- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
AVEA'nın yeni tarife paketleri
61 Cevap12257 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1110 Mesaj
1 Temmuz 2004; 15:34:26 

AVEA Genel Müdürünün yeni tarifeleri açıkladığını 15:00 haberlerinde Radyo D'de duydum. Aklımda kaldığı kadarıyla; faturalı hatlarda, seçtiğin dört kişiyle dakikası 69.000 liradan ve aynı tarifede faturasız hatlardan dakikası 2 kontörden görüşebilmesi (yine seçtiğin dört kişi için) gibi bir tarife aklımda kaldı sadece. Başka tarifeler de olduğu da söylendi radyoda. Ancak sanırım şu an için haber çok yeni ve sitesinde şu an itibariyle yer almamış henüz tarifeler.

10615 Mesaj
1 Temmuz 2004; 16:06:46 

evet dha ne yaptıkları belli degil? haber politikasında detaylı davranmıyorlar, internet sitesinde bi pop up vs . açar şirket ? ama yok , bekleyerek görecegiz, biyerlerden zamanla çıkıyor duyurular, saolasın.

Maxi Cep

2312 Mesaj
1 Temmuz 2004; 18:46:49 

yine bi kampanya yapsa iyi olur ama..

Canon EOS 400D+Canon 55-250//AMD X2 5200 @3000mhz(günlük)//Gigabyte GA-785GPM-UD2H//2x2 Kingston ddr2 Hyperx 1066 //Powercolor 6850 //Samsung 250gb+500gb Sata2 Ncq//Skystar2.6D//Audigy2ZS Platinium//Razer Plazma//Tagan 480//CMStacker//iphone 3gs

7267 Mesaj
1 Temmuz 2004; 19:16:10 

faturasız hatlarda seçilen 4 kişiyle dakikası 2 kontörden konuşulacakmış ama zaten 2 kontör dakikası?

10615 Mesaj
1 Temmuz 2004; 19:45:10 

hep öle olacak degil yaa klona hocam? bitecek işte o kampanya? eskiye dönülecek!! diger operatorler 10 kontor,
seçtigin numaralar dısındaki aria numaraları da dk sı 5 kontor falan olur herhalde

Maxi Cep

7267 Mesaj
1 Temmuz 2004; 19:52:01 

tamamda o kampanya değildiki?ariadan ariaya dakikası 2 kontördü.yani o 2 yi 5 kontör yapıpdamı kampanya yapacaklar bi daha:)

10615 Mesaj
2 Temmuz 2004; 1:48:53 

evet, şu andaki mevcut bu havadan bitme her ariayı arıyosun 2 kontor gidiyor yaa elbet bitecek o ,kesin diye bi ibare yok, her ay, bu ay sonuna kadar geçerlidir yazıyorlar, yani bi ay bitireecekler , bende bu ayın artık temmuz sonu oldugunu düşünüyorum

sonra her şebekeye göre farklı bir ücretlendirme, işte o mesela 4 belirledigin numaraya falan da, 2 konto ile görüşme yapabileceksin oke!!

nese zaman bırak

Maxi Cep

737 Mesaj
2 Temmuz 2004; 1:59:48 

dakikası 2 kontor fazla ucuz oldu galiba.. Bence şebeke içi konuşma Turkcellde 4 kontor ise Avea da 3 kontor felan olacak.. Daha sonra Avea da Turkcell in "SECMECE" kampanyasında kine benzer kampanyalar cıkaracak... Su an Aveada sebeke ici dakikası 2 kontor bu fiyattan daha ucuza konusturacak bi kampanya yapmasının bi anlamı yok zaten.. Bu yuzden bu 2 kontor olayı 1 yıl icinde son bulur gibime geliyor.. Son bulsun ki indirim yapabilsin :))

35 Mesaj
2 Temmuz 2004; 2:07:25 

bunların ne yaptığı belli değil. GPRS de sürekli sorun var. adam akıllı bağlanamıyorum.
kampanya düzenleyeceklerine önce kendilerine bir çekidüzen versinler. sebeke sürekli meşgul...

