Şimdi Ara

DH THRASH METAL TURNUVASI (1983-1992) Kazanan: Kill 'em All (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.245
Cevap
11
Favori
22.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Megadeth:1
  • iki grubun da yetkinlikleri karsilastirilamaz bile. o yuzden bosuna sunun gitari daha iyiydi bunun sesi daha iyiydi mevzusuna girmeye gerek yok (slayer vokal konusunda bir tik daha iyi ama)

megadethin dedigim gibi dorduncu albumu olmasindan oturu produksiyonda ek enstrumanlar, daha temizlenmis ve degerlendirilmis kayit gibi bir avantaji var. Ayrica megadeth'in daha kesikli, keskin gecisli tarzi da bu albumde kendini belli etmis. Ayrica genel tonlar slayera gore daha renkli kaciyor, ha bu eksi mi, hayir:D

slayer en sert olmasa da bayagi sert sarkilarini bu albumlerine koymuslar. Ayrica albumde artik kendi tercihleri mi yoksa dedigim gibi produksiyon eksikligi mi bilmedigim bir sekilde hep gruptaki kisilerin caldigi enstrumanlar kulagima geldi, belki vardir da duyamadim, eksi mi, hayir:D Ayrica Slayer ture farkli bir yol cizeceginin sinyalini vermis.

Cok da yorum yapasim yok, Allah tum sehitlerimin ailesine sabir versin, sehitlerin mekani cennet olsun, bu haberden sonra acikcasi ne tekrar dinleyesim geldi ne de degerlendiresim.

Oyum Slayer'a ama Megadeth'in kazanacagini bildigim icin, eger esitlik durumu olursa oyumun Megadeth'e kaydirilmasini istiyorum.

Slayer: 2
    Megadeth: 1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Karar veremedim iki favori albümüm.
  • SNM'yi tehdit edebilecek albümler uzun süre önce elendiler: Darrkness Descends ve Pleasure to Kill.

Slayer 3
    Megadeth 0

Edit: +Schizophrenia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 7 Eylül 2015; 19:51:47 >
  • Oyum megadethe. Pelerinlinin oyu kaydirilacak galiba ona gore yazalim skoru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef oy kaydırma gibi birşey kabul edilebilir bir durum değil hele ki yarı finalde...

bitlikarıncanın oyuyla;

Slayer 3
    Megadeth 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 7 Eylül 2015; 16:07:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

Maalesef oy kaydırma gibi birşey kabul edilebilir bir durum değil hele ki yarı finalde...

bitlikarıncanın oyuyla;

Slayer 3
    Megadeth 1

oyu mu neden kabul etmediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invisible Predator

quote:

Maalesef oy kaydırma gibi birşey kabul edilebilir bir durum değil hele ki yarı finalde...

bitlikarıncanın oyuyla;

Slayer 3
    Megadeth 1

Yeni uye alimi yapilamiyor malesef.

Snm'nin lehine olsaydi sorun cikarmayacagina adim gibi eminim

• quote:

quote:

bitlikarıncanın oyuyla;

Slayer 3
    Megadeth 1

Turnuva bitmek üzere. Çeyrek finalden itibaren yeni üye almamaya başladık. Başlığı değiştirmeyi unutmuş bobafett. Buraya kadar getirenler sonucu belirlerse daha sağlıklı olur diye düşündük.
  • Tamam arkadaşlar teşekkürler yorumunuz için
  • En sevdiğim thrash albümlerinden R.İ.P ama Slayer'ın ilk albümü çok çiğ olmasada katıksız thrash !

En zor oyum oldu oyundaki

Slayer 4

Megadeth 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarsizm -- 7 Eylül 2015; 18:26:46 >
  • Hmm180 derece farklı bir sonuç beklemiyordum, şaşırttınız beni.

Ve beklenen o 3'lü final karşınızda !

FİNAL !!!

DH THRASH METAL TURNUVASI (1983-1992) Kazanan: Kill 'em All

SEPULTURA – Schizophrenia (1987)
    VS
    METALLICA - Kill 'em All (1983)

VS
    SLAYER - Show No Mercy (1983)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 7 Eylül 2015; 19:59:31 >

• Kill em all

• quote:

Selam öncelikle, yoğun olduğumdan arkadaşlar düşüneceme tercüman olmuşlar sağolsunlar; çeyrek final ile birlikte yeni birisini almadık, çünkü çok kişi bizi yarıda bıraktı, artık daha fazla kestirilemezlikle uğraşamazdık. Bu turnuvadan sonra pelerinli yeni bir turnuva başlatacaktı heavy/nwobhm/speed ağırlıklı sanırım (?) Ona baştan girmek isteyebilirsiniz belki.
  • quote:

quote:

Selam öncelikle, yoğun olduğumdan arkadaşlar düşüneceme tercüman olmuşlar sağolsunlar; çeyrek final ile birlikte yeni birisini almadık, çünkü çok kişi bizi yarıda bıraktı, artık daha fazla kestirilemezlikle uğraşamazdık. Bu turnuvadan sonra pelerinli yeni bir turnuva başlatacaktı heavy/nwobhm/speed ağırlıklı sanırım (?) Ona baştan girmek isteyebilirsiniz belki.

Yarın hepsini dinleyip oyumu baştan vereceğim ama megadeth bence sepultura yerine olmalıydı

Ve metal turnuvası adı altında 128 albümle, yıl sınırı koymadan, grup başına sınır koymadan, heavy tabanlı ama yan türlere de kaymaya izin veren (mesela Motörhead, Accept albümlerindeki speed öğelerini göz ardı etmek), daha doğrusu çok uç noktalara kaymayan (olmaz ama örnek olsun, Alice Cooper albümü olur ama Nemesis olmaz gibi), senin gibi iki gün dinleme üzerine, buradaki bütün arkadaşların katılımıyla ve yeni de gelecek önerilerle oluşturulacak, mutlaka ben ve başka olursa iki kişinin eşit yetkileriyle bir yarışma konusu açmayı düşünüyorum İNŞALLAH

Edit: bir Allah'ın kulu da dememiş ki Nemesis ne grup ne de albüm diye, Arch Enemy'i kastediyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 8 Eylül 2015; 9:46:10 >

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    Mumkunse yil siniri olmasin ve bu turnuvaya katilan albumler katilamasin

Yil siniri olmayacakmis zaten tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dumb Truck -- 7 Eylül 2015; 22:53:30 >
  • Zaten bu turnuvaya katılan albümler çok thrash kaçmaz mı

Ayrıca ilgilendiğine göre jüri olarak yazabilirim galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 7 Eylül 2015; 22:55:39 >
    Yaz tabi yaz

Master of puppets,peace sells falan agir kacmaz bence ama zaten ayni albumleri dinleye dinleye bir hal oldum hiiiic gerek yok eksik kalsinlar. Beatles falan da olmaz ama dimi

• yok, black sabbath'tan başlar diye tahmin ediyorum, en yumuşak da önerilirse ac/dc olur, en sert de kafamda black albüm ama tabi ben tek yetkili olmam ve albüm önerileri nasıl gelecek o da var
    pelerinli hocam her daim konuna destek vereceğim, şüphen olmasın.

Maça gelirsek açılışı Slayer ile yapalım.

Slayer: 1
    Sepultura: 0
    Metallica: 0
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.