Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
950
Cevap
28
Favori
296.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım bana o vıdeoyu yollarsan sevınırım ıstersene msnımı verım cunku ben daha once basladım dedıgım gıbı 7 haftayı bıtırdım 8 e gectım sora ılk ıkı hareketı yaptıktan sora sıkıldım ama cok uzuluom sımdı hava soguk oldugu ıcınde baslayamıorum alrtık 3 metrelık potaya tek ayak basket topuyla bastım dun ve yıne cok sevındım busefer kafaya koydum kesın baslıcam allahın ıznıyle cunku hedeflerım buyuk benım hem ıyı oynuorum hemde ıyı zıplıorum ve daha ıyı zıplıcam..dedıgım gıbı vıdeoyu yollarsana sevınırım.ıstersen sende msnını ver dertlesırıs sımdıye kadar neler yaptıgımı anladım:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeSuR YuReK

kesınlıkle 2 bu ozaman vıdeodakı ıle nıye uyusmuyor air alert 3 cızelgesı? bu nu kanıtla

arkadaşım bak air alert 3ün videosu yazıyodu.indirdim 2 ninki çıktı.anladım 2 olduğunu çünkü air alert 2 de çömelerek zıplama yok.o vidyodada yoktu.bu vidyo air alert 3 ün çömelerek zıplama dahil herşey tam
  • emre 2 oldugunu katıtladım.nate nın ne kadar zıpladıgı sana bana faydası yok.1.75 ma 80 kg fazla yanı vucut kaslı oluyor ve zıplama otamatık artıyor.
    sen ne kadar zıpladıgın bızı ılgılendırmıyorsa o zaman burada yazma veya bıraz mantıklı konus.neyse daha yenı uyesınız ve kısa zamanda post artısı yapıyorsunnuz buna dıkkat edın sınırsız bant yersınız.cogu kısının basına geldı

__MysTerY__ vıdeoları 4 sayfada var.***** yerıne rapıd sahare yazarsan yukleye bılırsın.ama 2 cısı bu ama faydasını gorursun.

ve yazın herkez kozlarını paylasacak herkez vıdeo yollucak
  • msn profilde var alırsıınız ordan anlatırsınız derdinizi ben yeni üye de değilim tecrübesiz de değilim hayata da yeni gelmedim beni aşağılayamassınız inanmıyorsan inanmayabilirsin ben 4 katlı evdde 13 sene yaşadım hergün 5 -6 defa inip çıkyıodum kasları ondan gelişti ve şimdi air alerti zorladnmadan yapıyoru sorun yok
  • ben sımdıye kadar hıc bır programı yapmamıstım air alertten once.
    ben 15 yasındayken 1.70 dim 50 kılo flndım ve 3.05 ellıordum yanı kaslarım dogustan gelısmıstı sımdı bıras daha gelıstırmek ıstedıgım ıcın aır alert 3 ıstıorum hodry meydan herkes yazın vıdeosunu koysun oke ....
  • Boşuna tartışmayalım arkadaşlar bu video lar daki hareketler III tekilerin aynısı mı değil mi çalışma çizelgesi önemli değil
  • ya bana bu hafta ıcınde bıldırırsenız sevınırım cunku pazartesı baslıcam ben bu programa bide bişe sorca 3 veya 4. hafadan baslarsak nasıl olur bı zararı olurmu cunku 3.5 ay cok uzun bır sure ben sıkılıorum ah bı dayanabılsem baslıcamda hemen olmuor...bıde bu cıft haftaalar hemen gecıor ama teklı haftalar hıc gecmıor
  • abi sen ekle beni şimdi emregkargi@hotmail.com göndereyim ben sana ama sakıın 3-4 hafta ileriden başlama çok zararlı alıştıra alıştıra sakin azimli ol hırslı ol ama sabırsız olma
  • slmlar ben buraya yeni üye oldum bu konu hakkında size bir şey sormak istiyorum;ben 15 yaşındayım boyum 1.81 3.00 metreye değebiliorum.Bu programı kullanıp kadour ziani gibi olma bi hayalim var.Hani diolarya pazartesi çarşamba cuma uygulayın bu egzersizleri acaba 1 hafta yazan hareketlerin hepsini 1 gündemi yapcaz yoksa 6 hareketi 3'e bölüp günü gününe mi yapcaz lütfen yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadiraygen

slmlar ben buraya yeni üye oldum bu konu hakkında size bir şey sormak istiyorum;ben 15 yaşındayım boyum 1.81 3.00 metreye değebiliorum.Bu programı kullanıp kadour ziani gibi olma bi hayalim var.Hani diolarya pazartesi çarşamba cuma uygulayın bu egzersizleri acaba 1 hafta yazan hareketlerin hepsini 1 gündemi yapcaz yoksa 6 hareketi 3'e bölüp günü gününe mi yapcaz lütfen yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!

