Şimdi Ara

iTunes 11.1.4 yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iTunes 11.1.4 yayınlandı

Apple, sevilen çoklu ortam yazılımı iTunes’un yeni sürümünü yayınladı.

OS 7 ile birlikte 11.büyük sürümü yayınlanan iTunes, 11.1.4 güncellemesi ile birlikte arşiv içerisindeyken İstek Listesi’ni görüntüleyebilme yeteneğine kavuşurken; Arapça ve İbranice desteği ile çeşitli stabilite iyileştirmelerine kavuşuyor.

128MB boyutundaki güncellemeyi iTunes.com üzerinden, Apple Software Update ya da Mac App Store üzerinden indirebilirsiniz.

• İos 7.1 in çok yakında geleceğinin işareti.
  • sevilen mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lagionaire67 -- 23 Ocak 2014; 11:56:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady
    sevilen çoklu ortam yazılımı iTunes

Evet o yüzden önüne gelen iPhone kullanıcısı iTunesten nefret ediyor; yardım, yardımmmmmm diye konu açıyor.
  • 7.1 yakında geleceğini göstermekte hayırlı olsun...
  • update yaptım fakat itunes çalışmıyor varmı aynı sorunu yaşayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

quote:

Orijinalden alıntı: Shady
    sevilen çoklu ortam yazılımı iTunes

Evet o yüzden önüne gelen iPhone kullanıcısı iTunesten nefret ediyor; yardım, yardımmmmmm diye konu açıyor.

Evet Windows'ta saç baş yolduruyor.Ancak Mac'te daha güzel olabilir belki.
    Şahsen sırf iTunes kullanmak için intel core i7 extreme işlemci,32gb ram gibi yüksek donanımlara ihtiyaç duyulduğunu düşünüyorum.Mac'imi henüz almadım alınca bir itunes incelemesi yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Craie

Olabilir hocam. Lakin iTunese bağımlı olmak gerçekten can sıkıyor. Gerçi cihazını iyi kullanmayı bilen birisi müzikler ve zil sesleri dışında çok da fazla ihtiyaç duymuyor. Kaldı ki zil sesleri için iPhone Ringtone Maker adlı ücretli uygulama var. Ama iTunes ile yapmaktan çok daha zor, karmaşık ve uzun sürüyor. Müzikler için de iTools var.
    En önemlisi de hangi iş, işlem ve işlev olursa olsun jailbreak var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

quote:

Olabilir hocam. Lakin iTunese bağımlı olmak gerçekten can sıkıyor. Gerçi cihazını iyi kullanmayı bilen birisi müzikler ve zil sesleri dışında çok da fazla ihtiyaç duymuyor. Kaldı ki zil sesleri için iPhone Ringtone Maker adlı ücretli uygulama var. Ama iTunes ile yapmaktan çok daha zor, karmaşık ve uzun sürüyor. Müzikler için de iTools var.
    En önemlisi de hangi iş, işlem ve işlev olursa olsun jailbreak var.

Ben size katılmıyorum JailBreak konusunda.JB işleri zorlaştırıyor.Ancak iTools var.

• iFunbox var işte açmıyorum bile
  • quote:

JB işleri zorlaştırıyor.

Konuyla alakası yok ama jbnin zorlaştırdığı yönler neymiş ki?
  • MuratbanK kullanıcısına yanıt
    Safe moda atması,garanti zoruluğu,yanlış yüklenebilecek bir tweak yüzünden restart springboard döngüsüne girmesi,yavaşlık ve pil ömrünün azalması,temalar yüzünden telefonun orjinalliğinin bozulması.
  • multiTYRT kullanıcısına yanıt
    ben iTools tayım memnunum
  • quote:

Safe moda atması,garanti zoruluğu,yanlış yüklenebilecek bir tweak yüzünden restart springboard döngüsüne girmesi,yavaşlık ve pil ömrünün azalması,temalar yüzünden telefonun orjinalliğinin bozulması.

Garantiye bir şey olmuyor. Garantilik bir durum olursa cihazı restore edip veriyorsun; hiçbir şey anlamıyorlar. Cİhazı açamaz haldeysen zaten garanti servisleri de açamıyor; yine garantiye bir şey olmuyor.

İyi takip eden birisi zaten yanlış tweak yüklemez. Kaldı ki otu püsürü de yüklemenin bir anlamı yok. Neye ihtiyacın varsa ve takip ettiğinde çalışır durumdaysa onu bulur ve yüklersin; kullanırsın sorunsuzca. Bugüne dek restart springboard döngüsüne hiç girmedim. Çünkü her tweakı özenle seçerim. Süreklilik arz edecek şekilde kullanmayacaksam yüklememin de bir anlamı yoktur.

Yine otu püsürü yüklemezsen ne bir yavaşlama ne de pil ömründe bir azalma olmuyor.

Zaten işin en güzel yönü de o temalar.

Şunu da belirtmeliyim ki jailbreak sonrası sistemde ufak tefek ve giderilebilir kararsızlıklar olabiliyor. Olmaya da biliyor. Lakin iyi bir kullanıcı bu ufak tefek sorunları zaten gideriyor. Zaten olay da burda bitiyor: Birtakım sistem kararsızlıkları bedeli karşığında çok fazla özellik.

Safe mod olayına ben de çok denk geldim. Lakin nerde hata yaptığını bilince düzeltmek de o kadar kolay oluyor.

• MuratbanK kullanıcısına yanıt
    bence tüm bu şeylerle uğraşmaktansa jb siz mutlu yaşamak iyidir ancak eski cihazlarla vazgeçilmez oluyor.iPod touch 4g'm var,wifi booster,zephyrve killbackground ile harika oldu,ancak şarjı 2.5 saat gidiyor
  • cok sevilen itunnes
  • restore de olmasa itunesin yüzüne bile bakmıyorum

• itunes son sürümde müzikleri sürükleyip bırakamıyorum arkadaşlar çok ilginç bir türlü müzik atamıyorum var mı böyle sorun yaşayan?
  • itunes ile cihazını eşleştirme yapan gerçekten varmı?
    itools ve ifunbox v.s. varken?

kullanıyorsanız şayet kolay olanı, kendinize zorlaştırıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.