1110 Mesaj
2 Temmuz 2004; 7:34:38 

Avea’nın yeni tarifeleri:

Dört Köşe Tarife:

Faturalı hattı olan müşteriler, en fazla konuştuğu 1, 2, 3 veya 4 kişiyle dakika başına 59 bin lira ödeyecek. Faturasız hat sahipleri ise dakika başına 2 kontör harcayacak.

Evlere Şenlik Tarife:

Faturalı hattı olan müşteriler, ev, iş ve Avea’lılarla konuşacağı her dakika için 199 bin lira ödeyecek. Faturasız hat sahipleri ise dakika başına 3 kontör harcayacak.

Tek Fiyat Tarife:

Türkiye’de bulunan tüm telefonlarla konuşmanın bedeli, faturalı hatlarda dakikası 355 bin, faturasız hatlarda ise 5 kontör olarak ödenecek.

3986 Mesaj
2 Temmuz 2004; 9:06:05 

bu tarifelerin ayrıntılarını nerde görebilirim.Kontörlü aria var bende artık faturalıya geçme vakti geldi

1110 Mesaj
2 Temmuz 2004; 11:42:55 

Tarifeleri kendi sitesinde yayınlamaya başlamış. En doğru bilgi oradadır muhakkak.

http://www.avea.com.tr/.../avea_farki/index.shtml

7133 Mesaj
2 Temmuz 2004; 11:52:12 

tüm gazetelerin sayfalarında bu haber var zaten...
adamlar iyi bi' giriş yaptılar olaya..
özellikle sabit telleri ve diğer op'ları arama ücreti bayaa ucuz.. (5 kontör/dk galiba)

1175 Mesaj
2 Temmuz 2004; 12:12:42 

kontörlüleri kapsayan biseyler pek yok gibi

4197 Mesaj
2 Temmuz 2004; 13:07:08 

yakinda biter buda... simdilik abone cekmek icin yapiyolar... soora dotumuze girmesinda...

вιя zαмαηℓαя ∂σηαηıмнαвєя ναя∂ı...

10615 Mesaj
2 Temmuz 2004; 17:43:11 

bence Evlere Şenlik Tarife en iyisi, isminde bile hayır var
ben onu seçerim artık büyük ihtimal.. saygılar

Maxi Cep

3986 Mesaj
2 Temmuz 2004; 21:33:42 

quote:

Orjinalden alıntı: e365

yakinda biter buda... simdilik abone cekmek icin yapiyolar... soora dotumuze girmesinda...

korkma bi tarafına bişey olmaz.nasıl olsa sabit ücret yok.Zam gelirse bırakırsın

10615 Mesaj
2 Temmuz 2004; 21:48:06 

Evlere Şenlik tarifesi şu ana kadarki yapılmış en avantajlı tarife GSM sektöründe

ev iş, diger operatorler nereyi ararsanız arayın 3 kontor, bedava yaa

Maxi Cep

4197 Mesaj
2 Temmuz 2004; 22:02:59 

abi bunlar arya icinde gecerli olcak mi??? ozaman hemen takiyom arya hattimi...

2040 Mesaj
2 Temmuz 2004; 22:55:29 

bana tek fiyat tarifesi yara,bütün arkadaş ve tanıdıklarda tcell var

10615 Mesaj
3 Temmuz 2004; 0:01:56 

Arkadaşlar özellikle E365, tcell kullandıgından dolayı tamam bişiden haberin olmadıgı için belirtmek istedim!
Aria ve Aycell markalı tüm hatlar AVEA oldu artık aria aycell yok buna alışsanız iyi olur, tüm tarifeler 2 hat içinde geçerli.!

