Şimdi Ara

Ortaya çıkan yeni kılıf görselleri HTC M8'de muhtemel bir parmak izi okuyucuya işaret ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ortaya çıkan yeni kılıf görselleri HTC M8'de muhtemel bir parmak izi okuyucuya işaret ediyor

HTC'nin bu yıl için planladığı ve M8 kod adı ile internete sızıntıları düşen yeni amiral gemi akıllı telefonu ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmezken, modelin potansiyel kılıfları paylaşılmaya devam ediyor. 

Alibaba e-ticaret sitesinde ortaya çıkan kılıflar, model ile ilgili bazı yeni bilgileri de gün yüzüne çıkarıyor. Kılıfların arka tarafına bakıldığında en üst kısımda bir boşluk ve hemen altında bir diğer boşluk olduğu göze çarpıyor. 

Tahminler alttaki boşluğun kamera için ayrıldığı, üstteki boşluğun ise parmak izi okuyucusu modülüne göre ayarlandığı yönünde. HTC, hatırlanacağı üzere One Max Phablet modelinde de bir parmak izi okuyucusuna yer vermişti. Bazı kaynaklar bu boşluğun ikinci kamera için olabileceğini belirtiyor.

HTC'nin yeni amiral gemisinde geçen yıl ki üretim problemleri yaşamak istemediği ve bu nedenle işi daha sıkı tuttuğu belirtiliyor. Firma Şubat-Mart aylarında modelini lanse ettikten sonra geniş bir dağıtım ağı ile global pazarda satışa sunacak. 

Modelde 5 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 800 yongaseti, 3GB RAM, Ultrapiksel kamera, daha güçlü bir batarya gibi özellikler olması bekleniyor. 

Ortaya çıkan yeni kılıf görselleri HTC M8'de muhtemel bir parmak izi okuyucuya işaret ediyor

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/More-alleged-HTC-M8-cases-reveal-cutouts-for-either-a-fingerprint-sensor-or-a-second-camera_id51584

• Bitti ruyaaaaa !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple o parmak izini öyle bir koydu ki,arkaya koyma işi tutmaz.bunu one max te gördük zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: trcix01

Bitti ruyaaaaa !

Rüya bitti, sen bi bitmedin..
  • HTC fiyatıyla yeni bir discovery akımı yaratmalı

• HTC içerisinden bir yetkili, firmanın yeni amiral gemi modeli hakkında bazı bilgileri Amerikan Bloomberg'e verdiği röportajla paylaştı. Ancak paylaştığı bilgiler HTC tarafından resmi olarak basına sunulmadığı için ismini gizli tutmayı tercih etti.

Yetkilinin paylaştığı verilere göre HTC yeni amiral gemi modelini Mart'ta tanıtmayı planlıyor. Cihazın ekranı mevcut modelden biraz daha büyük, max modelinden(5.9 inç) ise daha küçük olacak. İşlemci konusunda ise -şaşırtıcı olmayan biçimde- direkt olarak isim vermekten ziyade “Snapdragon serisinin en yenisi” kullanılacak denildi.

Telefon hakkında verilen bilgilerin en ilginci ise HTC One'ın çift kamera sensörüyle(objektife karıştırılmasın lütfen) gelecek olması. Bu ikinci sensörün yardımıyla yeni HTC'nin kamerası daha iyi odaklama, daha fazla derinlik ve daha yüksek fotoğraf kalıtesi sunacak. Ayrıca mevcut modelde bulunan Ultrapixel teknolojisinin daha gelişmiş ve iyileştirilmiş versiyonunu barındıracak.
    http://www.androidpit.com.tr/yeni-htc-one-cift-sensorlu-kamerayla-mart-ta-gelebilir
    http://www.bloomberg.com/news/2014-01-17/htc-said-to-plan-new-one-phone-with-larger-screen-better-camera.html

Eğer haber doğruysa HTC ONE 2 yada adı ne olacaksa :) Muhtemelen MWC 2014'te tanıtılmayacak. Çünkü yetkili Snapdragon'un en yenisi diyor. Snapdragon 805 Şubata yetişmeyeceği için Mart'ta tanıtılacak. Daha da iyi olacak. Hem Snapdragon 805 hem 1080p ekran olursa süper olur. Bu yıl çıkacak 2k ekranlı 805li telefonlara direk fark atar.

Şu an HTC One kullanıyorum. Ultrapixel kamera hariç telefonumdan memnunum. Yeni telefonda kameraya çözüm bulup 1080p ekranla ve Snapragon 805le gelirse piyasayı sallar. Diğer telefonlar 2k ekranla takılırken, bu telefon yağ gibi akar.

Bu sene 2k ekrana geçmeyen kazanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sande

HTC içerisinden bir yetkili, firmanın yeni amiral gemi modeli hakkında bazı bilgileri Amerikan Bloomberg'e verdiği röportajla paylaştı. Ancak paylaştığı bilgiler HTC tarafından resmi olarak basına sunulmadığı için ismini gizli tutmayı tercih etti.

