Şimdi Ara

2si1 Özel: Xbox One Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu özel bölümünde Xbox One'ın donanımsal, fiziksel ve arayüz ayrıntılarını ele alıyor Xbox 360 sonrası değişimi tartışıyoruz. PS4 ile detaylı karşılaştırmanın da yer aldığı Bölüm 1 sonrası Oyunlar için yarın tekrar birlikte olacak ve incelemenin 2. Bölümünü yayınlayacağız.

• 720p mi?
  • 2si1 çarşamba günü..... ahanda kıyamet kopacak :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Videoyu sonuna kadar izledim uykumdan oldum ama ıyı kotu tarafları olmasına karşın daha yenilikçi değişik bir makine kinekc yazılımlarla duzelir korku oyunu oynuyon diyelim konuşmanın orda etkili olması daha gerçekçi hissiyatı yuksek olmuş bence ps4 daha ıyı çihaz ps4 gempeti çok iyi diğerleri traş.

• Ahh be abi pcde veya ps4 te oyunlar daha iyi p ye sahip olabilir ama oyunda bu onemli degil buna bir ornek wii :D emin ol 360 ta super mario ve god of war exc olsaydi suan ps nin helvasini yiyoduk bu cevat yerli bakis acisini hic sevmiyorum gel gelelim ki exc olmayan cod gibi oyunlara onlarda da zaten hizli oynanis oldugu icin aksiyon ortasinda gozle gorulup yuz bozucak turden bir fark yok bence bu olmamis bune bole boyle dusuk donanim mi olurmus ps4 ezer bunun gibi onyargilardan ziyade neslin sonunda konusalim bunlari gel gelelim ki ps4 sahibiyim ama herhangi bir gelecegi gormek gibi bir kabiliyete sahip degilim !
  • inceleme harika olmuş talha bey az konuştu (en çok bana soracaksınız ben saksı değilim ) diyecek sandım :)

• İnceleme güzel ps4 ezmiş geçmiş fakat zaten ps4 de facebook a video yüklesem idm le indirip yine düzenleyebilirim yani yapmak isteyen insan yolunu bulur ha youtube da gelir güncellemelerle beklemek lazım mesut abi adamın dibisin :D seviyoruz seni.ilerde zaten fps ve p arasında ps4 farkını ortaya koyacaktır kinect bencede gereksiz zaten anlatana kadar yorulursun on kere tekte algılamıyor cogunlukla göründüğü gibi

• Xbox One donanimsal olarak daha gucsuz bir cihaz oldugu asikar ama su an en iyi grafikli oyunlar bu cihaz da olmasi biraz ironik.Xbox im yok,PS4 ve PC sahibiyim yanlis anlasilmasin.Onun haricinde VGX de gosterilen Quantum Break ve Halo 5 de yine akil almaz gibi duruyor.Ozellikle Halo nun 1080p 60fps olucagini aciklamisti E3 de MS.

dx11.2 ile 16mb bir gpu ile 3gb texture renderlamislardi.Sanirim dx11.2 yi Xbox donanimina cok iyi yazilmasi icin gelistirmis MS aksi halde bu donanimla Ryse,FMS5,DR3 ve dedigim gelecekteki oyunlarin boyle harika gozukmesinin baska cevabini bulamiyorum.

Talha nin dedigini hatirliyorum.Adamlar Xbox in cok karmasik bir mimarisi oldugunu ama optimizasyonlarla harikalar yaratacak bir konsol oldugunu soylemisti.Bakalim neler olucak gorecegiz.

• Valla bebek geleceği için para harcayamıyorum yeni nesil konsollara : ) minik sıpam 1 yaşına gelsin ondan sonra alıcam inşallah . ama ps4

• Bunu evde oturan kadınlar alır sanırımı :).

Feci kanal d ve fox dizileri izlenir.720p oyun oynatmasıda caba ps4'un bunun 1.5 katı olduğu konusuna hiç girmiyorum bile.

Dizi izlenir kinect karşısında just dance oynanır kinect ile ses komutu verilir algılamadığında sinir krizi geçirilir.

Bu konsolu alma sebebi quantum break bile olmaz çünkü eminim remedy oyunu pc'yede getirecektir.Bunun dışında sadece online altyapısı ve titanfall için alınırsa alınır.Pc'si olan adam da titanfall'ı bunda oynamaz zaten.

Nereden tutsan elinde kalıyor türkiyeye ve türkçe desteğinin olmaması zaten ülkeye ve bu ülkedeki oyunculara ayrı bir hakaret.

İlk defa ama ilk defa içimden bir şeye kocaman bir "ÇÖP" demek geldi.Umarım çıkarttığın son konsol olur microsoft.

• Bunu evde oturan kadınlar alır sanırımı :).

