Şimdi Ara

Note 10.1 2014 Edition Telefon Özelliğini Aktifleştirme ve Güncelleme P602>P601 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
626
Cevap
24
Favori
70.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CIHAZA ARKADASIN ANLATIGINI YAPIN SIZE VERDIGIM EN SON ROTU INDIRIN BEN SIMDI KURDUM CIHAZ 4.4.2 ON NUMARA TELEFON DEHSET OLMUS :d HAFIZA KARTINA AT INDIRDIGIN ROMU RECO VERYDEN YUKLEYECEKSIN BASKA BIR SEY YAPMA AC KAPAT TAMAMDIR BEN YUKLEDIM COK GUZEL OLDU MEGADAN INDIR ROMU HAFIZA KARTINA AT ARKADASIN VERDIGI RECOVERY DOWNLOADA AL ODINLE AT TAK CALISTIR ON NUMAR AOLDU BLUETTOH KULAKLIKLA KULLAN ISTE:D
  • Beyler rom yüklerken hata alıyorum tablet de açılmıyor yardım edebilirseniz bunun çözümü nedir
     Note 10.1 2014 Edition Telefon Özelliğini Aktifleştirme ve Güncelleme P602>P601

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal rom yüklerkende aynı hatayla karşılaşıyorum nasıl yükleme yapmam lazım rom silinmiş gibi gözüküyor ama

• SorryNightStar S kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin yüklediniz rom custom demi ? stock rom yükleme şansımız var mı?
  • cıhaza custom rom yukluyorsun ....stcok rom oluyorsa cıhazın orıjınal p602 olur ....

odınle yukleyebılırsınız p602jv flash dosyası var samsung-updates.com sıtesınden ındırebılırsınız

hıc bılmeyen arkadaslar sızden rıcam cıhazınızını anlayan teknık servısler nezaretınde yaptırmanız malum herkes bu ısten anlamıyor tek tek anlatmakta zor oluyor
  • bıtlıs adılcevaz bılader orınınal romu sen hafıza kartından atamazsın odın ıle yukleyebılırsınız malesef.....
  • Arkadaslar samsung note 8005 tablete telefon ozelligi attırdım, şimdi güncelleme geldi yuklersem bu ozellik gidermi

• daha önceki rom u kurdum ama bu sefer bir hata oluştu odin bakıcam şimdi
  • arkadaşlar yaklaşık 1 hafta öncesi forumda söylenenleri yaptım fakat süper su çalışmadı. 4.4.3 jealy bean kullanıyordum bende bunu yapmadan devam ettim xkat romunu yükledim ancak samsung yazısında kaldı 15 dakika kadar. daha sonra samsung yazısını dahi görmedim . 1 haftadır tabletimi kullanamıyorum knoxdan olabilir diye recovery modda knoxu kaldırmayı denedim fakat başarılı olabildimmi bilmiyorum. kısacası ciddi yardıma ihtiyacım var servise gitmek istemiyorum. wipe işlemini yaptıktan sonra tablet custom romuda silmiş daha sonra farklı bir kartla macrosun son verdiği romu indirip kurmayı denedim kurulum tamamlanıyor fakat tablet açılmıyor. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genius12 -- 2 Ağustos 2014; 14:41:00 >
  • sorunumu çözdüm sam mobile sitesinden p602 türkiye romunu indirdim. zip dosyasından çıkardım ve odinle flashladım sistem geldi fakat şimdi knoxu kaldıramıyorum. tabletim eskisi gibi oldu süper su açılmıyor sanırım knox engelliyor ne yapabilirim.
  • Genius 12 orjinal romu nasil kurdun tek tek yazsanda bilgi sahibi olalim

• orijinal romu indirdim. cihazı download modunda açtım. odinide açıp tableti bilgisayara bağladım ve odinde ap yazan yere tıklayıp indirdiğim dosyayı bulup start dedikten sonra yüklendi ve tablet yeniden başladı eski haline döndü fakat ben hala daha telefon özelliğini aktif edemedim onu nasıl yapacağız?
  • Tesekkur ederim genius. ilk sayfadadaki mesaja gore yapinca oluyor ilk twrp cvm yuklencek odinle ap kismina tiklayip sonra cihazi tvrp cvm modunda acip super user dosyasini yuklucen cihaz acilinca ilk sayfadaki mesaja gore hareket edip islem tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: doseme

Istersen genius telefondan ulas yardimci oluyim 05462044368

şu an yaptım sanırım knox remove diye birşeyi twrpde çalıştırdıktan sonra yapabildim. ancak xkat v2 romunu yükleyemedim.romu yükledikten sonra samsung yazısı dahi çıkmadı. bende v1 olan romu kullanıyorum ancak el yazısı çalışmıyor. benim şu an aklıma takılan şey şu bu cihazın yurt dışındaki karşılığı P601 ise neden 601in orijşnal romunu yükleyemiyoruz. custom romlarda illa bi eksik var samsungun orijinal romunu kullanmak istiyorum. nasıl yapabiliriz acaba?
  • Aynen bende soruyorum kendime neden p 601 orjinal romunu yuklemiyoruz diye sinirsiz net olsa iyi bi arastirma yapicamda

• P 601 orjinal romunu bulan paylasabilirmi yukleme seklinide

• Genius orjinal romu google drive veya yandex diske yukleme imkanin varmi ordan indirmek kolay oluyor

• malesef yüklüyemiyorum vakşt bulamıyorum ancak sam mobilledan çok rahat oluyor üyelik ücretsiz
  • p601 orijinal rom için sanırım önce p601 orijinal kerneli yüklemek gerekiyor. bu çekirdeğin üzerine zaten orijinal romu 601 in sam mobiledan alıp odin ile yülüyebiliriz. daha bilgili arkadaşlar birkaç yorum yazssalarda şu işi çözsek.
  • Sam mobilleden denedim bi kac kez hata verdi

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.