Şimdi Ara

Note 10.1 2014 Edition Telefon Özelliğini Aktifleştirme ve Güncelleme P602>P601 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
626
Cevap
24
Favori
70.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mali76 kesinlikle benim cihazımda öyle bir ekran yok eskiden olan aşşagıdan yukarı çekince çıkan sayfada yok. senin verdiğin linkteki romu indirip kurdum pre rooted olduğu için root sorunu olmadı magazine ux kesinlikle benim cihazda yok şimdilik tek sorunum floating keyboard biraz fazla küçülmüş olmazsa temiz modifiye olmayan bir kitkat rom bulup atacam note 12 özelliklerini aramıyorum telefon çalışsın bloatware olmasın yeter bana.
  • sevgili macrostr ortalık baya karıştı .. seni bekliyoruz biz .. artık son noktayı koysanda bizde merakten ölmesek ..
  • Macrostr kayiplarda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen mali76 .. her gün giriyorum yukledimi diye .. ama bakıyorum bildirim yok .. ve yine hayal kırıklığı ..

• mali76 bu magazine ux romda telefonu yeni deneme fırastım oldu network or sim card eroor yuyarısı alıyorum telefon özelliği çalışmıyor yani sende böyle bir sorun oldumu hiç bilgin varmı..
  • Dokunmatik problemi
    Romdan kaynaklandığını sanıyordum fakat kullandığım kılıf mıknatıslı olduğu için dokunmatik kalem ile çizimleri bozuyor.Tabletin oturduğu alt yüzeydeki mıknatısların üzerine denk gelen kısımlarda problem var.Orjinal kılıfın taklidi bir şey.
    Çözüm olarak tabletin altına temas eden yüzeyin iç kumaş kaplamasını açıp beş tane gömlek düğmesi şeklindeki mıknatısı çıkardım.
    Orjinal kılıflarda bu tarz sorun yaşayanlar var mı?Hiç tahmin etmezdim.Dokunmatik hassaslığını cidden bozuyor. Menü geçişleri daha seri çalışıyor.Bilginize......
     Note 10.1 2014 Edition Telefon Özelliğini Aktifleştirme ve Güncelleme P602>P601 Note 10.1 2014 Edition Telefon Özelliğini Aktifleştirme ve Güncelleme P602>P601 Note 10.1 2014 Edition Telefon Özelliğini Aktifleştirme ve Güncelleme P602>P601 Note 10.1 2014 Edition Telefon Özelliğini Aktifleştirme ve Güncelleme P602>P601

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirate -- 26 Mayıs 2014; 20:31:56 >

• Selam herkese,

ben de linkteki ROM'u yükledim, şimdilik çalışan yada çalışmayan bir şey veya bir sorun göremedim. Tabi şunu da eklemem lazımki, kurduktan sonra ne kadar gereksiz şey varsa Titaniumla dondurdum.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2751513
  • quote:

Orijinalden alıntı: nivadan

Selam herkese,

ben de linkteki ROM'u yükledim, şimdilik çalışan yada çalışmayan bir şey veya bir sorun göremedim. Tabi şunu da eklemem lazımki, kurduktan sonra ne kadar gereksiz şey varsa Titaniumla dondurdum.

bende telefon çalışmıyor network or sim card error hatası veriyor. türkcell hattım. sen telefonla ilgili bir sorunla karşılaştınmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swordbroker

quote:

Selam herkese,

bende telefon çalışmıyor network or sim card error hatası veriyor. türkcell hattım. sen telefonla ilgili bir sorunla karşılaştınmı.

Telefon fonksiyonunu denemedim ama her hangi bir hata vermiyor. Bir kaç da reklam SMS geldi zaten. çalıştığını varsayıyorum...

• quote:

quote:

quote:

Selam herkese,

Telefon fonksiyonunu denemedim ama her hangi bir hata vermiyor. Bir kaç da reklam SMS geldi zaten. çalıştığını varsayıyorum...

mesajda bende de sorun yok sorun telefon görüşmesi yapmaya çalışınca ortaya çıkıyor.

• şu an müsait değilim ama denerim bir ara...
  • macrostr M kullanıcısına yanıt
    macrostr mrb;
    sana özelden mesaj gönderdim. Okuyabildin mi? selamlar...
  • Bunu yaparsak, 10 inch ekranli bir note 3umuz mu oluyor?
    Note 3 te yapilipnda bunda yapilamayan bir sey kaliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Bunu yaparsak, 10 inch ekranli bir note 3umuz mu oluyor?
    Note 3 te yapilipnda bunda yapilamayan bir sey kaliyor mu?

donanımsal eksikler hariç neredeysa note 3. temazsız kontrol yok mesela. en uyuz tarafıda uyarı ledi yok.
  • quote:

mali76 bu magazine ux romda telefonu yeni deneme fırastım oldu network or sim card eroor yuyarısı alıyorum telefon özelliği çalışmıyor yani sende böyle bir sorun oldumu hiç bilgin varmı..

Telefon özelliği tam çalışıyor hiç bir sorun yok.sizde nasıl oluyor anlamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali76

quote:

mali76 bu magazine ux romda telefonu yeni deneme fırastım oldu network or sim card eroor yuyarısı alıyorum telefon özelliği çalışmıyor yani sende böyle bir sorun oldumu hiç bilgin varmı..

Telefon özelliği tam çalışıyor hiç bir sorun yok.sizde nasıl oluyor anlamadim

ben direk bu romu yükledim ondan mı acaba stocktan önce macrostr nin verdiği romu mu yüklemek lazım acaba.
  • Şarja takınca açılma problemi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimdent

Şarja takınca açılma problemi olan varmı?

twrp den yeniden yükle sonra advanced den dalvik cache i de wipe yap düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

quote:

Orijinalden alıntı: GencMucahit

Sm-p602 nin benim bildiğim kadarı ile telefon özelliği yoköyle değilmi

Yok ama biz bu topic sayesinde p601 yaptık telefon özelliğini kullanıyoruz bu durumda garanti dışı tabi tablet o yüzden telefon özelliği istiyorsan macrostr kardeşin dediği gibi hiç fazla para verme aynı fiyata geldikten sonra alacaksan samsung türkiye garantili alma paralel al bu topicten faydalan 601 haline getir telefon olarak kullan
    Kusura Bakmayın Ben Ürünü Teknosa'dan Aldım Çevrilemez'mi Yani Bumudur
  • Kesinlikle faydalı bir konu emeğine sağlık

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.