Şimdi Ara

LG G Pro 2 modeli ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G Pro 2 modeli ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldı

LG'nin geçen yıl Phablet segmentine yönelik olarak piyasaya sürdüğü ve o dönem adı Optimus G Pro olan modelin bu yıl G Pro 2 olarak devam edeceği söylentileri yoğunlaşmış durumda. Bugün iddialara yenileri eklendi.

Güney Kore medyasından gelen bilgilere göre LG G Pro 2 modelinin en geç gelecek ay itibariyle tanıtılması bekleniyor. İlk model bilindiği gibi 4 çekirdekli Snapdragon 600 yongaseti taşımaktaydı. G Pro 2 modelinde ise LG'nin Snapdragon 800 yongaseti kullanacağı belirtiliyor.  

Ekran boyutunu biraz daha artıran G Pro 2, 6 inçlik ekranında 1440x2560 piksel çözünürlük sunacak. 2K olarak da tabir edilen çözünürlük bu yılın pek çok amiral gemi modelinde karşımıza çıkacak. LG de bu trendden geri kalmak istemiyor. Firmanın G3 amiral gemi modelinde de aynı çözünürlüğe yer vereceği tahmin ediliyor. Bunun dışında modelde 3GB RAM miktarı yer alacak. 

LG'nin G Pro 2 modelini gelecek ayki MWC 2014 etkinliğinde veya biraz daha öncesinde lanse edeceği düşünülüyor. Etkinlik sonrasında ise model piyasaya sürülecek.

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/LG-G-Pro-2-to-join-the-6-inch-club-next-month-3-GB-RAM-and-KitKat-in-tow_id51716

• g2 dekı guzellık yok bunda yav tasarımına ısınamadım..
  • O ekran nedir ya!? Piksel piksel saydırtacaklar bize. EN az 4K ekran olmalıydı(!).

• quote:

Orijinalden alıntı: teknobah

O ekran nedir ya!? Piksel piksel saydırtacaklar bize. EN az 4K ekran olmalıydı(!).

tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soldakinin adı ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: sniko1

quote:

Orijinalden alıntı: teknobah

O ekran nedir ya!? Piksel piksel saydırtacaklar bize. EN az 4K ekran olmalıydı(!).

tamam

Parantez içindeki ünlem; iğneleme, alaylama gibi anlamlar taşır.
  • losttime35 kullanıcısına yanıt
    kızın mı
  • Hatunlar fena :)

• Gelecek,kafam kadar telefonlarda ve mercek ile göremiyeceğimiz piksellerde.

• ön tarafta fiziksel tuş yine var ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çare iphone 6. :D

• hem 2K hemde s800 ? 805 boşuna çıkartmış qualcom :)

• Tam bu sefer "Hah, bunun pili benim G Pro'dan iyi gider, ayrıca S800 de hızlı, güzel olmuş" diyecekken yine gerizekalı pixel savaşçıları o pili de harcayacak bir yer bulmuşlar. Plekumatlar, yakalayın...

• ben hala nokia 5610 kullanıyorum 2009 yılından beri ...

sony z2 , g3 , z1f beklediğim telefonlar ...

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

g2 dekı guzellık yok bunda yav tasarımına ısınamadım..

Lg optimus g pro fotoğraftaki,g pro 2 değil

• Tablet gibi olmuş aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

kızın mı

:-) ivt

• 6 inçlik ekran, hacı siz paralel evrende mi yaşıyonuz? 6 inç ne vicdansızlar.

• Lg optimus g pro bunca zaman ne güncellemeler aldı arkadaşlar...eğer destek aldıysa bu yeni model de düşünülebilir !

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Lg optimus g pro bunca zaman ne güncellemeler aldı arkadaşlar...eğer destek aldıysa bu yeni model de düşünülebilir !

Hanüz güncelleme almadı. Sebebi de LG, yazılımı gerçekten güzel yapıyor. 2-3 kere yazılım yüklseltmek yerine 1 kere yükselteyim, başka güzel özelliklerle birlikte vereyim diye düşünüyormuş.

Bende G Pro var. 4.1.2 kullanılıyor. LG 4.3 ü vermemiş çünkü 4.4 verecekmiş. Ayrıca bunun yanında G2 de olan bazı özellikler de verilecekmiş.

Knock Knock ekranı açma gibi.. (2 kere ekrana vurunca ekranın açılması)

Belki uzaktan kumanda uygulaması da gelir. G2 dekindeki öğrenme fonksiyonu G Pro da yoktu. O da gelirse benim LG ye puanım 9 gangalar...

Ama güncelleme vermezse, bir daha da güvenip asla LG almam, onu da söyleyeyim...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.