Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
950
Cevap
28
Favori
296.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paylasım için saol,, gerci bende bunlara yakın hareketli yapıyorum ve gercekten zıplamamda cok gelişme war herkese tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralozan

quote:

Orjinalden alıntı: frodonashhc

orada yapanları ya adamlar ayrı ayrı cızelge vermıs tek pts crs cuma cıft salı crs prs anladınmı bolum ne kadar sa o kadar 2\30 dıyor ayrı 2 defa 30 arada 2 dk dınlenme var

ya arkadaşım ayrı 2 defa 30 demişsin yani toplam 60 tanemi yoksa 15-15 gibi bişeymi lütfen açıklarmısın
    2 defa 30 arada 2 dk dınlenme var bu yeterınce acık degılmı 2 defa 30 yanı 60 cızelgede ne yazdıgı onemlı yazdıgının aynısını yapacaksın bolum demek kac yazıyorsa tekrarlıcaksın ben 13 haftadayım yanı tatıl 14 haftada bolum 3 hareket 30 mesele 3 defa 30 yapacagım 90 anlasılmıstır
  • Ya ben şimdi bunu uygulamayı düşünüyorumda bana ilk haftalarda bu program baya hafif gelcek çünkü ben hiç durmadan 200 tane ip atliorum ve günde en az toplam 600 tane atliorum ki bunun yanında 100 şınav 200 mekik de çekiorum bunu en ağır programından başlasam olurmu ?Yada ben günlük antremanlarımın yanında bide o sandalye filandamı ekliim? Boyum 1.79 kilom 85kilo fazla biraz ama 40 cm zıplayabiliorum şu an , yaşım 13.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratCanST -- 1 Eylül 2007; 18:06:21 >
  • sen zayıflamadan sakın dıyem yapma zaten yapamazsın kılon asırı derecede fazla sen baska sporda daha basarılı olursun yas 13 ıse vucut dengelı olmak gerek en az 10 kılo vermen gerek ılk hareket cok zorlanırsın yapamazsın
  • Ben başka spor yapamam ve 7 yıldır basketbol oynıyorum,ve övünmek gibi olmasın ama çok da iiyim4 kişinin arasından sayı attıım oluyor hemde onlar benden 3-4 yaş büyükler ve hepsi klüplerde oynıyolar.Benm kilom fazla ama göbek o kadar yok yani ben aşırı iriyim ve bizim takımdaki oyun kuruculardan hızlı koşuyorumbeni gören lise 3 te zannediyor.O hareketleri denedim çok kolay ve yapacamda sace en ağırından başlasam biişi olurmu demiştim çünkü en baştan başlarsam çok hafif kalır bana
  • sen salladıgım oratada 6 yasından berımı oynuyorsun ve klupdekıler cokmu amator atabılırsın ama cok zıplaman gerek 75 en az gerekıyor 85 cok kılolusun demıstım sen yapma ama yaparsın sallıyorsun cunku kım okusa bunu soyler sana merak etme basket oynuyan bırı daıma kondısyon olur ve sısmanlamaz ısteıgı kadar olur ancak hayatta basarılar
  • ya bu air alerte en ağırından başlasam kaç ayımı alır?
  • hayır o hareketler düzenli bi şekilde sırayla yapılmalı hep son haftayı yaparsan bir ilerleme göremezsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: justwritingmyname

ya bu air alerte en ağırından başlasam kaç ayımı alır?

saçmalamayın ya boşuna mı verilmiş onca hafta... hem sakatlanırsın hem de faydası olmaz... ilk 6-7 hafta bacakların kuvvetleniyo sonra kas yapmaya başlıyo 4 aylık program ona göre düşünüp başlayın
  • kendılerırını cok guclu sanıyorlar kım olursa olsun 15 dırek yapamaz bunuda soyleyen bır seyden cakmaz
  • mac varmıs evde yapmakdan baska secenek yok zaten zor degıl ama mıllıler sayı atamıyor 25-16 offf
  • aslında süper takımız ama çok oyuncu değiştiriyo antrenör.bence hücum setlerini ve hızlı hücumları netleştirmeliyiz.savunmada da bence İBRAHİM KUTLUAY'ın artık yeter hadi oynayalım demesi lazımm... gerçekten çok iyi bi takımız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: adsra

aslında süper takımız ama çok oyuncu değiştiriyo antrenör.bence hücum setlerini ve hızlı hücumları netleştirmeliyiz.savunmada da bence İBRAHİM KUTLUAY'ın artık yeter hadi oynayalım demesi lazımm... gerçekten çok iyi bi takımız...
    burası aır alert sen yanlıs yere yazyosun bende bırsey var sandım,dedıgınde dogru
  • ben bu programa pazartesi başladım çömelerek sıçramada baya bi zorlandım ve şimdi diz kapağım çok acıyor normalmidir
  • ilk haftadan mı ağrımaya başladı ! Ben çok kez yaptım ama diz kapaklarımda hiç ağrı,acı hissetmedim. Bilemiyorum yaptıktan 1 - 2 dk. sonra geçmesi lazım . Ters birşey olabilir , başıma gelmedi
  • ben 15 haftaya gelene kadar hıc agırmadı dız kapagı kas agrıyorsa sorun yor yururken agrıyorsa ısın kotu
  • ^^00Drc| Nash...sana bi sorum olacak maşallah programın sonunu getirebilmişsin peki yararı nasıl ?? programı derecelendirecek olursan hani? iyi?çok iyi?zıplaman kaç cm arttı birde? çok soru sordum k.bakma
  • BENCE HEPSİ YALAN BEN 5 HAFTA YAPTIM HİÇ Bİ ETKİSİ OLMADI AYRİYETEN ZOR FİLANDA DİİL.
  • ben 10. haftadayım sonuç veriyor 5 hafta hemen sonuç alacağını bekliyorsan ...

program yapımcıları boşuna dememiş: programı uyguladıktan sonra 10" kadar (yanlış hatırlamıyosam) zıplamanız artmazsa para iadesi yapılıyor diye

5. hafta zor değil tabi gel bakalım bi 11. haftaya sonrasına

sen yapmaya devam et elbet karşılığını alacaksın hemen değil tabi 15 haftayı tamamladıktan sonra
  • millet 12 yaşındayım 13 işllah gircem bayanım kilo 55 falan yada ondan az yani 50lerde dolanıyom boy da 54 sanırsam enson öledi ben şimdi bu sizin yazdığınız programı uygulasam ama biraz daha az we yawşdan alarak (daha küçüüğüm biraz) ne olur yani bunu smaç basmak için yapmıyom zayen smaçda basamam bu boyda ama acaba benim basketbol oynamama yararı olurmu 5senediir oynuyom yani bu dediğiniz şey basketime yaralı olurmu zıplama açısından yoksa arkadaşların yazdığı gibi boyu falan kısaltırmı acil yardı lütfennnn
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.