Şimdi Ara

DH THRASH METAL TURNUVASI (1983-1992) Kazanan: Kill 'em All (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.246
Cevap
11
Favori
22.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tankard'ı biliyordum zaten, Vendetta'nın albümünü açtım dinledim elemanlar güzel çalmış ama bir numarası yok pek. Çalmışlar ama hiçbir plan program yok gibi, arka arkaya riff'leri dizmişler, biraz Sacrifice'a benzettim tarzlarını. Fena bulmasam da Tankard kadar beğenmedim.

Tankard:1

Vendetta:1

edit: For a thousand beers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terrible Certainty -- 9 Haziran 2015; 17:47:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadım ben, Reign In Blood ile Masters Of Puppets'ı çarpıştırıp Reign In Blood'ımı seçtiniz ??? veya Plessure To Kill ile Alice In Hell ???
  • Bugün dinleyebildim. Oyum Tankard'a.

Vendetta: 1
    Tankard: 2
  • Albümleri dinleyecek zamanı ancak bulabildim. Özel nedenlerden dolayı bir süre dinleyecek vaktim olmadı. Benim oyum Tankard'a. Şahsen albümleri daha hoş geldi. İlerleyen zamanlarda daha detaylı yorumlandırmalar yapacağım.

Tankard:3
    Vendetta:1
  • Tankard hiçbir zaman ciddi bir thrash grubu olmamıştır; Zombie Attack ile Chemical Invasion arasında gözle görülür bir fark yok, gene bildiğimiz yerinde duramayan enerjitik ve gaz Tankard, ama riffler biraz fazla tekrar hissi uyandırıyor ve ilgi çekmiyor. "For A Thousand Beers" enstrumanteli hariç öne çıkan başka bir parça yok bile albümde, çünkü olabildiğince formulatif parça yapılarına sahip bir albüm.

Ancak çakır kafa iken eğlendiren bir grup, mesela grup konsere gelse kaçırmam çünkü enerjilerini her daim üst seviyede tutmuşlardır.

Go And Live… Stay And Die… daha ilk parçadan sıradan bir albüm dinlemediğimizi rifflerin evrimleşerek şekil aldığı Suicidal Lunacy ile haber veriyor. Yarıdan sonraki hoş davul atraksiyonlarını es geçmemek lazım. Parçalara tek tek değinmeyeceğim, lakin riffler birbirine lokomotif gibi çok güzel bağlanmışlar ve bence bu albüm Almanya'dan çıkan en tatmin edici thrash metal albümlerinden biridir.

İki albümün de soundu kirli ama Vendetta stüdyodann çileli ayrılmış biraz gibi geliyor.

Ve prodüksiyon kurbanı albüm olduğundan oylamada 2. sırada olduğunu düşünüyorum. Şartlar tam tersi olsaydı en kötü ihtimal 1:4 gibi birşey olurdu durum kanımca.

Tankard 3
    Vendetta 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 10 Haziran 2015; 20:00:02 >

• Benim de oyum Tankard'a, özellikle 'Tantrum' şarkısını çok beğendim. Genel olarak albümdeki diğer şarkılar da güzeldi. Vandetta'yı da beğendiğimi söyleyebilirim ama oyum Tankard'dan yana.

Tankard 4
    Vandetta 2

• Yeni maç akşama, hazır olun !
  • Farklı genre olmayacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirror of Deception -- 12 Haziran 2015; 16:38:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ichyn

Farklı genre olmayacak mı?

Death Metal fena olmazdı

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 12 Haziran 2015; 19:45:46 >

• Anthrax: 1
    Whiplash: 0
  • Anthrax: 2
    Whiplash: 0
  • Fistful of Metal olmadığından;

Anthrax 2
    Whiplash 1
  • Whiplash'in bu albümünü sevemedim, baya düşüş yaşamışlar bu albümde. Anthrax'a oyum

Anthrax:3
    Whiplash:1

• UYANIN BEYLER !

F&J 0
    Nuclear Assault 1
  • Kazanan tartışmasız Nuclear Assault benim için.

Game Over : 2

No Place For Disgrace : 0
  • Merhaba arkadaşlar, konuyu şans eseri forumda başka bir şey ararken gördüm. İlgimi çekti direk ve en baştan itibaren bütün albümleri dinlemeye başladım. Grupların çoğunun adını bile daha önce duymamıştım ama albümleri sırayla dinlemeye başladım. Eğer kabul ederseniz bundan sonra bende oylamaya katılmak isterim. Son karşılaşmadaki albümleri de üçer kere dinledim. Nuclear Assault, After the Holocaust ve Brain Death' i gerçekten beğendim. Ama F&J albümü benim daha çok hoşuma gitti. Riff ler olsun vokal olsun. Parçalardaki sololar vs bence daha güzeldi ve kabul ederseniz oyumu F&J ye vermek isterim.

F&J: 1
    After the Holocaust: 2
  • Game Over : 2
    No Place For Disgrace : 2

2. kere dinleyince daha aşina oluyorsun. Favori için erken ama bu yarışmada tanıdığım ve çok hoşuma giden Alice İn Hell albümü kazanamasa bile ilk 4'e gireceği kanaatindeyim.
  • Flotsam and Jetsam'i çok sevmiştim ilk yarışmada dinlediğimde ancak bu sefer biraz ağır geldi bana. Game Over ise daha akıcı ve durağan olmayan bir albüm. Hardcore etkileşimlerini de katarsak hesaba oyum Game Over'a

Game Over:3
    No Place For Disgrace:2

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.