tcell de böle tarife görmedin, şimdi geç avea ya da gör avantajları, insanı bedava konusturuyor valla

Maxi Cep

4197 Mesaj
3 Temmuz 2004; 0:05:02 

:D wallaha oyle isalla sooradan kaziklamaslar...! wala ock ii artik hep aryayi kullancam yasasin ali ve ayse, ilim ve irfan :D

10615 Mesaj
3 Temmuz 2004; 0:15:09 

E365 ve Negative®

EVEN

Maxi Cep

4197 Mesaj
3 Temmuz 2004; 0:17:47 

pohahaha

aven (aDoLF ve NeGa) daha ii olur

yada

AveO (anıl ozzy)

bu arada arya 100kontur kac para??

2040 Mesaj
3 Temmuz 2004; 0:21:34 

9.5 milyondu son aldığımda

4197 Mesaj
3 Temmuz 2004; 0:24:36 

ben 8 kusure aldim en son !!! baya bi olmush yani... yaklasiiik 5-6 ay kdr

8067 Mesaj
3 Temmuz 2004; 0:26:50 

Bu kampanyalar Aria için de geçerli olu inşallah

Ayrıca kendi web sitelerine de baktım
Bence bilgiler yetersiz
Şu 4 numara olayında bütün üyeler sabit ücret verecek mi yoksa toplam sabit ücret tek midir?
Sabit ücret 5.900.000 TL yazmışlar
Benim 15 aydır 5 milyonu aşan fatura sayısı 5 i geçmedi

Mail ile sorayım dedim
Web sitelerinde öyle bir link yok
Bize ulaşın linkinde sadece tel numarası var
Tle edince min 5 dk bekletiyorlar ben de sinir olup kapatıyorum.
Açtıkları zaman da hep aynı mazaret
Kamapanyadan dolayı yoğunuz
İyi de anam kampanya sürekli var 12 ay var 24 saat var
ama bunlarda önlem yok

Profili gizli olan bana da özel mesaj atmasin.

10615 Mesaj
3 Temmuz 2004; 0:33:51 

Aria Aycell hatlar AVEA oldu arkadaslar anlamadınız mı? Yani bu tarifeler bir bütün lacak ve aria ile aycell sim kartlar aynı işlevleri görecek, hatta yakın zamanda elinizdeki hatları verip avea damgalı hatlarla anında degiştirebilecekmişsiniz, yani aria ve aycell silinecek artık tamamen!!

555 i ara akrdeş sana tavsiyem, ben tarifemi seçtim açık o yüzden ilgilenmiyorum artık detaylı: Evlere Şenlik bana göre

Maxi Cep

2040 Mesaj
3 Temmuz 2004; 0:36:29 

ben bugün bayiye sordum,aria ve aycell kullanıcıları 10 temmuzdan itibaren geçebileceklermiş bu tarifelere

4197 Mesaj
3 Temmuz 2004; 0:48:13 

bende evlere senlik seccem :D herkez turksel cunku :))))

2040 Mesaj
3 Temmuz 2004; 0:55:41 

tcelli aramak için tek fiyat daha uygun.evlere şenlikte diğer gsm operatörleri 7 kontür/dk,tek fiyatta 5 kontür/dk

10615 Mesaj
3 Temmuz 2004; 0:57:35 

Hayırlısı, 10 Temmuz..

Maxi Cep

2040 Mesaj
3 Temmuz 2004; 1:02:54 

e365 sitede baktım 100 kontör 10.000.000 olmuş,250yi de 21 yapmışlar düz hesap 20 yapsalar ya

1110 Mesaj
3 Temmuz 2004; 7:05:53 

quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Evlere Şenlik tarifesi şu ana kadarki yapılmış en avantajlı tarife GSM sektöründe

ev iş, diger operatorler nereyi ararsanız arayın 3 kontor, bedava yaa

"Evlere Şenlik" tarifesinde diğer operatörlere (yani Turkcell ve Telsim'e) doğru yapılan arama 7 kontör. Diğer yurt içi aramalar 3 kontör. Yazdıkları ifadeden ilk anda anlaşılmayabiliyor. Bu ayrıntıya dikkat etmeden o tarifeye geçme sakın.

http://www.aveagsm.com....siz/evlere_senlik.shtml

Ben daha uygun bir tarife paketi çıkar diye bekliyordum, ama uygun tarife bulamadım kendime göre.

