Şimdi Ara

Ankara'nın Dikmeni (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
5.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şive komedili saçma sapan bir şey olur herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simon-Adebisi

quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

Forumdaki bu artistlik niye arkadaş ? Tamam eleştirin ama hakkınıda verin. Herkes ön yargıyla " Gani Müjde " v.s. yazmış ama diziyi izleyenlerin çoğu ters köşe olmuştur eminim. Bide izleyenlerle dalga geçmeye çalışan canlılar var. Bu nasıl bir çekememezliktir, madem beğenmiyosun niye başkasına mani oluyosun girme konuya olsun bitsin. Bir de Recep İvedik'e benziyor diye eleştirenler var ama onlara sorsan Recep İvedik diye "ayy tırt ya çok kaba :S :S" diye "tepki" verirler. Naptı Gani Müjde size ? Çok mu canınızı yaktıda adamı bu kadar yerin dibine geçirmişsiniz.

Dizinin ilk bölümü güzeldi. Uçaktaki sahne bölümün en iyi sahnesiydi. Espriler gayet yerinde, Recep İvedik'e benzesin benzemesin önemli değil. Günün 3'üncüsü olmuş. 15-20 bölüm rahat çıkarır.

Gani Müjde beyde teşrif etmiş aramıza Adamın yaptığı saçma sapan işler ortada o yüzden ön yargılı yaklaşmak gayet doğal , zaten şöyle saçma sapan işlere gülerek,beğenerek izlediğiniz için bu gibi adamlarda nasılsa seyirci ucuz şeyleri çok seviyor daya gitsin saçma sapan bir konuyu diyorlar ve senin gibilerde o saçma sapan işleri ayıla bayıla izliyor , ulan herşeyi geçtim normal dizi bile 2saat olmamalıyken komediyi 2saat yapmak hangi mantığın işi? Her hafta 2 saatlik komediden kalite mi bekliyorsun sen ? Eğer öyleyse izlemeye devam , biz zaten recep ivedik gibi işleri yüceltenler yüzünden umudumuzu kestik türk sinema sektöründen , size her hafta 2 saatlik dizilerle bol kahkahalı ve mutlu zamanlar..

Zaten yapımcılar diyor dizi süreleri 2 saat olsun diye. Dizi sürelerinin kısa olması yapımcılarında işine gelir oyuncularında işine gelir kanallar zorluyor yani.

Sen benim izlediğim şeye karışamazsın, ayıla bayıla izlerim bu seni alakadar etmez. Sizde beğenmeyebilirsiniz ama benim kızdığım nokta beğenenlerin topa tutulması. Kimse başkasının ne izlediğine karışamaz, senin ucuz dediğin şeyi ben beğenirim senin über dediğin şeyi ben beğenmem. Ama gelipte sana "lan ne kadar boş adamsın izlediğin şeye bak" diyemem, ilk yazdığım mesajımdada bunu belirttim zaten izleyenleri eleştirceğinize konuya girmeyin olsun bitsin, kimse sizi zorlamıyor.

Sen de izlemediğine göre, başkalarını haksız yere eleştirdiğine göre konudan çıkabilirsin. Eğer her beğenmediğin diziyi izleyenleri eleştirmeye çalışacaksan buyur forum senin; konu konu dolaş.

• Beğenmeyenler gitsin The Walking Dead Lost most izlesin bu kadar basit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar da kötu değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. bölümün son 1 saatine baktım fena değildi. Şuşi şarkısı iyiydi mesela.

• İstanbulda ankara komedisi nedir abi ya. Ankaralı şivesinin üzeriden komedi olmuyor. Saçmalık.

• izleyen izler ama bana izlettirmiyor çok yapmacık hmm
  • Gören de Ankaralı herkesi böyle zannedecek. Böyle bir Ankaralı'ya hiç rastlamadım mesela. Ya da benim çevrem çok nezih.

• quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

Gören de Ankaralı herkesi böyle zannedecek. Böyle bir Ankaralı'ya hiç rastlamadım mesela. Ya da benim çevrem çok nezih.

Aynen alakası yok dizi de saçma sapan bir şey zaten.
  • yoklukta izlenir bence ama normalde oturupta internetten filan izlemem
  • Şu an bu diziye bakıyorum fena değil bu bölüm. Çarşamba akşamı televizyonda pek bir şey yok zaten.

• Bir tek ben mi seviyorum ya

• Dikmen'le kankasının gezdiği o dublex ev ne güzeldi yaa!!

• quote:

Gören de Ankaralı herkesi böyle zannedecek. Böyle bir Ankaralı'ya hiç rastlamadım mesela. Ya da benim çevrem çok nezih.

Askerde çok Ankaralı tanıdım emin ol dizide ki hiç bir şey değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Ben de Ankaralı'yım. Sen dizideki gibi olanlara denk gelmişsin demek ki.

• quote:

quote:

quote:

Askerde biraz daha salıyor olabilirler kendilerini

• quote:

quote:

quote:

quote:

Askerde biraz daha salıyor olabilirler kendilerini

Doğru günlük hayatta nezaketen öyle davranıp askerde özüne dönüyor olabilirler.

• 6.5/10 Beğendim, özellikle Tilbe (Gözde Kansu) karakteri çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Unsullied -- 27 Mart 2014; 21:37:59 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Tilbe karakteri bence de çok başarılı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.