Şimdi Ara

LG LG D.J. X-BOOM SİNEMA SİSTEMİ 25.000W (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
819
Cevap
10
Favori
65.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enerji'nin söylemesiyle bir uğrayım dedim.

Elektrik şebekesine dev trafolar koyup arkalarına dev kondansatörler ve dev dirençler bağlayıp dünyanın enerji sorununa çözüm bulabiliriz arkadaşlar. Biraz vizyonist olun.

Bakın amfiye 180watt girip 2300watt çıkıyo.
  • Arkadaşın yazılarını okurken bir an kendimi Fırat karikatürlerini okuyorum hissine kapıldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lockheed

Arkadaşın yazılarını okurken bir an kendimi Fırat karikatürlerini okuyorum hissine kapıldım...

Adam cidden tuh hastasi bizde aynı dili konuştuk valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

Gel saklan ma gel bitti

• Bonzai'nin gençliğe etkisi

Ulan adam fizik kuralına niye uyuyorsun demiş ya vay .... Dedim kendime. Nasıl bir cehalet, nasıl bir inat bu.

arkadaşlar niye uğraşıyorsunuz diyordum ama hak ediyormuş vallahi bu Dr.jeykl & miss hyde vakası. Ha bir de 80 fizik baba var, onu da unutmayalım.

• Bu alet evde zor olmaz yaaa...
  • Muzik dinlemek için olmaz
    gürültü yapmak için olur

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Muzik dinlemek için olmaz
    gürültü yapmak için olur

Eray bu tip kisilere bisey anlatamazsin hani derler ya nekadar bilirsen bil bildigin karsidakinin anladigi kadardir

• headbanger6 H kullanıcısına yanıt
    Yahu ne laf anlatmaya çalışıyorsunuz ki He diyin geçin. He

Bak benim sistem mesela 138.880 Watts

Bu alet 180 Watt max. Consumption ile 25.000 Watts ise benim sistem 1.000 Watt max ile 138.880 Watts ediyor
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Bendeki vincent power da 2,5 kw hesaplamaya hane yetmiyor 6 sıfır atarakmi hesaplasam acep

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden kendinizi bu kadar yoruyorsunuz ben onu anlamiyorum.

Sonucta bu tarz bir sisteme ilgi gosterecek dinleyici profili bellidir. O kendine ister 30 ister 50 yasindayim desin farketmez yani..
  • Merhabalar konuyu başından beri kah gülerek kah sizin gibi bilgileri değerli insanların yorumlarından birşeyler öğrenerek takip ediyorum.

Kafama bir şey takıldı.Bugün bu cihazı denedim."180 w eheheh yıkmaz ya ortalığı." gibi düşüncelerle gittim.Ama sesi daha yarıya getirdiğim anda hiç beklemediğim bir ses şiddeti karşıladı beni.Mağazanın en ucundan insanlar meraklı bir şekilde geldi.Çünkü cidden yoğun bir sesle doldurdu mağazayı.Konunun başından beri konuşulan Z5500 gibi cihazlardan 4,5 kat güçlü olduğu kanısına kapıldım.Benim anlamadığım nokta Z5500'ün beslemesi bundan çok fazla olmasına rağmen bu plastik cihaz bu kadar güçlü sesi nasıl üretiyor ? W düşük ses kalitesi berbat ama hassasiyet anormal bir şekilde yüksek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorod

Merhabalar konuyu başından beri kah gülerek kah sizin gibi bilgileri değerli insanların yorumlarından birşeyler öğrenerek takip ediyorum.

Kafama bir şey takıldı.Bugün bu cihazı denedim."180 w eheheh yıkmaz ya ortalığı." gibi düşüncelerle gittim.Ama sesi daha yarıya getirdiğim anda hiç beklemediğim bir ses şiddeti karşıladı beni.Mağazanın en ucundan insanlar meraklı bir şekilde geldi.Çünkü cidden yoğun bir sesle doldurdu mağazayı.Konunun başından beri konuşulan Z5500 gibi cihazlardan 4,5 kat güçlü olduğu kanısına kapıldım.Benim anlamadığım nokta Z5500'ün beslemesi bundan çok fazla olmasına rağmen bu plastik cihaz bu kadar güçlü sesi nasıl üretiyor ? W düşük ses kalitesi berbat ama hassasiyet anormal bir şekilde yüksek mi ?

Db yüksek ve 180 wat adam gibi veriyorsa kabını kullanıp büyük mekanları doldurması normal bir cok seyden odun vererek kalite gibi

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Yinede bu kadar para yazıktır yahu.İlla yüksek ses isticekse insan gidip bi RF-3 alınır hali vakti yerinde bir amfi ile eminim böyle iki tane set olsa susturulur.Ama 1000-1500 lira arasında sağda solda eğlenmek için oyuncak kıvamında alınabilir bir cihaz.Cidden ev ortamında 3,4 bardak Vodka'dan sonra çok iyi gidebilir. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorod

Yinede bu kadar para yazıktır yahu.İlla yüksek ses isticekse insan gidip bi RF-3 alınır hali vakti yerinde bir amfi ile eminim böyle iki tane set olsa susturulur.Ama 1000-1500 lira arasında sağda solda eğlenmek için oyuncak kıvamında alınabilir bir cihaz.Cidden ev ortamında 3,4 bardak Vodka'dan sonra çok iyi gidebilir. :)

Cok boğuk bir sesi var cok büyük alan lazım buna katlanmak için

Insan ihtiyacına gore alır tabi ama ev de olmaz iste olmaz acik havada Yada büyük bir mekanda olabilir. Amac müzikalite ise zaten kimse dinlemeden almıyor dinleyen de bunu almıyor

• Özetle, kına ,nişan ,asker eğlencesi vs. Gibi organizeler de kullanılanacak cihaz belki bu alanlarda kiraya vererek para bile kazanabilir insanlar....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersin.clk kullanıcısına yanıt
    İhtimal vermiyorum yetmez.O kadar gürültüde iş yapmaz bu makineler.Büyük bir alanı müzikle dolduruyor ama sessiz bir mağaza, düşünün 200 kişinin aynı anda konuştuğu bir ortamı.Ciğeri yetmez ama cidden 180 W için çok güçlü sesi var.Hassasiyeti epey yüksek olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalayalper

Ya lütfen kusura bakma aklı başında ve normal bir IQ değerine sahip bir insan nasıl olur da yazar böyle bir şeyi cidden git bak biraz öğren araştır burada rezil olma daha fazla.. 180watt'lık bir trafo nasıl bir başkalaşım gösterecek ki sürekli ürettiği güç 2300watt rms olacak?? Uranyum mu var içerisinde bu trafo'nun? Ya da reaktör gibi bir şey mi barındırıyor... Yada belki de araçlarda anlık beygir gücü yükseltmesini sağlayan NOS sistemi gibi bir sistem adapte etmişlerdir bu amplinin içerisine...!! Lütfen yaa yaşın kaç olursa olsun lütfen kara cahiller gibi sırf muhalefet olsun diye bir şeyler yazma..

Uranyum mu var içerisinde bu trafo'nun?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.