Feci kanal d ve fox dizileri izlenir.720p oyun oynatmasıda caba ps4'un bunun 1.5 katı olduğu konusuna hiç girmiyorum bile.

Dizi izlenir kinect karşısında just dance oynanır kinect ile ses komutu verilir algılamadığında sinir krizi geçirilir.

Bu konsolu alma sebebi quantum break bile olmaz çünkü eminim remedy oyunu pc'yede getirecektir.Bunun dışında sadece online altyapısı ve titanfall için alınırsa alınır.Pc'si olan adam da titanfall'ı bunda oynamaz zaten.

Nereden tutsan elinde kalıyor türkiyeye ve türkçe desteğinin olmaması zaten ülkeye ve bu ülkedeki oyunculara ayrı bir hakaret.

İlk defa ama ilk defa içimden bir şeye kocaman bir "ÇÖP" demek geldi.Umarım çıkarttığın son konsol olur microsoft.

EmuMaster (Üyelikten mesaj gönderemiyoruz sanırım sorun var.)
  • Giriş müziğine bitiyorum.Son sesi dayıyorum başta :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=AWJZzJH5Egk az çok ingilizceniz varsa zaten video her şeyi anlatıyor.bir tarafda 1080p + 5-6 fps fazla çalışma diğer tarafda daha yüksek texture,daha dolu çevre,daha fazla view alanı(mp da önemli burası),daha detaylı karakterler ve 720 5-6 fps geride çalışma.sanırım 720p yi seçeceğim.

ee 1.5 kat geride nasıl oluyor.texture detail view distance karakter detayları ve dolu çevre sayılmıyor heralde.doğru onları zaten ram de tek başına yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edd121 -- 22 Ocak 2014; 15:13:36 >
  • http://www.youtube.com/watch?v=AWJZzJH5Egk az çok ingilizceniz varsa zaten video her şeyi anlatıyor.bir tarafda 1080p + 5-6 fps fazla çalışma diğer tarafda daha yüksek texture,daha dolu çevre,daha fazla view alanı(mp da önemli burası),daha detaylı karakterler ve 720 5-6 fps geride çalışma.sanırım 720p yi seçeceğim.

ee 1.5 kat geride nasıl oluyor.texture detail view distance karakter detayları ve dolu çevre sayılmıyor heralde.doğru onları zaten ram de tek başına yapabilir.tepkim editör arkadaşlara değil bilip bilmeden yorum yazanlaradır.

ee 1.5 kat geride nasıl oluyor.texture detail view distance karakter detayları ve dolu çevre sayılmıyor heralde.doğru onları zaten ram de tek başına yapabilir.tepkim editör arkadaşlara değil bilip bilmeden yorum atanlaradır.

• Bu videoyu izledikten sonra x360 almaya karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edd121

AWJZzJH5Egk az çok ingilizceniz varsa zaten video her şeyi anlatıyor.bir tarafda 1080p + 5-6 fps fazla çalışma diğer tarafda daha yüksek texture,daha dolu çevre,daha fazla view alanı(mp da önemli burası),daha detaylı karakterler ve 720 5-6 fps geride çalışma.sanırım 720p yi seçeceğim.<br><br>ee 1.5 kat geride nasıl oluyor.texture detail view distance karakter detayları ve dolu çevre sayılmıyor heralde.doğru onları zaten ram de tek başına yapabilir.tepkim editör arkadaşlara değil bilip bilmeden yorum atanlaradır.

youtube kopayala yapıştır yapın video için.

• Daha önce Gaf ta yayınlanmıştı.

PS4 version's advantages over the Xbox One version thus far

- Higher resolution (900p vs 720p)
    - Ambient Occlusion
    - Self Shadowing
    - Certain Motion Blur effects
    - Certain Depth of Field effects
    - More consistent frame rate
    - Better Anti Aliasing
    - More accurate IQ and colour palette (similar to the PC version)

Xbox One's advantages(?)

- Sharper (Due to aggressive sharpening, which does also result in a lot of edge halo'ing and added aliasing and shimmering)
    - Stronger contrast and saturation (Completely different to the PC/PS4 versions, the XO version has a higher contrast look with crushed blacks and blown whites)
    Paylaş
  • deneme

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Donanımsal olarak PS4, Xbox One'dan üstün olabilir ama bundan dolayı ne birini yerin, ne de diğerini çok fazla övün arkadaşlar. Bakın o sebeple PS4 fiyatının yükselmesi gündemde. Yol, elektrik, su vs belediye hizmetleri olarak geri dönüyor. Ne Microsof, ne de Sony babanızın firması değil. İkisi de fırsatını bulduğu yerde sizi öpüyor gördüğünüz üzere.

Nedense sony ve micro bizi hep turkiye da öpuluyoruz. Bu Probleminiz Turkiye ile ilgili.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.