Bir de kontör yükleme süresini 90 güne indirmişler faturasız hat için. 90 gün içinde yükleme yapmazsan, arama yapamıyorsun. İkinci 90 günde de yükleme yapmazsan karşı taraftan da aranamıyorsun. En sonunda da yılbaşında hattın iptal oluyor.

4197 Mesaj
3 Temmuz 2004; 12:05:00 

oha iyice sovuşluyolar adami.. bakin sindiden soyluyom! bu avea sonradan bi acilacak!!! bu kampanyalar fln cicim aylari bitince vericekler ayari...

10615 Mesaj
3 Temmuz 2004; 22:42:05 

Mobidik BAN yapıcak bi durum yok çünkü tüm operatorler öledi zaten, 1 senelik kontor yüklememe bollugu nerdendi?Şu an ayarına oturmus bence Ona kızacak bişi yok yani bence..

Diğer konu e365, aria bu felsefe ile yola çıkmadı, ben sanmıyorum!! Tcell ilk günden beri aynı tcell hemen hemen ama aria ve aycell de kazık bi durum olacagini zannetmiyorum, halkın en iyi operatoru olmayı amaçlıyor, o da öle dedigin gibi yapsa o zaman tcell i nasıl geçecek!! Bunlar hep düşünülmeli..

Maxi Cep

8067 Mesaj
4 Temmuz 2004; 9:39:08 

Valla ben artık kimseye Aria veya Avea tavsiye etmeyeceğim
Müşterisi artan gsm ci keyfince hareket ediyor
Sayı az olursa bunları elde tutmak için çabalıyor.

1110 Mesaj
4 Temmuz 2004; 11:36:54 

quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Mobidik BAN yapıcak bi durum yok çünkü tüm operatorler öledi zaten, 1 senelik kontor yüklememe bollugu nerdendi?Şu an ayarına oturmus bence Ona kızacak bişi yok yani bence..

Tüm operatörler öyleydi ama, ben de bu hattı aldığım zaman 12+1 ay süresi var diye almıştım. Yani aldığım zamanki koşullar öyleydi ve ben de ekstradan farklı bir süre istemedim. Aynı koşulların sürdürülmesini isterdim sadece. Benim düşünceme göre, iyinin kötüleri değil, kötülerin iyiyi örnek olması daha güzel ve olumlu bir davranış tarzı.

Ayrıca bu kuruluşun çok kötü bir huyu var. Eski müşterileri cezalandırır nitelikte kampanyalar yapıyor hep. Sürekli yeni hat alana avantaj sağlıyor. (Örnek: (Sözde) 300 kontör kampanyası.) Bunu işnet kullandığım zamanlarda internet sağlayıcı servisleri de yapıyordu.

Diğer taraftan, mtiske arkadaşımızın dediği gibi, eğer AVEA büyük bir kullanıcı yüzdesini ele geçirirse, işte o zaman kullanıcısını sömürecek her uygulamayı anında getirir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobidik -- 4/7/2004 11:38:37 >

1175 Mesaj
4 Temmuz 2004; 11:47:42 

tekel her kurulusun hayalidir asLlnda

10615 Mesaj
4 Temmuz 2004; 12:18:07 

Mobidik saygı duyarım dostum
Ama AVEA bozulmayacak, sağlam hislerim var, ayrıca Mobidik hattı kullandıkca avantajlarını göreceksin, aria da öle idi, hattında ne kadar aranır, ararsan o kadar avantajlı hale geçiyordun, en basit örnegi her 5 dk aranınca 5 kontor geliyoR!

