Şimdi Ara

DH THRASH METAL TURNUVASI (1983-1992) Kazanan: Kill 'em All (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.246
Cevap
11
Favori
22.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kill'Em All 1
    9/10

Kesinlikle isme bakmamak gerek ben çok daha iyi bir albüm beklerdim Kreator'dan ama ilk albümün acemiliği demek ki...Birçok kişi bu albümü çok beğenmiş yüksek puanlar vermiş ama kesinlikle hakkettiğini düşünmüyorum.
    Kill'Em All ise çok daha iyi bir albüm bir eksik ise şu olabilir kulak cırmalayan bir vokali var.

Töton Şövalyeleri kaybediyor.Alman gruplarının genel oalrak vokal sıkıntısı var sanırım, Sodom'un vokalini de beğenmiyorum
  • Aynen Maggese, kesinlikle otomatiğe bağlamamak gerek; iki grubun da en güçlü materyalleri olmadığı açık, zira;

Kreator'un her zaman çiğ ve gaddar dönemini çok benimsemişimdir, ve Endless Pain'in güzelliği de ikonik vokalleriyle çığır açan Petrozza, davulcu Ventor ile birçok parçayı ortak söylüyor olması; albüme ekstra bir güzellik ve üstünlük katıyor.

Kill'Em All'da Whiplash ve Metal Militia parçalarını çok severek dinlerim ama geri kalanları pek o kadar tutulmam. Diğer yandan vurucu parçalar Endless Pain'de daha ezici sayıda; Endless Pain, Total Death, Storm Of The Beast, Flag Of Hate favorilerim.

Endless Pain 1
    Kill'Em All 2

@Maggese: Sevmiyor olabilirsin bu tarz ekstrem vokal ama vokal problemli demek gerçekçi bir yaklaşım değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 1 Temmuz 2015; 21:17:00 >

• Kreator'un albümünü bitirebilmek bana endless bir pain verdi. Zaten üst tura çıkan albümü de certainly terrible'dı.

Kusuruma bakmayın.

Ayrıca oy sayımı yanlış gidiyor.

Kill'em All 3
    Endless Pain 1
  • Ben de Metallica'ya verecem. Kuruyup gideceğine...

Kreator: 1
    Metallica: 4

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 3 Temmuz 2015; 20:26:09 >

• Çabuk biter bu;

Stone 0
    Sadus 1
  • Kolay maç.

Stone: 0
    Sadus: 2
  • Kusura bakmayın arkadaşlar Sadus daha iyi olsa da Stone'a vereceğim oyumu

Stone: 1
    Sadus: 2
  • Halk koalisyon istedi ama yinede exodus göte geldi beyaz futbol gibi bizim jüri

Finler iyidir hoştur thrash metalide güzel yaparlar dedik ama bu turda oyum Sadus albümüne

Sadus: 3
    Stone : 2
  • Daha sonraki tura kalması mucizelere bağlı iki albüm gibi göründüler.

Daha basit ama daha "catchy" gitarlara sahip No Anaesthesia! ya oyum.

No Anaesthesia! 2
    Swallowed in Black 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tapeworm -- 2 Temmuz 2015; 21:34:05 >
  • Arttıran var mı beyler ?

Probemli vokalli gruptan yana oyunu kullandın haberin olsun
  • Kusura bakmayın arkadaşlar Sadus'un albümü daha iyi olsa da ben oyumu ona veriyorum

Bu arada Stone'un vokalleri Testament'e benzettim ve hiç sevmedim. No Anesthesia hariç

Stone: 2
    Sadus: 4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu da benim için kolay maç.

Overkill'in temiz, kolay dinlenebilir soundu benim için artı ama nwobhm tarzına yakın bulduğum vokalden zerre hazzetmem.

Coroner ise usta müzisyenlerden oluşan usta bir thrash grubu. Türünün en beğendiğim gruplarından biridir. İsviçre'den az sayıda ama harika gruplar çıkar. Grubun diğer albümü No More Color'a ilk turda yazık olduğunu daha önce söylemiştim.

Bu arada, İsviçre'den Celtic Frost'un erken dönem albümlerinden en azından biri listede yer alabilirdi bobafett usta.

R.I.P. 1
    Taking Over 0
  • Fikrimi değiştirmeden oy vereyim ben de

Coroner 2
    Overkill 0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Overkill: 1
    Coroner: 2
  • Overkill: 2
    Coroner: 2
  • Taking Over 9.5/10'luk bir albüm; son parça tek zayıf yanı.

Overkill 3
    Coroner 2

quote:

Orijinalden alıntı: tapeworm
    Bu arada, İsviçre'den Celtic Frost'un erken dönem albümlerinden en azından biri listede yer alabilirdi bobafett usta.

No More Color, ikinci turda elendi. Elendiği albümü sollar bana kalırsa.

CF biraz fazla hybrid, yani speed thrash olsa alırdım zaten ama müziklerinde doom, death öğeler de taşıdığı için katmadım. Özellikle ilk 2 epsini çok severim, fantastikler !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 4 Temmuz 2015; 14:43:56 >
  • Overkill'in 1 albümü daha var eşleşmede o yüzden biri bu turda elenebilir. Oyum Coroner'e. Albüm de pek fena sayılmaz

Coroner: 3
    Overkill: 3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belirttiğim arkadaşlardan biri eşitliği bozarsa iyi olacak, zira bugün pazar olduğu için akşama kadar beklemek istemiyorum; aksi taktirde İlk 3 puanı yakalayan albüm galip gelecektir.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.