Şimdi Ara

HTC One için KitKat güncellemesi Fransa'da başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One için KitKat güncellemesi Fransa'da başladı

HTC'nin geçen yıl ki amiral gemi modeli One için verdiği Ocak ayının sonuna kadar KitKat güncellemesini yayınlama sözünün dolmasına 11 gün kalırken, Fransa'dan müjdeli haber geldi.

Fransız SFR operatörü, HTC One için kullanıcılara Android 4.4 güncellemesini dağıtmaya başladığını duyurdu. Fransa'da bir operatörde dağıtımın başlaması kısa süre içerisinde global olarak da başlayacağını gösteriyor. Zira operatör güncellemeleri en uzun hazırlanan sürümler olarak biliniyor.

Güncellemede akıcı bir çoklu işlem (multitasking) deneyimi, görsel kısımda yenilenen ikonlar ve saydam bildirim çubuğu, yeni bir fotoğraf düzenleyicisi, Google Maps üzerinden bilinmeyen numaraları tarayarak herhangi bir işyeri ve firma gibi verilerle eşleştiren Akıllı Arama Paneli, MP4 formatında Ekran Kaydetme şeklinde yenilikler sunuluyor.

Kaynak:http://www.technobuffalo.com/2014/01/20/android-4-4-2-kitkat-for-htc-one-starts-rolling-out-in-france/

• darısı g2 nin başına.
  • Adamlar harbi güzel güncelleme vermiş ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımdan öte yazılım da önemli işte darısı note un başına

• Ekran videosu çekme lan ben bunun için düzgün program araya araya helak olmuştum helal olsun

• Türkiye'ye Şubat başı gelir en geç Şubat ortası.
  • Htc one x ve one x+ hatasını bu şekilde düzeltirse HTC gerçekten HTC olur müşteri memnuniyeti olur. Özellik getirerek güncelleme yapan firmaları seviyorum havadan 4.4 getirdik denmiyor en azından.

• Kitkat zaten Kasım sonundan beri dağıtılıyor, bahsedilen 4.4.2 güncellemesi.
    Resim de one mini'ye ait.
    Haber yaparken(!) biraz daha dikkatli olsaniz daha iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ukraynadan almış olduğum HTC One telefonuma 4.4 güncellemesi 7 Aralıkta gelmişti. Daha sonra da 4.4.2ye yükseldi

• Ekran videosu çekme
  • Kasım ayında 4.4 aldı diyen arkadaş. O alınan güncellemeyi Custom Rom veya Developer cihaz kullanmayan insanlar almadı. Dolayısıyla kullanıcıların büyük bir çoğunluğu şuan resmi olarak 4.3'te. Emek harcayıp haber hazırlayan insanlara laf atacağınıza önce yapacağınız savunmanın mantıklı olmasına dikkat edin.

• Şu an indirmeye hazır 4.4.2tr vodofoneden aldim

• 4.4.2 ile birlikte telefondan Flash Player'da kaldırılıyormuş bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

darısı g2 nin başına.

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran videosunu kaydetme gelecekti?

• Hani ekran kaydetme de gelecekti.

• TRye de gelecek ins. hala gelecek

• Ben 4.3 gecmedigim icin gelmedi heralde

• ekran videosu çekme özelliği güzelmiş
  • Ekran videosu çekmek kit kat ın özelliği HTC nin verdiği birşey değil yani :/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.