Şimdi Ara

♦2014♦UKRAYNA/RUSYA ♦ ÜNİVERSİTE GRUBU♦

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
6
Favori
3.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ♦2014♦UKRAYNA/RUSYA ♦ ÜNİVERSİTE GRUBU♦

Yurtdışında şuanda eğitim görüpte herkes Gruba katılıp ,diğer arkadaşlara yardımcı olabilir

Konu içinde Tüm Sorularınızı ,Merak Ettiklerinizi ,Vize,Eğitim,Yaşam ,Sağlık vb Her Türlü Soruyu belirtebilirsiniz

Bazı okulların fiyat listesi geçti elime,şartlarınıda artık siz araştırırsınız

EN UCUZ OKULLAR

1. St.Monica College 5730 USD
    2. South Seattle Community College 5500 USD
    3. Kyoto University- Japonya 5200 USD
    4. University of Tokyo 5200 USD
    5. Pekin University 4500 USD
    6. Moscow State University 3200 USD
    7. University of Bologna 1800 USD
    8. Münih Teknik Üniversitesi 1600 USD
    9. Heidelberg University- Almanya 1560 USD
    10. University of Zurich- İsviçre 1500 USD
    11. University of Barcelona 1300 USD
    12. University of Bern- İsviçre 1300 USD
    13. ETH Zurich- İsviçre 1250 USD
    14. Ecole Normale Superieure, Paris 1000 USD
    15. University of Geneva 1000 USD
    16. University of Frankfurt 1000 USD
    17. University of Antwerp 900 USD
    18. University of Vienna- Avusturya 600 USD
    19. Uppsala 300 USD
    20. Lund 300 USD
    21. Helsinki 300 USD
    22. Berlin’deki Humbolt Üniversitesi 300 USD
    23. Ecole Normale Super, eure de Lyon, 300 USD
    24. Oslo Üniversitesi 300 USD

Konu Daima Günceldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RioDeJaneiro -- 13 Aralık 2014; 14:58:30 >

• merhabalar arkadaşlar

forumda bi kaç mesajı okudum aklınızda Rusya var ise abim gibi diyebileceğim tanıdığım Voronej state universty de okuyor ve bu öğrenci kayıtlarına bakıyor.

okumak istediğiniz bölümü yazarsanız fiyat konusunda yardımcı olurum

hazırlık 700 dolar gibi
    bölüm fiyatları 1000-2000 dolar arası

yurt 1 yıllık 700 dolar ilk sene herkez yurt tercih eder evler oldukca pahalı

yaşam masrafları Rusya'da en ucuz şehir voronej dir nedenini bilmiyorum ama aylık sigara içki yoksa 400 tl falan babalar gibi geçinirsin bu dediklerim varsada 600-700 arası olur

başka bilmek istediğiniz varsa yardımcı olurum

danışmalık ücreti olarak cüzzi bir rakam alıyor

oraya vardığınızda sizi havalimanından alma çeviriler okula gidip kesin kayıt ordaki zorlandığınız konularda yardımcı olma gibi hertürlü şeyde yardımı dokunur

• Rusyanın bir çok önemli isimleri bu okuldan mezun olmuştur.

Hazırlık okulu belkide rusyadaki birçok dil okulundan kat kat iyidir kendi üniversitesinde bu dil okulu sonradan sınavdan geçerseniz bölümüne geçebiliyorsunuz

eğer düşünen arkadaşlar varsa şimdi versek evrakları Rusya biraz geçtir bu işlerde 3 ay sonra falan gelir davetiyeniz dil okulu için beklemek şart değil dil okulu her ayda 1 başlamakta sınavı geçince bölüme geçiş yapıyorsunuz

Bende bu imkanlardan yararlanacaktım taki son anda davetiye gelmiş vizeye herşey hazırken paramı babama vermem gerekti ve bu yüzden gidemedim şuanda konya selçukta dış ticaret okuyorum inş bitirdiğimde lisans tamamlamak için gideceğim
  • Sam Houston State Üniversitesi var, 2 sene burda 2 sene yurt dışında, ancak fiyatlar 8000 USD, burda ki okulda hazırlık dahil 4000 istiyo, 5 yılda 44 bin sadace eğitim masraflarına :/ Bu devletin üniversite kredisi diye bi olay vardı, sadece çektiğin kadar parayı okul bitince yavaş yavaş ödüyorsun felan diye duydum bir yardımcı olurmusunuz ?
  • Hocam Rusya yada Ukraynada ingilizce eğitim veren Üniversiteler var mı ? Varsa fiyatları hakkında bilgi verebilirmisiniz ? Bi kaç tane biliyorum ama çok pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2F06C905A -- 23 Ocak 2014; 16:31:07 >
  • ingilizce veren yok dediklerim arasında ingilizce öğretmenliği okursan var