Yetkilinin paylaştığı verilere göre HTC yeni amiral gemi modelini Mart'ta tanıtmayı planlıyor. Cihazın ekranı mevcut modelden biraz daha büyük, max modelinden(5.9 inç) ise daha küçük olacak. İşlemci konusunda ise -şaşırtıcı olmayan biçimde- direkt olarak isim vermekten ziyade “Snapdragon serisinin en yenisi” kullanılacak denildi.

Telefon hakkında verilen bilgilerin en ilginci ise HTC One'ın çift kamera sensörüyle(objektife karıştırılmasın lütfen) gelecek olması. Bu ikinci sensörün yardımıyla yeni HTC'nin kamerası daha iyi odaklama, daha fazla derinlik ve daha yüksek fotoğraf kalıtesi sunacak. Ayrıca mevcut modelde bulunan Ultrapixel teknolojisinin daha gelişmiş ve iyileştirilmiş versiyonunu barındıracak.

http://www.androidpit.com.tr/yeni-htc-one-cift-sensorlu-kamerayla-mart-ta-gelebilir

http://www.bloomberg.com/news/2014-01-17/htc-said-to-plan-new-one-phone-with-larger-screen-better-camera.html

Eğer haber doğruysa HTC ONE 2 yada adı ne olacaksa :) Muhtemelen MWC 2014'te tanıtılmayacak. Çünkü yetkili Snapdragon'un en yenisi diyor. Snapdragon 805 Şubata yetişmeyeceği için Mart'ta tanıtılacak. Daha da iyi olacak. Hem Snapdragon 805 hem 1080p ekran olursa süper olur. Bu yıl çıkacak 2k ekranlı 805li telefonlara direk fark atar.

Şu an HTC One kullanıyorum. Ultrapixel kamera hariç telefonumdan memnunum. Yeni telefonda kameraya çözüm bulup 1080p ekranla ve Snapragon 805le gelirse piyasayı sallar. Diğer telefonlar 2k ekranla takılırken, bu telefon yağ gibi akar.

Bu sene 2k ekrana geçmeyen kazanır.

Ekran Full HD olacak, kesin bilgidir :)

• S800 gelmesin bu saatten sonra :(

• 2 hafta önce başka sıtede gormustum bu haberi.

• parmak izinin arkada ne işi var yahu
  • ergenius kullanıcısına yanıt
    htc mi hala tavan fiyattan satılıyor htc one iphone dan sonra fiyatı en geç düşen teller htcninkiler
  • Bu htcnin iphone gibi özel bir sistemmiş gibi havalara girip fahiş fiyattan telefon satmasina bir anlam veremiyorum. Dışını aliminyum yapıyorsun maliyeti ekstradan 10$ zaten sonrada 2000den piyasaya çıkarmaya çalışıyorsun. Hadi teknoloji firması falan olsa geçmişin olsa tamamda Google'ın buralara getirdiği bir telefoncusun. 10 verip 300 alıyor. Yok böyle bişey.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.E.S.A.R.S

quote:

Bitti ruyaaaaa !

Bu telefonu bu özelliklerde 2300 liraya alırsın artık :D
  • parmak izi konusu bence olmazsa olmaz bir konu değil htc çok fazla uğraşmamalı parmak izi yerine telefonun fiyat konusunda daha uygun bir şekilde nasıl satabilir onu düşünmeli fiyat politikasını değiştirmesi gerekiyor.

Bence bir insan bi telefona 2000 lira üstü bir fiyat verecekse iphone dururken neden başka bir marka cihazı tercih etsin ki (zevkler ve renkler + ihtiyaçlar konusu ayrı benim kendi düşüncem ben bir telefona 2000 tl üstü bir para vereceksem gider iphone alırım bakarım keyfime )

• Anlamıyorum açıkçası bu güne kadar kimse neden parmak izi okuyucusu yok keşke olsa demiyorken şimdi çok büyük bir gereklilikmiş gibi her firma parmak izi koyma derdine düşmüş. Yani özgün olmak bu değil bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motorola Atrix'imde yillardir var olan parmak izi okuyucu neden yeni bulunmus gibl olay oluyor

