- x
Discovery güç tuşu çalışmıyor
6 Cevap1602 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

49 Mesaj
22 Ocak 2014; 1:33:15 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar iyi geceler. telefonumun güç tuşu çalışmıyor . bataryayı çıkardıktan sonra yani telefon kapalı vaziyetteyken bastığımda telefonu açıyor fakat ekran kilitleme ve ekran açmayı yapmıyor acil yardım ne yapmam gerekir ?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Ocak 2014; 2:14:33 

Fiziksel olsa açamazdın bile. Stock rom mu custom rom mu yüklü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

49 Mesaj
22 Ocak 2014; 14:14:43 

quote:

Orijinalden alıntı: akare+bkare=ckare

Fiziksel olsa açamazdın bile. Stock rom mu custom rom mu yüklü?

stock rom yüklü hocam. fakat şöyle bişey var ustam dün gece biraz tuşu zorladım. basmaya başladı . fakat sapıtıyo kendi kendine telefonu kapat yeniden başlat ibareleri falan çıkıyor. yada bazen basmıyor 3-4 sefer basınca kendine geliyor tekrar falan filan. çok saçma birşey ama. ben oksitlenme olmasından şüpheleniyorum olma ihtimali var mı ?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Ocak 2014; 14:59:10 

quote:

Orijinalden alıntı: TherIsNoLaw

stock rom yüklü hocam. fakat şöyle bişey var ustam dün gece biraz tuşu zorladım. basmaya başladı . fakat sapıtıyo kendi kendine telefonu kapat yeniden başlat ibareleri falan çıkıyor. yada bazen basmıyor 3-4 sefer basınca kendine geliyor tekrar falan filan. çok saçma birşey ama. ben oksitlenme olmasından şüpheleniyorum olma ihtimali var mı ?

stocksa ve rootlu değilse cihaz hiç zorlama yolla gitsin garantiye. Zorlayınca geliyorsa fiziksel bir sorundur o. Oksitlenmiş olabilir tabi, kul yapımı sonuçta, içine paslanmaz metal de koyacaklarını sanmıyorum. Sen en iyisi fazla kurcalamadan yolla garantiye..

1161 Mesaj
22 Ocak 2014; 15:05:48 

Tinerle kurut düzelir

Der ve kaçar Tavşan :D 

2408 Mesaj
22 Ocak 2014; 15:21:24 

telefonu uykuya daldırma (ekranı kapatma) ve tekrar uykudan uyandırma (ekranı açma) işlevlerini güç tuşunu kullanmadan yapmak için çözümler (en azından geçici olarak işini görür, gerçi ben telefonu direk böyle kullanıyorum yani güç tuşumda sorun yok ama güç tuşuna hiç basmam normal şartlarda)

uyandırma için auto screen on:

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=84843870
https://play.google.com...ls?id=com.omd.screenoff

ekranı kapatma için screen off:

https://play.google.com...ls?id=com.omd.screenoff

13213 Mesaj
28 Ocak 2014; 1:31:34 

quote:

Orijinalden alıntı: TherIsNoLaw

Arkadaşlar iyi geceler. telefonumun güç tuşu çalışmıyor . bataryayı çıkardıktan sonra yani telefon kapalı vaziyetteyken bastığımda telefonu açıyor fakat ekran kilitleme ve ekran açmayı yapmıyor acil yardım ne yapmam gerekir ?

Gecmis olsun

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » General Mobile » Discovery güç tuşu çalışmıyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172