Şimdi Ara

Şokmarket'de POWERX POWERBANK Samsung bataryalı Yedek Şarj Cihazı&Led Fener 29,9TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
4
Favori
9.370
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünü Aldım çok hoşuma gitti kesinlikle tavsiye ediyorum kaçırmayın!!!!!!!

Araba da Vapur da seyahat ederken priz di şarj aletiydi aramama gerek kalmadı . Telefon olarak iphone4'üm var ve şarjı inanılmaz derecede
    hemen bitiyodu ama bu şarj cihazını şimdi alıyorum yanıma zaten küçük bişey cebin de telefonunla beraber taşı varlığı bile hissedilmiyo yani . Bide fiyatı
    çok uygundu inanılnmaz şaşırdım. Ayrıca Led fener özelliği de varmış onuda sonradan gördüm daha bi hoşuma gitti.
    Test kısmına gelinde ürün Full dolu olduğun da telefonu 2 kez şarj ediyor.2800mAH Samsung batarya var (buda ayrıca bir güven verdi) Telefonumun şarjı bitikken taktığımda 2 saatden az bir sürede %100 yaptı.Led fener ise baya bir güzel aydınlatıyor.Yani fener fiyatına çok amaçlı bir ürün aldım .Herkese tavsiye ederim kaçırmayın alın.Ben gümüş renk aldım.Sonradan markete gittigimde kalmamıştı başka mağazadan kırmızısını aldım çok güzel renkleri

http://www.trioltd.com.tr/powerbank2600.html

Şokmarket'de POWERX POWERBANK  Samsung bataryalı Yedek Şarj Cihazı&Led Fener 29,9TL

Şokmarket'de POWERX POWERBANK  Samsung bataryalı Yedek Şarj Cihazı&Led Fener 29,9TL Şokmarket'de POWERX POWERBANK  Samsung bataryalı Yedek Şarj Cihazı&Led Fener 29,9TL Şokmarket'de POWERX POWERBANK  Samsung bataryalı Yedek Şarj Cihazı&Led Fener 29,9TL Şokmarket'de POWERX POWERBANK  Samsung bataryalı Yedek Şarj Cihazı&Led Fener 29,9TL Şokmarket'de POWERX POWERBANK  Samsung bataryalı Yedek Şarj Cihazı&Led Fener 29,9TL Şokmarket'de POWERX POWERBANK  Samsung bataryalı Yedek Şarj Cihazı&Led Fener 29,9TL Şokmarket'de POWERX POWERBANK  Samsung bataryalı Yedek Şarj Cihazı&Led Fener 29,9TL

• İhtiyacı olanlar için gayet sıcak.. Çok gezen biri olsam kaçırmazdım..

Emsalleri tek tük 29+kargo fiyatıyla bulunabiliyor, genelde bildiğimiz yaygın teknoloji marketlerinde ise 39-49-59-69 liraya kakalıyorlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone4 ü 2keremi şarj ediyor? alan başka varmı gerçekten böyleyse çok iyi.
  • Ben de bugun şok ta inceledim ama dh de incelemeden almamdedim.tavsiyeler dogrultusunda yarin 1 adet alicam arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • STND kullanıcısına yanıt
    etceğini zannetmiyorum hocam. s3 ü bir kez eder çünkü 2600mah. iphone 4 'te 1800 olsa belki 1.5 kez oda dediğim gibi belki ?
  • Ebayden romoss almasam alırdım herhalde. Ama çok Çin mali görünümü var be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende aliexpress'ten yeni sipariş geçtim. 5600mah 20 tl civarına geliyor.

sweden post ile gönderildi yolda bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Ebayden romoss almasam alırdım herhalde. Ama çok Çin mali görünümü var be.

Boş verin hocam bizdeki romoss lar bundan çok daha kaliteli

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Yoo bekleme yerine alınabilir aslında. Tamam güzel falan ama en azından bozulunca muhattap buluyorsun bunda. Herkesin mali hayırlı olsun benim romoss gelmedi henüz.

• konyadayım tatil bitene kadar ist mağazalarda kalır mı acaba

• Lumia 925 i kaç kere şarj eder acaba

• Bi tane daha almak için araştırma yapıyodum N11'de 2800 mAH 3'lü değiştirilebilir uçlu buldum alınabilir diye düşündüm .

http://www.n11.com/codegen-powerx-powerbank-2800mah-yedek-sarj-cihazi-led-fener-P18738642

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezginciyim -- 24 Ocak 2014; 9:09:17 >
  • donanımhaber kullanıcıları olarak bu tarz pillerin üzerindeki yazan mAh değerlerini dikkate alarak satın alma tercihinize şaşırdım doğrusu...
    bu tarz ürünleri alırken ya test edilmiş cihazlara bakmalısınız ya da markasından kesinlikle emin olduğunuz cihazları almalısınız..
    markete gidip bunun üstünde 2600 mah yazıyor tamam diyip alınıp çıkılmaz.. eve gelirsin ,cihazı sökersin değer yarısı bile çıkmaz şaşırırsın .

• quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

donanımhaber kullanıcıları olarak bu tarz pillerin üzerindeki yazan mAh değerlerini dikkate alarak satın alma tercihinize şaşırdım doğrusu...
    bu tarz ürünleri alırken ya test edilmiş cihazlara bakmalısınız ya da markasından kesinlikle emin olduğunuz cihazları almalısınız..
    markete gidip bunun üstünde 2600 mah yazıyor tamam diyip alınıp çıkılmaz.. eve gelirsin ,cihazı sökersin değer yarısı bile çıkmaz şaşırırsın .

+1 ben de kuşku ile yaklaşıyorum, içindeki bataryanın Samsung olduğunu nereden anladık mesela? Dandik Çin malları gibi duruyor :(

• marcelor kullanıcısına yanıt
    Valla bende şaşırdım. Pek inanmadımda açıkcası. bu tarz 3-5 cihaz almışlıgım var çinden 1kere dolduran a rastlamadım henüz 2300mah lik telefonumu.
  • STND kullanıcısına yanıt
    Her ürün kötü olacak diye bir durum yok.Şuanda kullandıgımız tüm ürünler çin malı :) ipad ,iphone herşey çinde üretiliyor.Ben çok begendim kutusundan ürününde gerçekten kalite olarak 10 numara eline aldıgında zaten ürün kalitelimi degilmi anlıyorsun bugun 4 gün boşaltıp doldurdum superrrr

• Foruma 23 ocak 2014 tarihinde kaydolmuş olmanız da ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Ebayden romoss almasam alırdım herhalde. Ama çok Çin mali görünümü var be.

Hocam romoss nasil peki kac mah elinizdeki tam performans sarj ediyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: ütüadam

Foruma 23 ocak 2014 tarihinde kaydolmuş olmanız da ilginç

• öncelikle sıcak fırsat değil her yerde bu fiyata bulunabiliyor,ikincisi foruma daha dün üye olmuşsunuz bugün sıcak fırsat konusu açmışsınız verdiğiniz linkle bağlantınız olduğu çok açık,üçüncüsü bu tür harici şarj istasyonlarında %30-35lik bir kayıp oluyormuş telefonu şarj etmeye kalktığımızda buda 2600-910=1690 mAh gibi bir rakam yapıyor bu hesapla 1420mAh pile sahip bir iPhone 4 model telefonu nasıl şarj bitik durumdan %100e 2kez şarj ettiğinizi açıklarsanız çok yardımcı olursunuz...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.