Diğer operatorlerde nerde böle bişi ? anca yok havadan şu kadar kontor şu kadar kontor yüklersen vs..illa şart olacak!!
Kısacası hattı kullanmak için alanlara AVEA her türlü birebir olacak, ama hattı al kullanma sadece aran, o zaman bi avantajı olacagini zannetmiyorum,saygılar!!

Maxi Cep

1110 Mesaj
4 Temmuz 2004; 16:57:23 

Şu an tek kartta yüklü Turkcell, Telsim ve Aria hatlarım var. Ben arayacağım kişiler ve aranacağım kişiler açısından düşündüğümde, her iki durum için de Turkcell'in avantajlı olduğunu gördüğüm için Turkcell hattımı açık bırakıyorum. Sadece kırk yılda bir Aria ve Aycell numarası arayacağımda, (bu da uzunca konuşacağımı düşünürsem) Aria hattıma geçiyordum. Bu gidişle değil AVEA'ya geçmek, belki elimdeki hat bile iptal olur gider. :)

AVEA'da yetkili olsam birkaç ay boyunca şebeke içi görüşmeyi (mesela ilk üç dakikasını) bedava ve diğer şebeke ve sabit hatlara doğru aramayı minumum düzeyde yaparım. Eski hattı olanlara (sahip oldukları her ay için) hediye kontör veririm ki, sim kartlarını telefonlarına taksınlar ve numaralarını herkese söylesinler. (Çünkü AVEA'nın sitesinde açıkladığı dört buçuk milyon abonesinin büyük çoğunluğunun pasif durumdaki hat sahipleri olduğunu düşünüyorum. (Mesela bende bir Aria bir de Aycell hat var kullanmadığım.)) İşte bu tür bir uygulama olursa AVEA ancak o zaman patlama yapar. Belki o yıl kar edemez ama yaptığı bu yatırımla kazandığı kullanıcılardan yıllar boyu kazanç elde eder. Yoksa TV'de reklamları sürekli döndürmekle yaptığı masraflar, zaplanmaktan başka bir işe yaramaz. Ve benim yaptığım gibi, çoğu kişiden yer. :-)

10615 Mesaj
4 Temmuz 2004; 17:21:49 

Evlere Şenlik Tarifesi dk başına 3 kontor olacak ya, hem ev telefonlarını, hemde diger avea kullananlara yönelik!
Burda bi düşündüm ; türkiyede kaç milyon kişide ev telefonu var ?
kaç milyon kişide avea hat olacak?

Bunu rakamlara vurdugunda en çok kullanılan hat tcell miş, ona yönelik bi kampanya falan olmalı demeyeceksiniz düşündügünüzde!!Türkiyede her evde sabit telefon var ve her evi dk sı 3 kontor e arayabileceksiniz, bi o kadar da avea kullanısını!

Sonuç olarak bu göz ardı edilebilecek bişi diil, her ne kadar desenizde ben evi aramıyorum banane vs.. kampanyanın hitap ettiği kısım acayip büyük ve işte en büyük kampanya bu ,saygılar

Maxi Cep

1110 Mesaj
4 Temmuz 2004; 18:01:38 

Demek ki AVEA sana hitap eden bir tarife çıkarabilmiş. Ama henüz bana hitap edeni yok. Herkes kendi aradığı duruma göre, kendi avantajını ön planda tutucak tabii ki.

www.budur.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobidik -- 26 Ağustos 2006; 4:57:35 >

10615 Mesaj
4 Temmuz 2004; 18:20:16 

ben bana göre demedim ki?
en çok kesime hitap eden bi kampanya bu, bakalım isteyen tercih eder isteyen etmez.
benim takıldıgım konu, bu tarifeler hiçbi işe yaramaz diyen yada diyeceklere bunu belirtmek.. saygılar