ve sana şöyle diyim rusça öğrendikten sonra ingilizce bile öğrenirsin %70 lik bir kısım ingilizce biliyor orda okulda ingilizce bilenlerle takılırsın
  • Vallahi ben düşündümde orda yapamam ya ,ukraynaya olumlu bakıyorum ,olurda memnun kalmassan lisans eğitimine oraya geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500$ dan başlıyor hazırlık,lisans eğitimi 2000 $ felandır ingilizcede var dil seçeneğinde bazı üniversitelerde fakat ingilizce alınca fiyat artıyor,2000$ se 2700$ felan oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: iPuma

1500$ dan başlıyor hazırlık,lisans eğitimi 2000 $ felandır ingilizcede var dil seçeneğinde bazı üniversitelerde fakat ingilizce alınca fiyat artıyor,2000$ se 2700$ felan oluyor

Farketmez hocam 4000$ kadar yolu var da ben araştırmama rağmen bi kaç tanesine denk geldim onların da çok uçuk fiyatları vardı. Siz bildiklerinizi söylermisiniz ya da link varsa atarmısınız ?
  • Sen danışmanlıklarını diyorsun ,okul sitesinimi? ben danışman siteleri bilmiyorum,ama illa gidecem dersen kendi danışmanıma yönlendiririm

• Şuan gidebilecek durum da değilim fakat varsa ingilizce eğitim veren Üniversitelerin siteleri olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2F06C905A -- 23 Ocak 2014; 18:18:49 >
  • Sitelerden bak türk danışman sitelerinde bölüm fiyat dil seçeneği olanı gösteriyor,ordan okul ismini öğrendikten sonra sana geriye araştırma kalıyor

• hocam son sınıf endüstri müh. öğrencisiyim , orta seviye Rusçam var , Rusyada master düşünüyorum finans üzerine , önerebilceğiniz bi üniversite var mı ingilizce eğitim veren ve mümkün olduğunca az admission isteyen ?
  • miami_boy M kullanıcısına yanıt
    Rusya Saratov Devlet Üniversitesini öneririm

• Arkadaslar bende belarus rusya ukrayna falan dusundumde su neo.naziler vs guvenlik.olayi cok tedirgin.etti.beni... Bide reklamcilik yada radyo sinema televizyon falan okumak istiyorum okula 2000 dolar gibi bi ucret verebilirim ama aylik 400 dolara gecinilebilirmi ? Yurtta kalmayi dusunuyorum... Ve yurtlar cokmu pis? Tek kisilik kisisel banyolu yurt varmi ? Sigara ve alkol kullaniyorum...

• bu yıl 2 arkadaş rusya voronej devlet üniversitesine gidiyoruz yanımıza arkadaş arıyoruz gelmek istiyen varsa benimle konuşabilir
  • belgiryon kullanıcısına yanıt
    Ne kadara gidiyorsunuz , Hangi bölüm tercih edeceksiniz 2. sene kararlaştırdınız mı
  • quote:

Ne kadara gidiyorsunuz , Hangi bölüm tercih edeceksiniz 2. sene kararlaştırdınız mı

kardeşim pc mühendisliği veya inşaat mühendisliği düşünüyoruz aynı bölümleri yazacaz çok eski arkadaşım ayrılmak istemedik

hazırlık 1600 dolar

bölümler 1600-2000 dolar arası

bu yıl gideceğiz işte yazın inş ordayız
  • belgiryon kullanıcısına yanıt
    İyiymiş bende ukrayna odessaya gideceğim bu yaz fakat kararsızım st petersburg aklımda var.Danışman ilemi gideceksiniz yoksa kendiniz mi başvuracaksınız?

• quote:

İyiymiş bende ukrayna odessaya gideceğim bu yaz fakat kararsızım st petersburg aklımda var.Danışman ilemi gideceksiniz yoksa kendiniz mi başvuracaksınız?

danışmanlara paramı kaptırırım orda çok iyi arkadaşım var o yapacak işlemlerimizi 3 kişi olduk bu arada bi arkadaşımızıda ikna ettik ukraynada napacan aga gel rusyada rusça öğren orda ukraynaca öğrene kadar adam gibi dil olur uluslar arası bi dil antalyada seni havada kaparlar yazın gel tatilde parayı kazan tekrar git yani
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.