Şimdi Ara

Atlanta Hd Box Ana_Genel Konusuna ne oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlgili ''Atlanta Hd Box Genel Konusu'' Son V.247.img Güncellemesi Sonrası Uzun Süredir Niye Kilitlenmiş Olabilir? Ana Konu Hakkında Önceden Yapılmış Bir Açıklama Okuyabilen Var mı? Gözden Kaçırmış Olabiliriz?

Saygılar...

• Atlanta HD destek malesef buraya kadarmış ben hala cihazı kullanıyorum ve çok memnunum ama gönül isterki destek sürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Atlanta HD destek malesef buraya kadarmış ben hala cihazı kullanıyorum ve çok memnunum ama gönül isterki destek sürsün

Desenize; hali hazırda herkesin motosiklet ve otomobil kullandığı dümdüz memleketimde, gönül ister ki vaad ettiği desteği sürmese de, atlanta firması anca bisiklet sürsün. :D
  • Hocam forum tarafından bir konu verme hakkı verdiler bana.. bende yeni nesil smart g4 tercih etmek zorunda kaldım.. kesınlıkle ATLANTA HDBOX mükemmel bir cihaz ki zaten kendini kanıtlamış bir ürün, ancak taktir edersiniz ki bu bir ticaret ve 3 yıldır var olan konumuz ne yazıkkı forum kurallları geregı donduruldu
    bende oradakı arkadaslarımı ozledım
    NOT: ATLANTA HDBOX ile ilgili sorunlarını bana lutfen mail yada pm atarak ıletın .. yardımcı tabııkı olurum
    onun dısında cihazlarını yenı nesıl smart g4 ile degıstırmek istegen dostlarda pm atabılırler
    uygun fıyata takas yapalım.. hatta suanda son yaptıgım lıstede bunu yazmısım
    anlayısınız ıcn tesekkkur ederım
  • Kısa ve öz açıklamanız için eyvallah...

Forum kuralıdır. Saygı ile karşılarız...

Halen bu hd box model cihazı kullananlar (DEĞİŞTİRMEYENLER) genelde, ihtiyaç tercihine göre V.2.29T1.img _ V.2.42.img veya V.2.45.img ile idare ettiklerini öğrenmiş bulundum.

Bir uzak ümit ile firma yetkilisinden üstüne basa basa alternatif forumlarda yazdığı ''içeriğinde bug barındırmayan hatasız final yazılımı'' konusunu da şu an bile unutmamışlar...

Hatırlatmakta fayda var gibi !

Herkese hayırlı işler dilerim.
  • bunu fırma yetkılılerıen copy yapıp gonderecegım emın olun
    benım favorı yazılım 2.45 ıdı
    zıra bılıyorsunuz 2.47 yazılımında ozellıkle pc den serverr yukleyınce donuyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candostum2007 -- 26 Ocak 2014; 20:54:03 >
  • Bende 2.45 yazılımını kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor, Bu cihaz danda çok memnunum ve değiştirmeyi de düşünmem , ileride Android tabanlı bir cihaz düşünürsem Atlanta G4 düşünebilirim . onuda Candostum dan alırım , gerek kişiliği gerekse de hizmeti benim için her zaman tercih sebebi olmuştur. selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Bende 2.45 yazılımını kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor, Bu cihaz danda çok memnunum ve değiştirmeyi de düşünmem , ileride Android tabanlı bir cihaz düşünürsem Atlanta G4 düşünebilirim . onuda Candostum dan alırım , gerek kişiliği gerekse de hizmeti benim için her zaman tercih sebebi olmuştur. selamlar

evet 2.45 en guzel yazılım.. 2.47 de pc de sorun yaratıyordu :(
    tesekkurler yorumlarınız ıcın
  • Merhaba

Bende hdbox var ve 2.5 yildir gayet keyifle kullaniyordum

Gecenlerde aksam kapattim sabah actim uyduda hic kanal yok sinyal yok diyor

Birtek fox var

listeyi sildim ama sinyal gucu 0

Goturdum servise adam takti sinyal full

Kanallari yukledi geldim eve bu seferde soyle bi sorun oldu

Ben ne zaman uyduyu acsam evdeki diger 2 tvde star ntv tv8 bunlarin hepsi gidiyor uyduyu kapatiyorum hepsi geliyor

Nedir bu durum sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edekı sıstemınızden kaynaklı bır durum sozkonusu
    splıetter olabılır kablo olabılır
    tek kablo ıle aynı anda 2 cıhaz acık olmaz zaten:(
  • Atlanta HDBOX kullanıcılara özel bir kampanya yapıyorum,, smart androıd uydu alıcısında ,düşünen arkadaş varsa lutfen pm atsınlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.