Şimdi Ara

ARTES Q812 mi REEDER A8X mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    onu oku bunu oku ainol du, onda ydı, reeder , artes derken eleye eleye buraya kadar geldim :)

Artes q812 mi Reeder a8x mi

artes de kamera 2 mp ram 2 gb
    reeder da kamera 5 mp ram 1 gb

kamera nın 5 mp olması önemli kafama takılan 1 gb ram ile 2 gb ram arasında
    çok fark olurmu etkilermi acaba

kullanan rakadaşlardan bilgi alaırsam memnun olurum

bu arada 250-350 tl arası tekliflere açığım

• Ben A8i kullanıyorum ve forumda da ana konusunu açtım. Bir arkadaş daha sordu benim de A8x dikkatimi çekti. Teknoloji mağazasında ürünü elime aldığımda inanılmaz ince ve hafif geldi. Asus ile yan yana koyduğumda birerbir aynı IPS ekranı kullanmışlar diyebilirim.

Fark olarak sanırım bir de Android sürümü 4.2 A8x'in. Yeni bir model olduğu için pek kullanan yok ama Artes bayağı yaygın olarak kullanılıyor. Fakat gözüme çarpan bir detayı sizinle paylaşayım, Antutu testinden 11.000 küsür bir puan aldığını gördüm forumdaki paylaşımlarda Artes'in, bana soracak olursanız düşük bir değerdir bu

Yardımcı olduysam ne mutlu

• Arkadaş yanlış bilgi vermeye devam ediyor onu kınıyarak sizin sorunuza geliyorum.
    Öncelikle iki tablet farklı yönlerden iyi Reeder hafif ve kamerası iyi fakat tabletle fotoğraf çekimi bana kullanışlı gelmiyor.
    Artes'i teknik özellikleri daha iyi. Ayrıca Artes verdiği güncelleme sayesinde artık Android 4.2 kullanılabiliyor.
    Arkadaşın verdiği puan Android 4.1 güncellemesi ile yapılmış bir test Android 4.2 güncellemesi ile Antutu'dan 20000-21000 arası puan alıyor.
    Ben iki firmanın tabletlerini de kullandım. Reedpad 2 ürününe sahibim fakat hiç memnun kalmadım güncelleme vermediler ayrıca teknik desteği yetersiz gidip görürseniz. Reeder firmasının 100 metrekarelik küçük bir ofis olduğunu görürsünüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi düşüncemi söyleyim tablette kamera bana cok gereksiz geliyor 1 gunde kamerasını acmıs değilimdir.ben artes q812 kullanıyorum donanım olarak fiyatına gore ust duzey diyebilirim ips ekran parlaklığı ve renkleride cok iyi kastıgı bir uygylama oyun rastlamadım 8" ne buyuk nede kucuk web sitesi uzerinden flash'ıda guzel calısıyor bircok tablette flash sorunludur.ağırlık olarak diğer tablet daha iyi olabilir ama beni rahatsız etmiyor tablet ilk aldığınızda 4.1 'le geliyor sitesinden 4.2'yi indirip basit bir kurulumla adeta ucuyor antutu puanı benim icin cok kıyaslayıcı değil ama 20k küsürat alıyor 300 lira fiyatı hakeden bir tablet diyebilirim
  • MM.M60 kullanıcısına yanıt
    Bence q812 teknik destek iyi. Ve saglamda tablet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim
  • Bence de Artes q812.

• Konuyu ben de biraz hortlatmış gibi olacağım, tablet konusunda belki haklı olabilirsin daha iyi tech spec'leri olabilir ama en son geçen hafta arkadaşıma almak üzere yeni modellerini görmeye gittiğimde (dünya ticaret merkezi) iki tane ofisleri olduğunu gördüm. Birisi alt katta sadece teknik servise ayrılmış kocaman bir bölüm diğeri de sanırım satış bölümü. Bir firmayı karalamak bu kadar kolay olmamalı, ki her firmada eminim türlü geri dönüşler olacaktır. Ayrıca Intel'le çalışmaları bile benim için Artes yerine Reeder tercih sebebidir. Her baba yiğidin harcı değil galiba Intel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperious

Konuyu ben de biraz hortlatmış gibi olacağım, tablet konusunda belki haklı olabilirsin daha iyi tech spec'leri olabilir ama en son geçen hafta arkadaşıma almak üzere yeni modellerini görmeye gittiğimde (dünya ticaret merkezi) iki tane ofisleri olduğunu gördüm. Birisi alt katta sadece teknik servise ayrılmış kocaman bir bölüm diğeri de sanırım satış bölümü. Bir firmayı karalamak bu kadar kolay olmamalı, ki her firmada eminim türlü geri dönüşler olacaktır. Ayrıca Intel'le çalışmaları bile benim için Artes yerine Reeder tercih sebebidir. Her baba yiğidin harcı değil galiba Intel

Mağara soğuk muydu ? 4 aylik mesaja cevap veriyorsun.

• İşim dolayısıyla ülkeler arasında dolaşırım, pek vakit bulamıyorum. Yoğun bir insanım anlayacağın, senin tabirinle mağara insanı değilim. Zaten bunu sana anlatmaya çalışıyorum ki insanları bu konudaki gibi aşağılamayı veya haksız yere suçlamayı seviyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperious -- 17 Mayıs 2014; 9:38:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.