Şimdi Ara

Deus Ex: The Fall'ın Android versiyonu nihayet yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Deus Ex: The Fall'ın Android versiyonu nihayet yayımlandı

Geçtiğimiz yılın temmuz ayında iOS platformu için yayımlanan Deus Ex: The Fall, nihayet Google Play'deki yerini aldı.

Kaliteli grafikleriyle göz dolduran Deus Ex: The Fall, mobil cihazlarda aksiyon ve RPG dinamiklerinin Cyberpunk atmosferiyle buluştuğu bir FPS deneyimi sunuyor. Deus Ex: Human Revolution'ın öncesinde geçen yapımda eski bir SAS askeri olan Ben Saxon'un kontrolleri ellerimize bırakılıyor. Aksiyon unsurlarının yanı sıra, gizlilik unsurlarının da yer aldığı yapımda kimi zaman mini bulmacalarla karşımıza çıkıyor. Sanal butonlar yardımıyla sağlanan bir kontrol şemasına sahip olan oyun, 6 saatlik bir oynanış süresi vaat ediyor.

8.27$'dan satışa sunulan Deus Ex: The Fall'ın Android versiyonuna aşağıdaki market bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz. 

• wp8 e yok tabi, wp8 kim ki?
  • Mc4 gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wp8e gelmese de olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: Avorlair

wp8 e yok tabi, wp8 kim ki?

Bence ortamı kızdırmaya gerek yok, bu forumda bu yorumlar, sürekli diğer platformu yerme çabaları sıktı artık. Daha iyisini yapamıyorsanız boyun eğeceksiniz, bu kadar basit.

dediğin ne alaka arkadaş ben wp8 kullanıyorum zaten herkes sanal ortamda bi ağalık peşinde anasını satayım
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    doğru söylüyorsunuz size katılıyorum zaten herkes bi saldırı peşinde kendini kanıtlama peşinde, tepkinizde haklısınız :)
  • ekrem bey her çıkan ios ve android oynu için "nihayet" demiyor mu, çıldırıyorum!

• WP8'e yok denmişte oyun IOS için temmuz 2013'te yayınlamış daha yeni androide'e gelmiş. Bu durumda android IOS'tan daha kötü bir işletim sistemimi?

• Gamepad desteği var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: stoch32

Gamepad desteği var mı acaba?

Şu an için kontrolcü desteği bulunmamakta.
  • uyumsuz görünüyor

• p6 da kasmaz inş

• deus ex

Apkmania da hazır işine yarayan göz atsın
  • Jet Car Stunts 2 nerde onu söyleyin Ekrem Abi.

• çok erken olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limon Adam

Jet Car Stunts 2 nerde onu söyleyin Ekrem Abi.

Jet Car Stunts 2'nin Android versiyonunun yılın 2. çeyreğini kapsayan dönem içerisinde yayımlanması bekleniyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.