Şimdi Ara

Drag The Ball 3D { Türk Yapımı }

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aralık sonunda ios için çıkardığım Drag The Ball 3D android için çıktı. Hobi olarak yapıyordum, oyun baya eğelenceli olunca ios ve android için çıkardım. Yazılımını ve görsellerini ben yaptım.

Oyunun web sitesi:

www.sbkgames.com

Oyun Linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sbkgames.dragtheball

https://itunes.apple.com/app/id733594133

Oyun videosu:

Ekran Görüntüleri:

Oyununda iki adet top var, kırmızı olanı kullanıcı kontrolünde, mavi olan kırmızıya yay kuvveti ile bağlı. Duvarlara ve elektrik bariyerlerine çarpmadan bitişe ilerlemeniz gerekiyor. Karşınıza mavi ve kırmızı elektrik bariyerleri çıkıyor. Mavi elektrik kırmızı topa çarparsa veya kırmızı elektrik mavi topa çarparsa yanıyorsunuz. Mavi elektrik bariyerini mavi topla veya kırmızı elektrik bariyerini de kırmızı topla öldürebiliyorsunuz.

Oyunda şimdilik toplam 36 bölüm ve hiç bitmeyen survival mode var.

Biraz ilginç bir oyun oldu umarım insanlar beğenir, destek olur, ben de daha iyilerini yapmaya devam ederim.

• Takip.
  • Türk yapımıysa hemen indirip 5 yıldız vereyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben indirip oynadim. Cok guzel, ayrica Turk yapimi olmasi onemli. Destek icin bile indirilip yildiz verilir ama oyun da hak ediyor yani. Buyuk firmalarin oyunlarindan farksiz.

Sormak istedigim sey, her seyini siz mi hazirladiniz?
  • Behlul bey, tebrik ederim cok guzel oyun. Basarilarinizin devamini dilerim. Yine boyle guzel oyun ve uygulamalar bekliyoruz.
  • Machinista M kullanıcısına yanıt
    Machinista tesekkur ederim, umarim insanlarin hosuna gider, oynanis olarak orinal bir oyun oldu, markette benzeri yok.
    Kodlama ve grafik bana ait, tabi gelistirme asamasinda test eden ve fikir veren arkadasarimi da saymak gerek. Aslinda grafikler cok iyi olmadi, bir grafik tasarimci ile calissaydim daha hos olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomaDoga

Behlul bey, tebrik ederim cok guzel oyun. Basarilarinizin devamini dilerim. Yine boyle guzel oyun ve uygulamalar bekliyoruz.

Doga Bey, tesekkurler :)
  • Elinize sağlık güzel oyun
  • çok değişik olmuş yüklüyorum şimdi.
  • Grafik olarak beni rahatsiz etmedi. Oyun surukleyici. Ayrica oyun boyutunun kucuk olmasini saglamis. Ileride Drag the ball 2 cikarirsiniz artik.
  • gerçekten kaliteli bi oyun. yalnız bi update ile kontrolleri geliştirirsen daha güzel olur. en azından o yön tuşlarını sol tarafa al bence. çünkü hepimiz yön tuşlarının sol tarafta olmasına alıtık artık. bi de biraz büyütürsen tuşları daha rahat olur sanırım.
  • Eline sağlık hocam ancak arkadaşa katılıyorum kontroller biraz sıkıntı, yön tuşlarını sola alırsan çok daha iyi olur.

• Tesekkurler arkadaslar, haklisiniz oyunlarin cogunda kontroller solda, bunun icin bi guncelleme yapip sag veya sol secenegi koyabilirim,
  • Elinize sağlık. Pek beğenmemiş olsam da bu kadar kişiye begendirmek de başarı. 5 yıldız hak ediyor.

• Takip
  • Oyun harika ama tutorial geçmek için 20 sms uğraştım zor bir oyun ama eğlenceli kontrollere bir ayar vermek lazım ama çok zorluyor 5 yildiz + ladim

• oyun bence çok güzel bana göre zevkli, kontrollerde bana kalırsa sağ tarafta kalması daha iyi ama bir güncelleme sensör kullanabilirsin, tuşları sağa veya sola alabilirsin bize bırakabilirsin onun seçimini tabi bu sana kalmış bir şey, başarılarının devamını dilerim dostum.
  • Appstore icin kod varsa pmden yollar misiniz?

• Ellerinize sağlık. Çok güzel olmuş
  • Tebrik ederim çok beğendim oyunlarını bekliyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.