Şimdi Ara

Titanfall'da Mikro Ödemeler Olmayacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Geçtiğimiz senenin popüler konularından birisi mikro ödemeleri en fazla kullanan şirketlerden birisi de Electronic Arts'tı. Bazı oyunlarında oyun içi küçük öğeleri gerçek fiyatlarla satışa sunan Electronic Arts, bu kararı Titanfall için henüz almamış görünüyor. 

Respawn Entertainment'in resmi Twitter sayfasına sorulan bir soruda oyunda mikro ödemelerin olup olmayacağı merak edildi. Gelen cevapta ise oyuncuları sevindirecek haber çıktı. Belirtilenlere göre Titanfall'da silahlar veya silah parçaları gibi oyun içi öğeler gerçek paralarla satılmayacak

• Güzel bir haber umarım sonradan kararlarını değiştirmezler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Mikro odeme olmamasi cok iyi olmus.

EA nasil izin verdi hayret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 24 Ocak 2014; 13:34:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne gunlere geldik yaa buna sevinmemiz gerekiyor sanırım

• Bana kalırsa, bunların hepsi müşteriyi ürkütmemek için söylenmiş küçük yalanlar. Henüz çıkışını yapmamış ve belirli bir hayran kitlesine ulaşmamış oyunlar için mikro ödeme DLC gibi konular oyunun çıkışından sonraki bir döneme saklanır.

Bu arada ben Titanfall satın almadım. Önce PC için resmi sistem gereksinimlerini açıklamalarını bekleyeceğim.

• zaten oyunun single bölümü yok yani alacakları para sadece multiplayer için. e o kadarını da yapsınlar. zaten sadece multisi için para ödenecek bir oyun için bir de micro ödeme yapsalardı bari. (sözlerimi rpg lerin dışında bırakıyorum.)

• Demekki silahları mikro ödemeyle değilde dlc ile satacaklar... :P

• yukarıdakı arkadasın dedıgı gıbıde olabılır ters koseye yatırabılırler sonrakı zamanlarda
  • Herkez yanlış biliyor Napolyon dememiş EA demiş PARA PARA
  • micro ödeme koyacaksanız F2P yapın 60 $'ın bir anlamı kalmıyor aksi takdirde .
  • İşte bu güzel haber. Mikro ödeme sistemi free to play'den dışarı çıkamamalı zaten.

• Ileride yeni mech modelleri icin para isteyecekler gibi bir his var icimde

• EA'ye güvenim sıfır açıkcası.
  • Oyunun PC versiyonu hala ortada yok ne bir oynanış videosu ne de teaser inşallah iptal falan edilmemiştir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.