Şimdi Ara

LG G Flex, Şubat ayında 20 Avrupa ülkesinde satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G Flex, Şubat ayında 20 Avrupa ülkesinde satışa çıkıyor

Global olarak piyasaya sürülen ilk kavisli ekranlı akıllı telefon olma ünvanına sahip LG G Flex, Şubat ayı itibariyle yeni pazarlara açılmaya hazırlanıyor.

G Flex geçen yılın sonlarında bazı Asya ülkelerinde satışa sunulmuştu. LG, bir süre önce de Şubat ayı başlarında modelini ABD'de satışa çıkaracağını duyurmuştu. Bugün yapılan duyuruda ise Şubat ayı sonlarında doğru 20 Avrupa ülkesinde modelin piyasaya sürüleceği açıklandı.

Bu ülkeler arasında İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İsveç, Avusturya bulunuyor. Ancak tam liste açıklanmadı. Modelin ilk etapta büyük ülkelerde satışa çıkacağı, sonrasında da yavaş yavaş diğer ülkelere gönderileceği tahmin ediliyor.

Modelde 6 inçlik 720p plastik OLED ekran, Snapdragon 800 yongaseti, 2GB LPDDR3 RAM, 32GB depolama kapasitesi, 13MP çözünürlükte kamera, 3500mAh batarya, kendini onarabilen arka kasa gibi özellikler mevcut. Modelin Avrupa fiyatı ve ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı şimdilik belirsiz.

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/LG-G-Flex-to-launch-in-over-20-countries-across-Europe_id51631

• Ekranın kavisli olmasının sebebini anlayamadım bir türlü. Kavisli ekran esnek telefonlara doğru atılan bir adım mı yoksa bir avantajı da var mı kavisli olmasının?
  • esnek ekranlar ıcın bır adım...

fakat on gorulen fıyatı baya fazla (2300+- fıyat bandı ) denıyor

720 p akıllıca bır hamle keske G2 yıde 720 yapaydınız..

pek fazla ragbet gorecegını sanmıyorum..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-yeni-lg-g-flex-orjinal-kayitli-bahariye-mobile-148446494/detay/

2800mus gecen ay

bu foto sıze bıraz yardımcı olur :)

edit fiyat eklentısı ve foto

LG G Flex, Şubat ayında 20 Avrupa ülkesinde satışa çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 23 Ocak 2014; 15:23:09 >

• Herkes esnek ekran diye rağbet görmez diyor ama asıl kaçırdıkları nokta bu cihaz en iyi pil ömrüne sahip cihaz olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    aynı zamanda en pahalı telefonlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Pili iyi olsun 3500 lira vermeye razıyım diye yazan 27472728 tane insan vardı şimdi noldu

• Birakın kavisi mavisi de pil ne öyle 3500mAh çok iyiye gidiyor artık piyasaya daha da yüksek ömürlü piller gelsin yani artık

• AT&T on siparis fiyatlarini belirlemis.
    299.99 dolar iki yillik sozlesme
    26.74dolar next 18 (18 aylik odeme programi?) ve 34.75dolar next 12 (12 aylik?)
    anladigim 299.99 + 12/18 aylik ekstra odeme = 700 dolar civari
    ben mi yanlis anladim acaba?
  • Umarım satışa sunulması planlanan ülkeler arasında Türkiye de vardır.
  • Tank gibi tel iste. Gereksiz cozunurluk yok. 720p cok iyi. 3500mah pil de super. Daha ne istenir? Note3'ler çöpe

• mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    o topluluk gunde 10 defa telefon degıstırıp 20 defa pc kasası toplayan ve hergun farklı arabaya bındıgını ıdda eden bı topluluktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Pili iyi olsun 3500 lira vermeye razıyım diye yazan 27472728 tane insan vardı şimdi noldu

Samsung'a plastik, çöp, leğen koşa koşa ucuzlamasını bekleyip s4, note 3 alan bir çok kişi var forumda.
  • One bea türkiyede satmaz kardeşim delikanlılığa aykırı. Ne öyle oval moval. Ne düşündüler acebe insanların kalçası daha rahat etsin diyemi bak biz insanların totosunuda dünüyoz felan.https://www.youtube.com/watch?v=youtube_gdata_player. Gerçi oled panel oval üretimde daha verimli imiş belkide ondan oval ettiler canım telefonu????

• http://youtu.be/QMziBORUGy8. Ulalink yanlış olmuş doğrusu bu galiba

• Pahalı gelicek yoksa neyimize

• 1000$ fiyatla satılıyordu ülkemize fahiş fiyattan gelir

• O fiyata bu telefon ya hic satmayacak ya da iphone kadar satacak ortasi yok

• Ben bu esnek ekranların kırılmaya karşı çok dayanıklı olacağını sanıyodum ama drop testte köşesinin üstüne dik düşünce çatladı ekran, düşündüğüm gibi değilmiş yani.
  • Videoda o kadar da ürkütücü durmuyor kavisli olması. Ayrıca ilginç bir şekilde esniyor telefon. Fiyatı çok uçuk olmazsa satar.

https://www.youtube.com/watch?v=i6G-7ZlYqm8

videoya göre Kore fiyatı 940 USD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 21 Ocak 2014; 18:52:40 >
  • Aynı papia reklamındaki tuvalet kagıdına benzemiş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.