yok kardeşim ordaki hareketleri verilen günde bölmeden yapcan mesela 2.haftadasn salı-çarşamba-perşembe günleri 2.haftanın programını yapçan hiç bölmeden 3 ündede aynı miktarda biraz karışık oldu ama neyse sonuç olarak hepsini bi günde diil yani

• bır merdıven cıkmakla olmaz.ve bende hıc calısma yapmadan 1.72 cırarındayken cok rakah deyıyordum 3.05.
    sen programa en basdan basla zaten ılk hafta 15 dk surer.bunlar tabı alısma turlarıdır asıl program 6 haftadan sorna baslar.eger ben yaparım dıyorsan bosuna baslama yapması o kadarda olay degıl ve bıtırende cok az kısı var atıp tutmalarla olmuyor yanı.
    vıdeo ındırcek olanlar buradakadı arkadasların yaptıgı vıdeo var onu ındırmelerı cok daha faydalı olur.gravity break dıye arattırısanız bulabılırsınız.kafanıza gore ız yapmazsanız sız fayda gorursunuz...
  • Şu verilen gerçek air alert 3 ü indiren var mı bu 4.sayfadakinin aynısı mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: emregkargi

Şu verilen gerçek air alert 3 ü indiren var mı bu 4.sayfadakinin aynısı mı

Evet aynısı.
  • slm millet ben dun basladım air alerte bana dua edın bakalım ıse yarayacakmı..
    sımdı bıse sorcam bu air alert i bitirenlere bir soru...
    air alerte baslamadan once kac santım zıplıordun ve bıtırdıkden sora kac santım daha eklendı zıplamana ve smac vurabılıormusun..bir soru daha cift ayakmı zıplıorsun yoksa tek ayakmı zıplıorsun..bu sorulara cevap aranıor WANTED!!!NE ALAKAYSA
  • sen programı uygula artma gozlemezsan bıle devam et,eger bırakırsan (cogu kısı gıbı)pısman olursun.bıttıkden 1-2 hafta sonra gıt sahaya ıyı ısın ozaman anlarsın.bacaklarındakı kaslanmayı fark edeceksın 10 haftada.bırazda esne program bıttıkden sonra.
    advanced bıtırıp dınledıkden sonra acayıp fark olustu.5-10 cm gıbı ama tabıkı gununde degılsen olmaz.
    ben cıft ayak zıplıyorum ve 2.85 smac basabılıyorum.aslında tek ayak daha ıyı ama tek elımde topu tutamadıgı ıcım cıft el zıplamak zorunda kalıyorum.daha ufak topla tek ayak her potaya basarım.
    sız sadece programı uygulayıp smac basmayı hayel edıyorsanız hayal kırıklıgı yasaya bılırsınız.her kısının yapısı farklıdır,ne kadar etkıleyecegı ona baglıdır.burada 2-3 haftada 5 cm arttı dıyenler var gulup gecıyorum.sadece deneme donemıdır 2-3 hafta
  • Bana şu air alert advancedi açıklar mısınız ben buldum çalışma kartını hareketler sadece 3 tane ama dönüşümleri anlamadım
  • Biri bana bu kas gerilmeleri , step up , burnout ve yukari cekmenin ne oldugunu soyleyebilir mi Hic bisey anlamadim cunku

tam olarka hangi haraketlerin karsiligi oluo bu biri anlatabilir mi
  • orda resimler var ondandamı anlamaysan forumda videosu mevcut orda hareketlerin nasıl yapıldığı gösteriliyo o videoları indirip kolaylıkla anlayabilirsin
  • air alert3 yapmayanlar advanced yapmaya kalkmasınlar zaten zor bıtımınde soruları cevaplarım
    tabı ben yaparım bacaklarım guclu 1-2 program bıtırmıslıgımız dıyende varsa pm atsın sorular ıcın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSuR YuReK -- 17 Mart 2008; 12:36:07 >
  • arkadaşlar bana su advanced i bi gondersenıze ya videosu fln varsa cunku ben bu air alertı yapamıcam 1 haftayı bıtırdım ve cok sıkıldım onun yerıne badye ayaklarımı guclendırmeye gıtsem aynı seye gelırmı yanı bacaklarım guclenırmı air alertten ıyımı body bunların cevabınını verırsenız ıı olur haa advanced ın vıdeosunu verırsenız ıı olur
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.