- x
Awesomehp '' denen illetten kurtulmak sorun ve çözüm içeride
10 Cevap6617 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1154 Mesaj
24 Ocak 2014; 4:54:21 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkadaşlar selam iyi geceler

program ararken netten dalmışım bu saçmasapan şey mozilla chrome ie hepsine kuruldu chrome ve mozilla sildim vs.

ie'den ne yaptıysam gitmedi malum ie'yi silemiyoruz bundan kurtulmanın çözümü nedir?

google'dan aradım türkçe düzgün çözüm yok, adwcleaner ve ayarlar vs. işe yaramıyor bilgisi olan varsa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 4 Şubat 2014; 14:50:21 >

187 Mesaj
24 Ocak 2014; 13:00:36 

Geçen banada bulaştı bu kardeşim. bi oyun yükledim bi baktim heerseyda bu karsima cikiyor. bu isten anlayan bi arkdsim
su linki verdi bununla kurtuldum: Awesomehp.com kaldırma

hepsini atlamadan yap kardeşim pc de hizleniyor.

1154 Mesaj
24 Ocak 2014; 16:31:12 

quote:

Orijinalden alıntı: SalimT

Geçen banada bulaştı bu kardeşim. bi oyun yükledim bi baktim heerseyda bu karsima cikiyor. bu isten anlayan bi arkdsim
su linki verdi bununla kurtuldum: Awesomehp.com kaldırma

hepsini atlamadan yap kardeşim pc de hizleniyor.

hocam çok teşekkürler lakin ne yaptıysam explorerdan gitmedi bir türlü bu işlemleri de yaptım hala kabak gibi duruyor

son bir ayar ile ie'nin özelliklerinin ilk açılışında awesome.com yazan yere google.com girdim şu an açılmıyor artık şu lanet sitenin sayfası ama pcden tamamen temizlendi mi fikrim yok sağolun hocam

haftaiçi okula geçince bilgi-işleme gideyimde ciflesinler çamaşır suyuyla yıkasınlar pc yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 24 Ocak 2014; 16:34:43 >

187 Mesaj
25 Ocak 2014; 11:21:43 

kardeşim yazıda vardı o aşama gözden kaçmış demk

bende prıl pırıl oldu bide virüs çıktı onuda temizledi ohh missss :)))

Bu mesajda bahsedilenler: meter90

19 Mesaj
4 Şubat 2014; 9:41:15 

selam, ben de dün bi program setup ı indirmiştim, bu lanet olası awesomehp explorer, chrome ne varsa kurulmuş, ne yaptıysam kalkmadı. İnternette bulduğum okuduğum her şeyi yaptım ama duruyo hala. Sen sorunu çözebildin mi?

1154 Mesaj
4 Şubat 2014; 13:22:17 

quote:

Orijinalden alıntı: tawny eagle

selam, ben de dün bi program setup ı indirmiştim, bu lanet olası awesomehp explorer, chrome ne varsa kurulmuş, ne yaptıysam kalkmadı. İnternette bulduğum okuduğum her şeyi yaptım ama duruyo hala. Sen sorunu çözebildin mi?

http://uzmanim.net/soru...omehp-com-kaldirma/2194

bu şekilde oluyor hocam

19 Mesaj
4 Şubat 2014; 14:33:56 

teşekkür ederim, sonunda temizlendi.

Awesomehp yi temizlemesi için önerilen, AdwCleaner iyi bir şeye benziyor fakat register olmak lazımmış, o kadar kurdum taradı,sitelerde virüslü dosyaları buldu, sil dedim, register olaman lazım dedi :D haydaa sinirimi bozdu ama neyse öyle ya da böyle temizlendi.

1154 Mesaj
4 Şubat 2014; 14:49:48 

quote:

Orijinalden alıntı: tawny eagle

teşekkür ederim, sonunda temizlendi.

Awesomehp yi temizlemesi için önerilen, AdwCleaner iyi bir şeye benziyor fakat register olmak lazımmış, o kadar kurdum taradı,sitelerde virüslü dosyaları buldu, sil dedim, register olaman lazım dedi :D haydaa sinirimi bozdu ama neyse öyle ya da böyle temizlendi.

Hocam bu öyle ağır bir virüs değil sadece iş yavaşlatma ve kendi saçmasapan sitesine bilgi ve arama motoru sağlamaya yönelik bir şey deniyor ama

şahsen istemediğim bir şey olduğu ve virüs yapısında olduğu için kanser eden bir şey , silmiş kurtulmuşsunuz hayırlı olsun

156 Mesaj
21 Şubat 2014; 11:41:02 

paylaştığınız linkteki program maalesef bulmuyor awesomehp yi bunu nasıl kaldıracağız arkadaş ya taramada yakalamıyor ki o program bunu

19 Mesaj
21 Şubat 2014; 15:07:58 

Tarama falan işe yaramamıştı bende de. Explorer, chrome tarayıcı ayarlarında awesomehp ile ilgili her şeyi sildim, hatta chrome u kaldırıp tekrar kurdum.
Explorer a sağ tıkla, hedef kısmında adresin sonunda awesomehp lı bi kısım var onu sil, olması gereken--> "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" olarak düzelt. Bi dene bakalım, ben de işe yaramıştı.
0

Bu mesajda bahsedilenler: zimilanga

156 Mesaj
18 Nisan 2014; 14:25:32 

Birşeyler yaptım silindi bende birşey ankanlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » İnternet » Awesomehp '' denen illetten kurtulmak sorun ve çözüm içeride
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266