Maxi Cep

1110 Mesaj
5 Temmuz 2004; 13:25:26 

Futbol takımı tutarmış gibi GSM şebekesi mi tutulurmuş? En çok kesime hitap etse şu andaki payı böyle olmazdı. Şimdiki haliyle bana ve çok büyük bir çoğunluğa hitap etmiyorsa, bunun daha uzatacak tarafını görmüyorum.
Benim aradığım numaraların %90'dan fazlası Turkcell'se ve bu durumda en hesaplı şebeke benim için Turkcell'se, bu haliyle AVEA benim hiç bir işime yaramaz diyebilirim rahatlıkla.

428 Mesaj
5 Temmuz 2004; 13:53:34 

Burda bir konu daha devreye girmeli. Hepiniz benden çok daha iyi biliyorsunuz, şu zamanlarda gsm teknolojisinde büyük gelişmeler var yeni teknolojiler geliştirildei ve bu gsm teknolojilerini de türkiyede herkezin görmek istediğine eminim. Şimdi burda sorulacak ilk soru gsm i sadece ses iletişimi için mi kullanacağız yoksa gsm den aşka beklentilerimizde var mı ?
Evet benim şahsen ileride beklentilerim var. ilk olarak bu kablolu teknolojiler ile bağlantıya takılmak istemiyorum gsm hattımlada yüksek download hızı ve bir çok uygulama daha istiyorum, tabi bunları kullanmak ek donanim masrafi ama bunlar sonraki adim.
Yani esas demek istediğim şey belki bu yeni teknolojilere şu ana çoğumuz gereksinim duymuyoruz ama iler de duyup duymayacağımız da kesin deil, Benim için altyapı çalışmalarına önem veren bir kuruluşu seçmek daha avantajlı geliyor, şu anada da bu çalışmaları en azından medyada duyulan bir türkcell var, ama yabancı yatırımcıların da bu ülkedeki gsm pazarına girerek arada geleceğe yönelik bir rekabetin de oluşmasını isterim.
Belkide şirketlerimiz şu an türk halkının bu gibi altyapı çalışmalarına gerek duymadığını bu gibi yeni teknolojileri ne zaman alacakları konusunda da herhan gib bir soru yöneltmedikleri için kamuoyu önünde yeni yatırımları erteliyorlar.
hangimiz istemez ki yüksek download hızlarında adsl ve kabloya mahküm kalalım yada sabir uydu teknolojilerine.
Evet belki şu ana sadice herşey konuşmak sesli iletişim ama ya ilerde.
operator seçimimde ben şu an biraz da bunu düşünüyorum.
ve bir diğer konu ise ben faturalı hat kullanıyorum ve her yeni aldığım faturalı hatta devlete yüksek bir iletişim vergisi ödüyorum. Örnek olarak ben trcell ahttımı verip avea alsam ve bu büyük meblayı vermesem belki daha fazla tercih değişimi yaşayabilirim.
şimdi bu konular ışığında türkiyeye ünlü bir yabancı gsm operatörü gelmedikçe ve bu öperatör bazı sözler vermedikçe bazı yatırımların temelini atmadıkça sanırım hattımı değiştirmem.
saygılarımla

10615 Mesaj
5 Temmuz 2004; 14:07:32 

TIM, italyanın en iyi GSM operatorudur, dünyada da sayılı operatorler arasında,
AVEA nın da hisse ortagi %40 olarak!! Türkiyede Aria açılırken TIM den çıktı ilk fikir zaten, sonucta italyanlar kurmak istedi Türkiye iş bankası gibi bi ortak bulup sermaye almak istediler!

Yani işin içinde yabancılar var diye düşünüyorum.. Hemde adam akıllı yabancı bi şirket, tim..

