Şimdi Ara

PS4 için 3D Blu-Ray'in Tarihi Belli Değil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Playstation 4'ün çıkış döneminde 3D Blu-ray desteği yoktu. Sony'nin çok bekletmeden ilk güncellemelerle bu desteği getireceğini düşünüyorduk, ama anlaşılan ne kadar bekleyeceğimiz henüz belli değil.

Shuhei Yoshida'ya Twitter üzerinden 3D Blu-ray desteğinin ne zaman geleceği sorulmuş, ama her zaman samimi yanıtlar veren yetkili "üzgünüm, henüz bilmiyoruz" yanıtını vermiş. Eğer Yoshida diyorsa doğrudur.

• yoshida değilde editör alkan diyorsa doğrudur :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bak çok üzüldüm şimdi. İlerde alacağım 3d tv'de 3d film izleyecektim. Keyfim kaçtı şimdi. Almıyorum ps4 filan da. Çok ayıp etmiş Yoshida-san... Yakıştıramadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 22 Ocak 2014; 11:27:36 >
  • Alkan hocam bişey sorucam daha doğrusu söyliycem . trine2 nin internetten demosunu indirdim, inanılmaz kaliteli 3d desteğe sahip bir oyun olmuş. görüntüler şaheser resmen. disk şeklinde değilde online satın alırsak oyunu veya filmi, problemsiz şekilde kullanabiliyoruz aldığımız ürünü. bunuda henüz ps4 sahibi olmayan veya denememiş arkadaşlara iletmek istedim. başka bir bilginiz varsa bu konuda onu da duymak isterim
  • Sadece 3d bluray olsa iyi.. Blu-ray kalitesinde bile dusukluk var. Ps3'te xbox360'da olan bir cok seyin next-gen konsollarda olmamasi cok manidar.. Resmen hazir cikmadi yeni nesil.

• Niye böyle şeyler yapıyorlar anlamıyorum, güya next-gen konsol olacaklar yeterli donanıma sahip olmalarına rağmen firmaların neden böyle şeyler yaptığını hala anlamıyorum
  • Beyler next-gen nedir allahinizi severseniz ya "yeni nesil" demek ne kadar zor olabilir ki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.