Şimdi Ara

Weiyun ile Ücretsiz 10 TB Cloud Depolama (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
22
Favori
15.688
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 tb alindi

Gorev tamamlandi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ediyorum aldım bitane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • site 300MB üzeri dosyaları kabul etmiyor. denerken çıkan pencerede power upload'a tıklayıp sitenin tarayıcı plugin'ini kurarsanız 300MB sınırı da kalkıyor. tüm bu söylediklerim çin alfabeli sayfalar arasında gerçekleşiyor :) şuan 11GB civarındaki belgeseli tek parça olarak upload ediyorum :) denemek içindi tabii :)

Weiyun ile Ücretsiz 10 TB Cloud Depolama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 22 Ocak 2014; 2:45:42 >

• ttnetin bedavaya verdiği 20 gb 'lık alana zar zor fotoğraflarımın yarısını yedekleyeyim dedim 1 haftadır durdur başlat durdur başlat diye diye hala daha bitmedi bitmezde herhalde laptopu açık bırakıyorum sabah geliyorum bağlantı yok demiş bir an kopuyor teşekkürler bilgilendirme için 10 tb kaç yılda upload yapar benim ttnet hiç bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Yunio olanı kullanmaya başladım oldukça iyi

Hatta android uygulamasını türkçeleştiriyorum

Türkçeleştirmen bitince burayada upload edermisin hocam :) bir çoğumuzun işine yarar

• bu cloud alanlara sadece kopyalama yapabiliyor muyuz?

yani eşitleme istemiyorum ben. Bilgisayarımdan keseyim oraya yapıştırayım. olmaz mı?
  • hızım şirket bağlantısı olduğu için 100mbit civarı. upload ve download (bunu hava atmak için değil biraz sonra anlatacaklarım için yazıyorum :))

weiyun a 1gb üstü upload etmek istediğimde neredeyse anlık upload ediyor. ancak download hızı max 150KByte/saniyede kalıyor

Yunio ise çok yavaş upload hızı 20-30Kbyte/sec da kaldı.

mail.ru yu da deneyeceğim. şimdilik weiyun 10tb ve anlık upload hızı ve daha hızlı download hızı ile daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tworule -- 22 Ocak 2014; 10:14:20 >
  • Weiyun'nun ingilizce uygulanmasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz (çince den iyidir)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2506195

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • katr K kullanıcısına yanıt
    İngilizcesi varsa türkçe dil dosyası yazabilirim..indiriyorum şimdi test ederim
  • Eyvallah. Her yerimiz terabayt oldu ne yapacaksak...
  • cloud.ru denedim. hızı yine düşük. tercihim hız yönünden hala Weiyun.

client ı ingilizce dosyalarını yükledim. benimki halen çince kaldı. windows client ı ingilizce olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyatovic

çin işi sahte flash bellekler gibi olmasın, 10tb görünümlü 1gb...

Öyle deyince hatırladım, çinden toshiba 3tb aldık, tr ye geldik 258mb cıktı, adamlar malzemeden de kaçmamış içine iki adet vida koymuş, hala duruyor çekmecede
  • 36tb olanı denedim. 360 olan.

bana gösterdiği hız aşağıda... arayüzü çince olmasa bence en iyisi bu :) upload 3mb, download 200k
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

quote:

Orijinalden alıntı: niyatovic

çin işi sahte flash bellekler gibi olmasın, 10tb görünümlü 1gb...

Öyle deyince hatırladım, çinden toshiba 3tb aldık, tr ye geldik 258mb cıktı, adamlar malzemeden de kaçmamış içine iki adet vida koymuş, hala duruyor çekmecede

o meşhur HDD seninmiydi arkadaşım.

efsane bir ürün bence.

• dropbox gibi dosyaları yükeyebiliyor muyuz? Yoksa eşitleme yapıp ben sildğimde verdiği alandan da siliyor mu acaba?
  • norepinefrin N kullanıcısına yanıt
    Dropboxla aynı mantık zaten hepsi. Bilgisayardan dosya silerken depolama alanından silinmemesi için eşitlemeyi (senkronizasyonu) kapatmanız gerekiyor. Bilgisayardan uygulamasını kaldırdığınızda dosyalarınıza bişey olmaz bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tworule

36tb olanı denedim. 360 olan.

bana gösterdiği hız aşağıda... arayüzü çince olmasa bence en iyisi bu :) upload 3mb, download 200k

http://www.mediafire.com/download/82ur3q3dc16w4v9/360Cloud-English-Final.apk

bunu indirip kurdum ve şu anda ingilizce olarak kullanıyorum :)

Yükleme sınırı web için 360mb, programını kurarsanız 5GB

bu da örnek yükleme :) idm ile sınırsız indirme yapabiliyorum bu güzel. Bu paylaşımın içinde bilen varsa Rusça versiyonu var. Bir de Türkçe yama ekledim. İyi olmasa da iş görür :)

http://yunpan.cn/QzpEExgcCjaYv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaşif? -- 24 Ocak 2014; 1:26:58 >

• arkadaşın paylaştığı ingilzice weiyun APP i yandex e yükledim (orda paylaşılan en günceli yain 2014-ocak olanı) ;)

http://yadi.sk/d/jDvVQ4wqGZGFQ
  • Şaka maka depolama veriyorlar diye bütün verileri Ruslara, Çinlilere veriyoruz bakalım hadi hayırlısı, mail.ru'nun da geçen benzer kampanyası vardı.
  • attığınız fotoları text dosyalarını vs RAR la veya ZİP le sıkıştırma yapmadan rarlayın/zipleyin ve bunu yaparken ŞİFRE koyun güçlü bi şifre .. ondan sonra upload edin tabi eğer önemliyse ve başkasının eline geçmesini istemiyorsanız :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.