Şimdi Ara

DH THRASH METAL TURNUVASI (1983-1992) Kazanan: Kill 'em All (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.246
Cevap
11
Favori
22.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 23 Temmuz 2015; 18:05:35 >

• History Of A Time To Come 0:Bu albüm daha çok black metal albümü gibi bir şey, Thrash Metal olarak değerlendirmek yanlış olur diye düşünüyorum.
    Kill 'em All 1
  • Sabbat: 1
    Metallica: 1
  • Sabbat:2
    Metallica:1

Ama adam haklı şimdi Metallica'nın yanında Black Metal gibi kalıyor Sabbat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terrible Certainty

Sabbat:2
    Metallica:1

Ama adam haklı şimdi Metallica'nın yanında Black Metal gibi kalıyor Sabbat

İlk Sabbat'ı açtım.
  • History of a Time to Come: 3
    Kill 'em All: 1

Sabbat daha teknik ve Martin Walkyier vokalde daha etkileyici.
  • Sabbat saf ingiliz thrash'idir, sadece vokali genele göre yırtıktır tıpkı Kreator'un Petrozza'sı gibi.

Canlı performanslarında black metal havası hissediliyor frontman Martin amcanın kılık kıyafetine bakılırsa;

History of a Time to Come 4
    Kill 'em All 1
  • History of a Time to Come 4
    Kill 'em All 2
  • Kill em all ulan !

Kill 'Em All 3

Sert olan kazansın mantıgıyla gıdıyor yarısma bakalım bu sacmalık hangı albumu bırıncı yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarsizm -- 24 Temmuz 2015; 14:30:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarsizm

Kill em all ulan !

Kill 'Em All 3

Sert olan kazansın mantıgıyla gıdıyor yarısma bakalım bu sacmalık hangı albumu bırıncı yapacak.

İşin içine biraz zenginlik girdimi -1 olarak başlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

Orijinalden alıntı: Anarsizm

Kill em all ulan !

Kill 'Em All 3

İşin içine biraz zenginlik girdimi -1 olarak başlıyor

En brutal en thrash en beton olan bırıncı secılecekse bence bız ugrasmasakta metronomuna davul ve gıtar partısyonlarına bakıp en sert albumu secsek ne guzel olur :)
  • Olay sert albümü seçmek değil, sert müziğin ne kadar iyi kurgulandığı ve monoton olmadan kotarılmasıdır. Zaten doğası gereği sertlik thrash metalin kanına karışmasın da kimin karışsın, beraberinde getirdiği tür death metal... Sertliği sorgulamak, senin kanın niye hızlı akıyor demek gibi birşey.

Ben jürilerimizin çok farklı tatlardan hoşlandığını düşünüyorum şuanki haliyle, dengesiz bir durum oluşturacak kadar fark yok; eskiden vardı.

Ayrıca sertliği seçiyor olsaydık Ptk, Darkness Descends ya da Spectrum of Death gibi albümler yaşıyor olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 24 Temmuz 2015; 17:36:49 >
  • By Inheritance'ı elediği için History of a Time to Come'a kinli olduğum hâlde çok sevdiğim için ve objektif baktığım için ona oy verdim, anlaşılan objektif bakamama gibi bir durum var rakip Metallica olduğu için. Ha, Kill 'em All'u da çok severim fakat Sabbat'ın albümü daha da hoşuma gitmiştir buna göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyaNoqeN -- 24 Temmuz 2015; 22:54:41 >
  • bitlikarınca ve tapeworm sanırım sildirmiş mesajlarını konuda, bilgi verirlerse ona göre devam edeceğiz.
  • Mesajımı ben sildirmedim. Bu konuda hiç bir bilgim yok. Ben de sana soracaktım, senin yetkin var da sen mi yaptın diye?

Sadece bitlikarınca ve benim değil, terrible certainty, pelerinli ve anarşizmin de birer mesajı ortada yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tapeworm -- 26 Temmuz 2015; 8:26:52 >
  • İki blok olustu ve bloklardan biri x albumune oy verirse digeri y ye veriyor. Birbirlerinin mesajlarini eksiliyor.cyanoqen in yukardaki mesaji ornegin. Beni cok rahatsiz etti. Bu sekilde devam edecekse hic bir anlami yok turnuvanin. Anarsizmin guzel bir mesaji vardi,bu bir oyun diye onu da silmis galiba.
    Ben oyumu vermistim,degisen birsey yok o konuda. Ama bazi arkadaslarin hosgorulu davranmasi gerekiyor. Sizin oy verdiginiz album kazanirsa para verilmeyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyanoqen'in "ben objektif bakıyorum ama metallica'ya oy verenler objektif bakamıyor" ifadesi beni de rahatsız etti. Ama Terrible Certainty'nin ifadeleri daha saygısızcaydı... Yine de ikisine de takılmaya çok gerek yok. Beni asıl rahatsız eden şey bu silinen mesajlar oldu. Kim neden, nasıl yaptırdı bilemiyorum. Her halükarda saçma sapan bir şey.

Blok mevzuuna gelince, göreli olarak birbirlerine yakın zevkleri bulunan kişilerden, ama sistematik şekilde oluşmamış ve birlikte hareket etmeyen iki grup var olabilir. Bunu kastediyorsun değil mi? Buna itiraz etmem. Ancak, bir gruptaki biri x'e oy veriyorsa diğer ona bakıp direkt y'ye oy veriyor demek istiyorsan, ki sanırım öyle demek istemedin, buna katılmam.

Ben hepsinden önce silinme olayının nasıl gerçekleştiğini merak ediyorum. Bobafett, nasıl gerçekleştiğini bulabilir misin?

Her durumda, nihayetinde bir oyun olduğu için, gerginliğe gerek olmadığı kanısındayım.

@ bobafett : Son olarak benim oyla Kill'em All 5-4 öne geçmişti.

• Sıkıldım artık ya, ayrılıyorum ben de turnuvadan, son mesajımdır konuda. Üstat beni de çıkarır mısın jürilerden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyaNoqeN -- 26 Temmuz 2015; 12:01:54 >
  • Çok gereksiz tartışma oldu burada. İnsanlar dinleyip beğendiğine + oy veriyor. Yukarıda rahatsız edici ve kalp kırıcı 2 mesaj okudum ben de. Hiç gerek yok. Ayrıca blok konusuna da pek katılmıyorum. Şöyle diyebilirim, daha karanlık havadaki albümleri seven bir grup var. Aynı şekilde daha temiz soundlu albümleri seven bir taraf da var. Taraf meselesinden ziyade zevk meselesi. Ben iki tarafa da sıcağım. Bu oylamada Sabbat'a verirken canım ciğerim dediğim Slayer'a karşı Artillery oyu verebildim. Birbirimizin tercihine saldırmak yerine hoşgörülü olmayı öğrenmemiz gerekli. Bu kadar güzel geldik, kırgınlık olmadan, saygılı şekilde bitirmek icap eder. Birbirimizin tercihlerini yorumlamak yerine dinlediğimiz albümleri ufak cümlelerle yorumlarsak bir sıkıntı da olmaz bence.
  • Papa Emeritus III düşüncelerimi cümlelere gayet iyi dökmüş, kısacası budur; Birbirimizin fikirlerini yorumlamak yerine müziği yorumlarsak bir daha tatsız konuşmalar yaşamayız, çünkü bu herkesi etkiliyor turnuvayı da beraberinde.

Metallica galip gelmiştir, yeni maçı koyacağım birazdan.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.