Şimdi Ara

AVEA'nın yeni tarife paketleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
12.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AVEA Genel Müdürünün yeni tarifeleri açıkladığını 15:00 haberlerinde Radyo D'de duydum. Aklımda kaldığı kadarıyla; faturalı hatlarda, seçtiğin dört kişiyle dakikası 69.000 liradan ve aynı tarifede faturasız hatlardan dakikası 2 kontörden görüşebilmesi (yine seçtiğin dört kişi için) gibi bir tarife aklımda kaldı sadece. Başka tarifeler de olduğu da söylendi radyoda. Ancak sanırım şu an için haber çok yeni ve sitesinde şu an itibariyle yer almamış henüz tarifeler.

• Tarifeleri kendi sitesinde yayınlamaya başlamış. En doğru bilgi oradadır muhakkak.

http://www.avea.com.tr/kampanyalar/avea_farki/index.shtml
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Evlere Şenlik tarifesi şu ana kadarki yapılmış en avantajlı tarife GSM sektöründe

ev iş, diger operatorler nereyi ararsanız arayın 3 kontor, bedava yaa

"Evlere Şenlik" tarifesinde diğer operatörlere (yani Turkcell ve Telsim'e) doğru yapılan arama 7 kontör. Diğer yurt içi aramalar 3 kontör. Yazdıkları ifadeden ilk anda anlaşılmayabiliyor. Bu ayrıntıya dikkat etmeden o tarifeye geçme sakın.

http://www.aveagsm.com.tr/tarifeler/faturasiz/evlere_senlik.shtml

Ben daha uygun bir tarife paketi çıkar diye bekliyordum, ama uygun tarife bulamadım kendime göre.

Bir de kontör yükleme süresini 90 güne indirmişler faturasız hat için. 90 gün içinde yükleme yapmazsan, arama yapamıyorsun. İkinci 90 günde de yükleme yapmazsan karşı taraftan da aranamıyorsun. En sonunda da yılbaşında hattın iptal oluyor.

• Demek ki AVEA sana hitap eden bir tarife çıkarabilmiş. Ama henüz bana hitap edeni yok. Herkes kendi aradığı duruma göre, kendi avantajını ön planda tutucak tabii ki.

www.budur.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobidik -- 26 Ağustos 2006; 4:57:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.