Şimdi Ara

Şokmarket'de POWERX POWERBANK Samsung bataryalı Yedek Şarj Cihazı&Led Fener 29,9TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
4
Favori
9.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış anladınız USB üzerinden şarj ediyorum da şarj durumunda USB den değil AC görünüyor yani normal prizden USB yavaş sarj felan değil kafaniz takılmasın yani almadan USB diye birkaç yerde gördüm ondan bu arada 1000 Mah çıkış değeri var yani saatte 1000 Mah dolduruyor 1500 mah pili mi 1, 30 saate doldurdu kendinden gelen şarjla henüz doldurmadim cihazı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

fiiyat iyiymiş..

haklısınız., şoktakinin renkleri kötü.. birazdan şoka uğrayacağım.. beyaz bulursam alacağım, yoksa kalsın..

http://www.indirdik.com/Power-Bank-Harici-Sarj-Bataryasi-Yuvarlak-2600-mAh
    buyrun bu sitede 29.90 soktan bulamayan alamayan varsa yada tipini beğenmeyen
  • Bunlar için kısa kabloda temin etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prens

Bunlar için kısa kabloda temin etmek lazım.

kablosu epey kısa.. bir karış..

• quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

bende aliexpress'ten yeni sipariş geçtim. 5600mah 20 tl civarına geliyor.

sweden post ile gönderildi yolda bakalım.

Alınca sana zahmet bir değerlendirme yaparsan çok makbule geçer, link de atarsan sevinirim, Vesselam
  • Ayrıca nokia nın ufak usb kablosuyla sarj oluyor ama o kablodan usb şeklinde şarj oldugu görülüyor muhtemelen daha yavaş şarj olacak ki bu demektir ki dikkatli kullanmak lazım kendi kablosunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

bende aliexpress'ten yeni sipariş geçtim. 5600mah 20 tl civarına geliyor.

sweden post ile gönderildi yolda bakalım.

Alınca sana zahmet bir değerlendirme yaparsan çok makbule geçer, link de atarsan sevinirim, Vesselam

Yolda gözüküyor hocam gelince değerlendirmeyi yaparım. Daha önce ebay üzerinde aldım China post ile bataryalı ürünler takıldığı için gelmedi ve iade aldım.

şimdi sipariş ettiğim ürün şu :http://www.aliexpress.com/snapshot/6008786019.html

• 2,90 TL ye powerbank :S :S :S

http://indirimplus.com/230981--powerbank-2600-mah-yedek-sarj-unitesi

beyler güvenilir mi bu site ?
  • uncanny kullanıcısına yanıt
    Daha önce hiç alışveriş yapmadım bu siteden ama pek güvenilir gelmedi bana açıkcası . iPad nasıl şarj edecekmantık hatası bence uzak dur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezginciyim -- 30 Ocak 2014; 12:20:13 >
  • Arkaaşlar yarın Bu ürün Diasa da satılacak,Samsung 4s kullanmayı düşünüyorum alanlar performansındna memnunlar mı?
  • Okisht kullanıcısına yanıt
    bende 1 yil once harici sarj aleti istetmist- ebaydan geldi.bu aleti goruncede gaza geldim aliexpten romoss 10400mah alet aldim.bugun yarin cikar yola oda.

• quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

2,90 TL ye powerbank :S :S :S

http://indirimplus.com/230981--powerbank-2600-mah-yedek-sarj-unitesi

beyler güvenilir mi bu site ?

Ben birkaç yıl önce sony mp3 çalar almıştım.Herhangi bir sıkıntı çıkmamıştı.Ama bu süre zarfında bir değişiklik oldu mu bilemem.Bu arada kaç tane Şok markete sordum hiçbirinde bulamadım bu cihazı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

Arkaaşlar yarın Bu ürün Diasa da satılacak,Samsung 4s kullanmayı düşünüyorum alanlar performansındna memnunlar mı?

diasa??
    yarın??
    samsung 4s??
    mesajınızda bu kısımlar biraz mantıksız geldi ama anladığım kadarıyla cevap vereyim..

Cihaz 1500 mAh bataryalı samsung telefonumu "kullanılır haldeyken" % 100 doldurmayı başardı.. yani kullanmasaydım bir buçuk kez doldurabilirdi.. Bu da 2600 mAh değerinin gerçek olduğunu gösteriyor..

sizin telefonunuzun bataryası 2000-2500 mAh falansa % 100 doldurur bence..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.Aynen anladığımız gibi.Diasa afişinde bu ürün vardı,cuma günü satılacak dediler bugün yani.Samsung S4 için alacam.Her gün şarj etmekten bıkkınlık geldi.Bu da esasında çözüm değil ama acil durumlarda iyi olur.

• Dediğiniz gibi acil durumlar da çok iyi oluyor . Ne zamandır kullanıyorum ve bir sorun yok aynı zaman da insana vakitte kazandırıyo bu kadar ilgi gördüğüne göre gerçekten iyi bir ürün bende ticaretini planlıyorum artık :) N11'de Kampanyaya girmiş aynı ürün daha önce 10 lira fazlaydı ucuzlamış alıp satmayı düşünüyorum .

http://www.n11.com/powerbank-2800mah-yedek-tasinabilir-sarj-cihazi-led-fener-codegen-powerx-P18738642

• harock kullanıcısına yanıt
    Hocam RomosTurkiye.com'dan alabilirsiniz.Ben Sailing 5 aldım memnunum.Alan bazı arkadaşlarda cok memnunlar.
  • OzguR1992 kullanıcısına yanıt
    Şuanda kullandığım ürün ile ilgili bi problem yaşamadım gayet performanslı çalışıyo aynı zamanda istediğim zaman tedarikçi firmadan bilgi alabiliyorum muhatap buluyosun yani bunda ne kadar muhatap bulunur bilemem. Ben ticaretine bile başladım ve sattığım kişiler şuanda çok memnular .
  • gezginciyim kullanıcısına yanıt
    RomossTürkiye disbiritör firmadır.Firmaya soru sorduğunuzda sizin ile ilgileniyorlar.Ayrıca fatura kesiyorlar yani ürünler 2 yıl garanti altındadır.
  • Ebay'den 12000mAh'lığını aldım. Ürün güzeldi fakat sapıttı bu ara. Şarjı %100 doluken şarjdan çekince saniye gibi düşüyor şarjı ve bir noktada duruyor. İphone 4s'i de 3-4 kez şarj etti tek dolumla. Ama zamanla sapıtacak gibi duruyor.
  • Galaksy note 3 telefona taktim.hic sarz etmiyor.varmi bu durumla karsilasan

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.