Şimdi Ara

OS X 10.9.2'nin yeni derlemesi (13C44) yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• OS X 10.9.2'nin yeni derlemesi (13C44) yayınlandı

Yaklaşık bir ay önce OS X Mavericks'in 2.büyük güncellemesinin testlerine geliştiriciler ile başlayan Apple, bu kapsamda sistemin 3.yeni derlemesini yayınladı.

13C44 derleme numarasıyla yayınlanan yeni derlemede Apple geliştiricilerin mail, mesajlar, grafik sürücüleri, Voice Over, VPN ve SMB2 üzerine odaklanılmasını istiyor.

Safari 7.0.2 ile birlikte gelen 13C44 derlemesine Mac App Store ya da Mac Dev Center üzerinden indirilebiliyor.

iOS 7 ile birlikte gelen iMessage ve FaceTime'ın kişi engelleme özelliğini Mac'lere getiren OS X 10.9.2'nin önümüzdeki aylarda yayınlanması bekleniyor.

• Mavericks, yavaş yavaş açıkları tamamlanıp şekil buluyor...
  • Önizleme ye de bir el atsalar iyi olacak. psd ve büyük boyutlu jpeg dosyalarında sapıtıyor ciddi olarak.
  • Hocam preview demişken şu el aracını niye kaldirdilar aklım almıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • El aracı derken hocam ?
  • Hand tool eski preview surumlerde vardı boşluk çubuğuna basinca çıkiyordu zoomlu resmi istediğimiz yere kaydirmak için.

• Track pad den kaydırıyorum ben biraz büyülterek. magic mouse varken de aynı işlem yapılabiliyor.
  • en büyük isteğim ön izleme.
  • harbi su on izlemedeki gecikmeyi halletsinler yeter. zaten eli yuzu duzgun.
  • Yeri değil ama mac kullanıcıları burada toplanacaktır ondan burada sorayım

Sizin maclerin fanıda hep minumumda mı çalışıyor ? Alt kısım aşırı sıcak olsada oromatik olarak hiç arttığını görmedim ben. Çok ısınmasın diye ultrafan kullanıyorum ama sizde durum nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Yeri değil ama mac kullanıcıları burada toplanacaktır ondan burada sorayım

Sizin maclerin fanıda hep minumumda mı çalışıyor ? Alt kısım aşırı sıcak olsada oromatik olarak hiç arttığını görmedim ben. Çok ısınmasın diye ultrafan kullanıyorum ama sizde durum nedir ?

aynen öyle bi ara mac patlıyacaktı sıcaktan ben fanı açmasam

• Neden bu şekilde yapmışlar acaba. 2800rpm e kadar fan ve disk sesi neredeyse aynı kalıyor.

Edit: Cihazı ısıtmak için 2 tane cpu stress testi aynı anda açtım :D makina 70 li derecelere gelince 10 dakika sonra yavaş yavaş fan hızını artırmaya başlıyor ancak o soğutana kadar makina yanmazsa iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 27 Ocak 2014; 0:09:35 >
  • ben oyun oynamaya kaktığımda birkaç kere arttırdı hızını.neredeyse hiç oyun oynamam. hatta ne oluyor ya dediğim oldu. ilk defa öyle bir ses çıktı yani. onun haricinde hep sessiz modda. elektrikle çalışan arabalar gibi :) güncellemeyi de yaptım. hala maillerde bazı problemler oluyor..

• son zamanlarda youtube den vidyo izlerken tam ekranda takılmalar oluyor. umarım bu güncellemede düzelir.. artık sebebi neyse sinir ediyor beni... haber için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.