Şimdi Ara

[Amazon İndirimleri]Steelseries Qck+ Mousepadleri Detaylı İnceleme (Mass) + WoW Legendary MMO (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
4
Favori
16.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet sensei raw, son derece memnunum..qck pad ile beraber bildiğin kayıyor mouse.. çok küçük bir mouse değil ama hafif olduğu için benim gibi küçük eli olanlar için son derece ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

evet sensei raw, son derece memnunum..qck pad ile beraber bildiğin kayıyor mouse.. çok küçük bir mouse değil ama hafif olduğu için benim gibi küçük eli olanlar için son derece ideal

ekledim hocam mouse bana uymaz benim el büyük
  • Qck+'ın Navi modelini kullanıyorum gayet memnunum alacak arkadaşlar varsa hiç tereddüt etmeden alabilir.

Bu arada ekleyebilirsin Murat abi.
  • arkadaşlar beni biraz aydınlatın Mause padler nasıl farklılık gösterebilir 10 liralık pad ile 50 liralık pad ne fark eder makaraya almıyorum ciddi bir sorudur ona göre yanıtlarsanız sevinirim
  • siyah olan modelden kullanıyorum bende. daha önceden mousepadi gerekli görmezdim ama denedikten sonra ne kadar fark ettiğini anladım. tavsiye ederim. akıcılık çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: suphanakca

arkadaşlar beni biraz aydınlatın Mause padler nasıl farklılık gösterebilir 10 liralık pad ile 50 liralık pad ne fark eder makaraya almıyorum ciddi bir sorudur ona göre yanıtlarsanız sevinirim

çok farkediyor. tabi bu farkı 20 liralık microsoft mouse ile gözlemleyemezsiniz. hatta daha büyük çileye dönebilir. he bi razer deathadder ve türevi bi fare ile farenin yağ gibi kaydığını göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merl -- 9 Nisan 2014; 10:55:26 >

• quote:

arkadaşlar beni biraz aydınlatın Mause padler nasıl farklılık gösterebilir 10 liralık pad ile 50 liralık pad ne fark eder makaraya almıyorum ciddi bir sorudur ona göre yanıtlarsanız sevinirim

Ben buraya bakacaktım unutmuşum akşam yazarım nasıl farklar olduğunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam qck na'vi edition alıcamda sizce deathadder la uyumlumu almalımıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: livebait

Hocam qck na'vi edition alıcamda sizce deathadder la uyumlumu almalımıyım ?

Uyum konusunda sıkıntı yaşayacağını sanmam aksine güzel olur

• quote:

kardeşim baya farkediyor eskiden koyduğum padi kaldırdım yeni bu padi koydum mouse'i bir koydum mouse uçuyor. fare hızlarından bir tık kıstım hızını eskisine göre çok rahat ve net oynatıyorsun mouse'i birde masadan hiç kaymıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 10 Nisan 2014; 19:56:33 >

• Gameekstrada 75 liraya satilan nip temali en buyuk boy mouse padin 1 hafta kullanilmisini 30 liraya aldim. Urun tertemiz, oldukca buyuk begendim.

Ama titiz bir insanim, yikamak istiyorum mouse padi. Nasil sorunsuz bir sekilde yikarim?

• Teşekkür ederim denemekten zarar gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveofsebastian

Gameekstrada 75 liraya satilan nip temali en buyuk boy mouse padin 1 hafta kullanilmisini 30 liraya aldim. Urun tertemiz, oldukca buyuk begendim.

Ama titiz bir insanim, yikamak istiyorum mouse padi. Nasil sorunsuz bir sekilde yikarim?

valla onu düşünmedim hiç kıyamam ben benimkine zaten çok değerli trde yok şuan
  • quote:

Teşekkür ederim denemekten zarar gelmez

büyük ihtimalle memnun kalacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Nisan 2014; 2:59:52 >
  • Kendi sitesinden tr ye geliyor mu satın alırsak? Nereden satin alabiliriz rahatça? Ve ya 2. El satan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

Kendi sitesinden tr ye geliyor mu satın alırsak? Nereden satin alabiliriz rahatça? Ve ya 2. El satan var mı?

Onu bilmiyorum

Mediamarkt tan almıştım ben gameekstra.com dan alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 15 Nisan 2014; 12:52:32 >
  • Herkese merhabalar. Ben de almayi dusunuyorum Diablo Edition olanlarindan.
    A4Tech X7-F5 mouse var su an. Yaz sonuna kadar yeni mouse alamayacagim. Bu mousepadi alirsam elimdeki mouse ile fark gosterir degil mi? Su an dandik bir pad kullaniyorum. Surekli de oyun oynayan biriyimdir. Arrik rahatsiz etmeye basladi. Medium alacagim eger alirsam daha buyugu gereksiz olur sanirim. 60tl fiyat nasildir?

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    İyidir

Medium hayli hayli yeter

Farkı hissedersin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

İyidir

Medium hayli hayli yeter

Madem oyle sartlar uygun alayim birazdan. Fakat simdi daha buyuk sorun var. Deseni ne olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

İyidir

Medium hayli hayli yeter

Madem oyle sartlar uygun alayim birazdan. Fakat simdi daha buyuk sorun var. Deseni ne olacak?

Goblin editiona bak worgene bak :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.