Şimdi Ara

Crytek Yeni Projeye Başlamış Görünüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Geçtiğimiz sene çıkan God of War: Ascension, serinin önceki oyunlarının ardından çok da büyük bir etki yapamamıştı. Bu oyunun yönetmeni Todd Pappy, Ascension'un ardından Crytek'e geçiş yapmıştı. Görünüşe göre Pappy, yeni yerindeki ilk projesine başlamış.

Todd Pappy, Twitter hesabı üzerindeki bilgilerinde, henüz duyurulmamış bir projede çalıştığına yer verdi. Yani Crytek, yeni bir projenin yapımına başlamış görünüyor. Firmayı en son Xbox One'ın özel oyunu Ryse'ın arkasında görmüştük. Pappy, yeni projesiyle ilgili herhangi bir bilgi paylaşmıyor.

• bence yine aynı kılıçlı kalkanlı eski çağ oyun olacak

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben söyleyeyim oyunun adını DarkSiders 3

• 2015 ikinci çeyrek Cryengine 4'lü sağlam bi CRYSIS 4 görsek fena olmaz hani göz banyosu yaparız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FantasyFiRe -- 21 Ocak 2014; 0:19:42 >
  • Daha uzun bir senaryosu olan Cyrsıs görsek fena olmaz doğrusu.

• Bence potansiyellerini büyük oranda görselliğe harcamak yerine daha dengeli oyunlar yapsalar daha kalıcı izler bırakabilirler , Crytek denildiğinde aklıma sadece teknoloji demosu gibi oyunlar geliyor ...

Crysis serisi kötü oyun mu ? değil ancak görsellikte ulaştıkları seviyeye oyunun diğer özelliklerinin ulaşmaması üzücü ...

Neredeyse yaptıkları bütün oyunlarda en çok övülen nokta , kuşkusuz görsellik onun dışında oyunların etkileyici yanı bile yok ...Crytek bu stratejiyi değiştirmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Ben söyleyeyim oyunun adını DarkSiders 3

Allah korusun Geliştirici Crytek olursa Darksiders'ın o eşsiz karalık hikayesini unutabilirsiniz. Tamamen grafiğe abanılmış, hikayeden yoksun, anlatımı zayıf bir Darksiders III çıkardı karşımıza herhalde. Darksiders'ın şu anki sahibi olan Nordic Games'in böyle bir hataya düşmeyeceğini umuyorum.

• Crytek her yaptığı oyunla akıllanmayacağını adeta vurguluyor. Umarım bu oyunda muhteşem görsellerin dışında şeyler de görürüz.

• Toparlanmis bir Crysis 4 mukemmel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysis 4
  • crysis olmaz sanırım
  • crytek zirvesini farcry ile yapti, crysis1 iyi sayilirdi... demek istedigim crytekten babam ciksa, baba katili olurum bundan sonra.

• FPS'nin dışında şöyle sıkı bir iş yapsalar. Misal CryEngine + Assassin's creed oynanışı ve hikayesi. Şahane olur. Bi'de multiplayer koyarlarsa RAF'ları silip-süprürüz.

• Homefront 2 diyeceğim ama o biliniyor zaten. tek seçenek yeni crysis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysis serisi devam edicekse çok iyi yapılması gerekli,grafik konusunda şüphemiz yok.Hatta kemaralarla 360 derece taranarak hazırlanan modellerde kullanılabilir,daha gerçekçi modeller elde edilmesi açısından.Fakat eğlence unsuru ve oynanabilirlik çok önemli.Crytek Crysis serisinde kötü bir oyun daha çıkarırsa o seriyi öldürür ve kaliteyi düşürür.İnanıyorumki her çıkan yeni seride üzerine biraz daha ekleyerek yükselteceklerdir.Ubisoft'un AC serisi varsa,Crytek'in Crysis serisi var.
  • alito kullanıcısına yanıt
    DarkSiders ekibini almamışlarmıydı bunlar ? Hatta o ekiple birlikte yeni darksiders ypacağız felan deniliyor du . Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa .
  • homefront 2 var o çıkmadan bişey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: frivolousam

crytek zirvesini farcry ile yapti, crysis1 iyi sayilirdi... demek istedigim crytekten babam ciksa, baba katili olurum bundan sonra.

Crysis 1 iyi mi sayılırdı?Oyunun metascore'u 91.İyi değil mükemmel bir oyundu o yıla göre.Warhead ile başarıyı sürdürdüler.Crysis 2 ile çok farklı bir oyun yarattılar fakat o da iyiydi.Uzun bir hikayesi doyurucu multiplayeri vardı.Crysis 3 hikayesi kısa grafikler mükemmeldi.Multiplayer 2.oyunun geliştirilmiş haliydi.Konsep olarak Crysis gibi bir oyun piyasada yok.O yüzden Crysis serisi devam edebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

DarkSiders ekibini almamışlarmıydı bunlar ? Hatta o ekiple birlikte yeni darksiders ypacağız felan deniliyor du . Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa .

Benim demek istediğim şey, ekipte kim olursa olsun işin başında Crytek olursa, o işten hikaye anlamında bir hayır gelmez. Nordic Games oyunu geliştirecek ekibin farklı etkiler altında kalmamasına çok dikkat etmeli. Eğer Crytek'e bu anlamda bir baskı kurup geliştirici ekibin rahat çalışmasını sağlarsa (Orijinal Darksiders ekibinin Crytek'de çalıştığını varsayarak söylüyorum) o zaman güzel şeyler ortaya çıkabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Crysis serisi devam edicekse çok iyi yapılması gerekli,grafik konusunda şüphemiz yok.Hatta kemaralarla 360 derece taranarak hazırlanan modellerde kullanılabilir,daha gerçekçi modeller elde edilmesi açısından.Fakat eğlence unsuru ve oynanabilirlik çok önemli.Crytek Crysis serisinde kötü bir oyun daha çıkarırsa o seriyi öldürür ve kaliteyi düşürür.İnanıyorumki her çıkan yeni seride üzerine biraz daha ekleyerek yükselteceklerdir.Ubisoft'un AC serisi varsa,Crytek'in Crysis serisi var.

aynen katılıyorum 3d tarama teknolojili, crysis 1 yapısında daha özgürce oynanabilien ve oyuna daha iyi işlenmiş seneryolu bir crysis 4 seriyi tekrar şaha kaldırır. Zaten şu anda crysis 2 nin yarattığı hayal kırıklığını crysis 3 gayet iyi toparladı bence ama crysis 1 ve warhead' in yaptığı etkiyi yapamadı. Dediğim gibi bir crysis 4 gelirse crysis 1'in yaptığı etkiyi yapabilir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.