Şimdi Ara

Galaxy S3 ve Note 2 için KitKat güncellemesi Mart sonunda gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Galaxy S3 ve Note 2 için KitKat güncellemesi Mart sonunda gelebilir

Geçen yıl sonlarında başladığı amiral gemi modelleri için Android 4.3 ve 4.4 güncelleme dağıtımını halen sürdüren Samsung'un yükseltmelere önümüzdeki aylarda da devam edeceği bilgisi geldi. 

Firmaya yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 modelleri için Mart sonunda Android 4.4 KitKat güncellemesini yayınlayabilir. Hali hazırda bu iki model için Android 4.3 güncellemesi mevcut.

İddia geçen yıldan beri dile getiriliyordu ancak Samsung tarafından resmi bir açıklama henüz gelmedi. İddiaları güçlendiren ise KitKat güncellemesinin temel değişiklikler içeren bir sürüm olmaması. 

İddialar doğruysa önümüzdeki günlerde güncellemenin test ROM'larının internete sızabileceği belirtiliyor.  

Kaynak:http://www.sammobile.com/2014/01/21/rumor-galaxy-s-iii-and-note-ii-to-receive-android-4-4-2-kitkat-by-march-end/

• Maşallah bayağı yakınmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: EzioAuditore_

Maşallah bayağı yakınmış.

hiç yoktan iyidir 4.3 idare eder 4.4 gelene kadar tabi gelirse :D
  • Note 2 için 4.3 sürümünü bu kadar bekledik. 4.4 martta gelirse çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 22 Ocak 2014; 22:24:41 >
  • Mart'ta S4 türkiye Kitkat alsa iyi malum htc'de samsung'da türkiye'ye güncellemeleri biraz geç veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 22 Ocak 2014; 22:25:36 >
  • İptal etmezlerse iyidir

• iptal edeceklerini zannetmem ama mart sonu gelmez bence ürkiyeye gelmesi Mayısı bulur
    Türkiye'ye note-2 için 4.3 geldi mi?
  • 4.3 ne zaman geldi note2 ye hala bişey yok benm telefonumda

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiyaka1903

4.3 ne zaman geldi note2 ye hala bişey yok benm telefonumda

Bende de yok. Resmen dünyanın en geri ülkesiyiz. Her alanda en pahalı, en vergili ve en geç.
  • s3 ve note2 nin fiyatlari ucuzlayinca satislari suan tavan yapti.cok satan 2 cihazina guncellemeyi kestik deselerdi kendi yollarina taş koymus olurlardi

• Hahah demiştim ben

• dedikleri gibi gelirse iyi
  • HTC One X 4.3.3 bile vermiyor. Bir daha alır mıyım htc.

• S3 başlığında Samsung'un güncelleme yavaşlığı yüzünden Samsung'a küfür eden birçok insan var, S3 ile yakaladıkları çıkışı S4 ile yakalayamadılar, S5'de de öyle olacak gibi.
  • htc one x e bakın s3 e bakın 5.0 a kadar yolu var samsung yapar
  • note 2 ye samsung türkiye hala dağıtmadı yeni sürümü ama güncelleme gelse ne olacak adam gibi düzeltmeler yapmıyorlar 64 gb hafıza kartım var 1.5 gb oyunun anca 10 mb apk sını karta taşıyabilyor 4.3 güncellemesinin getirdiği yeniliğe bak sen.. şimdi kimileri gelir akıl verir root taşıma uygulaması vs. arkadaş niye uğraşayım bu kadar basit birşeyi kendisi yapabilsin yahu nfs mc4 gta yüklesen aha hafıza doldu peh..
  • daha 4.3 alamadık abi ya
  • Note 2 icin once bir 4.3 gelsin de............
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

S3 başlığında Samsung'un güncelleme yavaşlığı yüzünden Samsung'a küfür eden birçok insan var, S3 ile yakaladıkları çıkışı S4 ile yakalayamadılar, S5'de de öyle olacak gibi.

S3 en stabili bence
    Kullaniyorum diye demiyorum
    Guncelleme ile baya iyilesti saolsunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 4.3 ülkemizde sunulmamışken ne kitkatı ya?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.