Şimdi Ara

Beats çevrimiçi müzik hizmetini resmen başlattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Beats çevrimiçi müzik hizmetini resmen başlattı

Popüler kulaklıkları ve bir dönem HTC modellerindeki ses teknolojileriyle yakından tanıdığımız Beats, artık çevrimiçi müzik alanında da yer alacak. 

Dr. Dre'nin ortağı olduğu firma, Beats Music adında çevrimiçi bir müzik hizmetini resmen faaliyete soktu. Şu anda Android ve iOS için yayınlanan uygulama, Spotify, Deezer gibi rakiplerine meydan okuyacak.

Beats Music 20 milyondan fazla müzik içeren kataloğu ile kullanıcılara üst seviye müzik deneyimi sunmayı vaad ediyor. Firma ayrıca yeni bir arama algoritması geliştirmiş. Bu da kullanıcılara en iyi içerik keşfini sunacak. Uygulama kullanıcıların dinledikleri müzikleri analiz ederek onlara hitap edecek oynatma listeleri de hazırlıyor.

Hizmet sadece ödemeli abonelik sistemiyle çalışıyor. Aylık 10$ olan aboneliğin yanında 7 günlük bir deneme süresi de mevcut. Uygulama şimdilik ülkemizde mevcut değil. Windows Phone sürümü ise haftasonu yayınlanacak.

• Neden böyle uygulamalar ülkemize hep geç gelir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 $ ??? Aylık 10 dolara taksitle beats kulaklık alırım (tabiki almam sennheiser momentum on ear alırım yada yurt dışı b&w p5 alırım)

• Aylık 10 dolar hımm ok Tmm bb

• Spotify varken 5 dolara çok beklerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

Spotify varken 5 dolara çok beklerler

Telefona Az once indirdim bayagi guzel bisey benziyor hocam .. Ne kadar sure ucretsiz ilk denemede ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

quote:

Telefona Az once indirdim bayagi guzel bisey benziyor hocam .. Ne kadar sure ucretsiz ilk denemede ?

24 saat galibiba ama 1 aydaha kartla ücretsiz kullanabilirsin ilerki zamanlarda ücretsiz ama şarkı seçenmiyosun saate 4 ten fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy00 -- 22 Ocak 2014; 16:54:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

Neden böyle uygulamalar ülkemize hep geç gelir..

Çünkü bazı kullanıcıların gerizekalı olmasından dolayı. İnanmazsan gir Play Store'a ilk gördügün uygulamanın yorumlarına bak ; üstte görünsün diye 1 yıldız... Ve haliyle adamlar vermiyor buraya uygulamalarını. Google bile yavaş yavaş kendi uygulamalarını ülkeye kapatıyor. Bkz: Maps-Calender.

Durum bu ne yazık ki.

• destroy00 D kullanıcısına yanıt
    1 ay kartla ücretsiz derken hocam? Daha once Grooveshark`ı kulladım ama cok pahalıydı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Music Box varken böyle uygulamalar gereksiz. Tabi jb kullananlar için geçerli bu durum.

• quote:

1 ay kartla ücretsiz derken hocam? Daha once Grooveshark`ı kulladım ama cok pahalıydı..

Kredi kartının bilgilerini giriyorsun ama o ay para çekilmiyor kartından. Gelecek ay iptal edebiliyorsun memnun kalmazsan. Devam etmek istersen bi ay sonra 10 lira çekiyorlar.

Ben ilk çıktığından beri üyesiyim. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 22 Ocak 2014; 21:42:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Kredi kartının bilgilerini giriyorsun ama o ay para çekilmiyor kartından. Gelecek ay iptal edebiliyorsun memnun kalmazsan. Devam etmek istersen bi ay sonra 10 lira çekiyorlar.

Ben ilk çıktığından beri üyesiyim. Tavsiye ederim.

Yok satın alırım zaten hocam, aramalarda en zor seylerı dahi buldu.. Tesekkur ederim

• Şu Beats saçmalığı ne zaman bitecek merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lil-W-Tunechi

quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

Neden böyle uygulamalar ülkemize hep geç gelir..

Çünkü bazı kullanıcıların gerizekalı olmasından dolayı. İnanmazsan gir Play Store'a ilk gördügün uygulamanın yorumlarına bak ; üstte görünsün diye 1 yıldız... Ve haliyle adamlar vermiyor buraya uygulamalarını. Google bile yavaş yavaş kendi uygulamalarını ülkeye kapatıyor. Bkz: Maps-Calender.

Durum bu ne yazık ki.

5S'in yanında Note 2 de kullanıyorum ve Google Play'in "gözüksün diye 1 verdim" muhabbetini biliyorum. App Store'da bu tarz durumlara rastlamadığım için en azından App Store'a gelmeliydi diye düşünüyorum.

• Bu öğe cihazınızla uyumlu değil. :(
  • quote:

10 saatlik sınır var spotify da o ne olacak başka yok mu alternatif aslında alternatif belli soundcloud.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

quote:

10 saatlik sınır var spotify da o ne olacak başka yok mu alternatif aslında alternatif belli soundcloud.com

Premiumda yok diye biliyorum ama varsa kötü aynn dostum bende şuanda spundcloud kullanıyorum
  • Deezer yetiyor bana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.