Maxi Cep

428 Mesaj
5 Temmuz 2004; 14:16:01 

bu ortaklıkların mali kazanç amaçlı anlaşmalı ortaklıklar olduğunu hepimiz biliyoruz. Eğer işin içinde gerçek bir hizmet analayışı olsa bu kampanya haberleri gazetelerde boy gösterirken yanında da teknolojik yatırım haberleride yanında gelir idi gibi me geliyor.
Yani bu yabancı ortak başı sıkışan her şirkette mevcut yada ihalelere giren her türk firmasının yanında bide mali destek sağlayan göstermelik yabancı şirketler de var, asıl amaç galatasarayın yaptığı gibi düşük faizli dış borç bulabilmek işide kılıfına uydurmak için gsm konusunda deneyimli prestijli dış operatör isimleri ni de kullanmak moda oldu.
sermaye ortaklığı başkaşeydir yatırım ortaklığı başka seydir. Heni ülkemizde şu ana bu ikisinin bir anlamı bulunmakta o ayrı :)

2475 Mesaj
5 Temmuz 2004; 14:58:51 

Aylık 25.000.000 indirim ve 60.000 liraya kısa mesaj için 3 aydır Avea kullanıyorum. 4 yılda Telsim CepToCep tarifesini kullandım. Şu anda Telsim CepToCep'te yurt içi görüşme ücretlerinin dakikası 399.000 (ev telefonları dahil). Avea'da işte Telsim'in bu CepToCep tarifesinden yola çıkarak TekFiyat tarifesini çıkarttı ve dakika ücretini de 350.000 olarak belirledi. 31 Temmuz'dan sonra yeniden Telsim hattımı kullanmayı düşünüyordum ki, Avea bu tarifeyi çıkartarak CepToCep abonelerini kendine çekmeyi başardı. Sadece helal olsun diyorum.

Şu anda Avea'daki tep problem; ArayanıBil servisinin çalışmaması ve web sitesinde e-posta adresi bulundurmayarak 500 numaralı müşteri hizmetlerine gelen telefonlardan para kazanmak istemesidir.... Herşeye rağmen 31 Temmuz tarihinden sonra Avea hattımı kullanmaya devam edeceğim ve 4 yıldır bir futbol takımı fanatiği gibi tuttuğum Telsim'e üzülerek satış koyacağım. Belki arada bir Telsim'i ücretsiz televizyon seyretmek için kullanabilirim....

Richy'nin reklama ihtiyacı yok...

2822 Mesaj
5 Temmuz 2004; 22:36:07 

Yalnız 1 agustostan sonra arianın 25 milyonluk indirimi kalacak.İşte asıl ben buna üzülüyorum.Sanırım diğer hattımı kullanacagım.sonucta o da evlere senlik tarifesindeydi.

2040 Mesaj
5 Temmuz 2004; 22:41:49 

ben bugün aria abone merkezine gittim,yeni avea tarifeleri ile ilgili bilgiler gelmiş,ben de tek fiyata geçmek için başvurumu yaptım.herkese hayırlı olsun

2822 Mesaj
5 Temmuz 2004; 22:57:37 

tek fiyat aslında güzel gibi duruyor ama herkesine vinde bir telefon birde kenarda köşede bir turkcell hattı oldugunu düşünürsek evlere senlik bana daha mantıklı geldi.

8067 Mesaj
6 Temmuz 2004; 0:50:37 

Corleon verdiğin bilgi doğru mu
Yoksa harf hatası mı var
Kalacak mı?
KALKACAK mı?
Hangisi?

2822 Mesaj
6 Temmuz 2004; 11:29:55 

Ben kalkacağını düşünüyorum çünkü böyle tarife paketleriyle birlikte onun da aynı anda yürümesi hiçte mantıklı gelmiyor ama inşallah böyle kalır da yıl sonuna dek 25 milyonluk indirimden yararlanırız.

10615 Mesaj
6 Temmuz 2004; 16:07:36