• Ben bunca yıllık teknoloji tecrübeme dayanarak birşeyler aktarmak istiyorum android sever arkadaşlara bugün s800 ve adreno 330 ne ıcın cıktı full hd ekrana uyumlu oldugu ıcın htc yeni telefonu full hd ekran s800 adreno 330 ile gelırse alın cunku dıger ozellıklerı zaten muhtesem 2k ekran koyarlarsa zaten s 805 ve adreno 420 nin hicbir esprisi kalmayacak o yüzden sakın almayın bu cihazları full hd bir telefon ıcın fazla fazla yeterlı ekrandır kanmayın sektorun oyununa z1 ve g2 zaten ulke ayrımı yapmadan bu donanımla gelıyor şubattan sonra fiyatları dahada düşer onlar cok mantıklı cıhazlar zaten güncellemede alacaklar 4.4 kitkatı o yüzden sorunda yok sorunlu sadece samsung var vermıyor ulkemıze 4g yok bahanesıyle s800 lü modellerı zorla satıyor kendı ıslemcılerıyle yuklu cıhazları insanlarda android ekosıstemınde buna nexus larda dahil pili cıkarılabılen pili degıstırılebılen ms sd kart desteği olan tek telefon samsung oldugu ıcın en cok onun amiral gemisi telefonlarını tercıh edıyorlar işlemcileri bircok kalitelı ozellıkten yoksun ve performans noktasında kotu olmasına berbat ağır bir arayüzü olmasına güncellemelerle ilgilide kullanıcını deli etmesine ragmen bir turlu benimseyemıyorlar sony lg ve htc yi az önceki sebeplerden ötürü bunların hıcbırısı iphone dada olmamasına rağmen onu benimsiyorlar sebep fiyat desen s4 2000 tl den girdi note 3 2200 tl den girdi htc one 1950 tl z1 2200tl iphone 5s de 2150 tl den girdi aşağı yukarı hepsi aynı ama böylede bir ironi var kimse iphone stabil calısıyor hıkayesı anlatmasın stabilse neden bu kadar cok samsung hastalıgı var dıye sorarlar adama alt segmentteki çöplerden bahsetmıyorum s2 s3 s4 note 2 note 3 gibi amiral gemisi modellerede ulkemızdekı talep epeyce cok herkesin malumu hem stabil degıl hem kasıyor rehberi 5 sanıyede acılıyor hem marketı zayıf iosa gore hemde asla vazgecmem olduuu baska derler adama neden bu sorunların hicbirisinin olmadıgı bir htc one z1 yada lg g2 ye gecmıyorsun o zaman derler mademki illaki android istiyorsun bizim milletimiz ya çok bilinçsiz bir android kullanıcısı yada çok saf reklamla göz boyamaya kanıp alıyor bu cihazları bir htc one daki malzeme kalitesi, arayüz kalitesi , ses kalitesi, ekran kalitesinin ve gelişmiş optimizasyon ve ram kullanımının yarısı yok s4 te ama sd kart , değiştirilebilir pil sebebiyle tüm bu olumsuzlukları görmezden geliyor android severler ve samsung almaya devam edıyorlar g2 ve z1 zaten bir üst segmentin cihazları s800 adreno 330 kullanıldıgı ıcın dedıgım gıbı sakın 2k ekranlı cihazları almayın yine aynı pişmanlıklar başlar yoksa g2 m8 ve z1 de kullanılan donanım mevcut oyunların ve bundan sonra cıkacak oyunların hepsını sorunsuzca calıstıracak kımse 2k oyun yazmayacak değilmi bir telefon ıcın yazamazda zaten mümkün değil masaustu pc ıcın bile yok bunu düşünün oyuna gelmeyin iphone hd ye bile gecmıyor o kısmıda dusunun neden dıye ama mevcut oyunlar yağdan hızlı akıyor 5s te herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctor5945 -- 21 Ocak 2014; 1:52:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

Bu htcnin iphone gibi özel bir sistemmiş gibi havalara girip fahiş fiyattan telefon satmasina bir anlam veremiyorum. Dışını aliminyum yapıyorsun maliyeti ekstradan 10$ zaten sonrada 2000den piyasaya çıkarmaya çalışıyorsun. Hadi teknoloji firması falan olsa geçmişin olsa tamamda Google'ın buralara getirdiği bir telefoncusun. 10 verip 300 alıyor. Yok böyle bişey.

HTC markasını kullandım ve çok memnundum. Daha sonra bozulan telefonumu değiştirmek için tekrar HTC markasının son modelini almak istedim ama UltraPiksel teknolojisi çok hoşuma gitmediği için iPhone 5s aldım çünkü satarken en çok paranın ona verileceğini biliyordum. Şimdi sabırsızlıkla Mart ayını bekliyorum yeni ONE modeli gelsin diye...

Bunların seninle ne alakası mı var? bence HTC'nin geçmişine bir bak HTC Android sayesinde buralara geldi belki tıpkı Samsung gibi ama bence Androidden önce Samsung'tan çok daha başarılı bir firmaydı...7

http://www.gsmarena.com/htc-phones-f-45-0-p5.php

örnek telefonlara bi göz atmanı isterim...

bu arada Androidden sonra iOS işletim sisteminin o övülecek tarafı çok da hoşuma gitmemişti çünkü iki milisaniye geç açsın ama benim kısayollarımı barındıran bir işletim sistemi olsun diyordum içimden ta ki Jailbreak yapana kadar, artık bu telefona kısayol atabiliyorum rahatlıkla ama bu da stabilitesini ortadan kaldırdı ve ekran hala daha çok küçük ve sevimsiz, şarz ise ayrı bir konu!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M.E.S.A.R.S

quote:

Bitti ruyaaaaa !

Bu telefonu bu özelliklerde 2300 liraya alırsın artık :D

Eee? Ne ilgisi var?
  • İlle de o parmağı arkaya götürecekler:)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.