Şimdi Ara

Bağımsız 2 - Bölüm 2 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
1.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyumu The Long Dark'dan yana kullandım ve bu sonuca varmamda şunlar etkili oldu

Öncelikle Darkwood bana Alien Swarm oyununu fazlasıyla hatırlattı o yüzden pek yenilikçi olarak hissedemedim. Fakat oyunun işleyiş biçimi biraz kafamı karıştırdı belli bir şekilde iki oyunu birbirinden ayıran mekaniklere sahipti. Öte yandan The Long Dark işin henüz çok başında olan bir oyun ve vaad ettikleri gerçekten çok hoş. Alışılagelmiş bir hayatta kalma oyunu olabilir ama daha detaylı ve bir hikayenin de olacağı hatta seçimlerimiz doğrultusunda bu hikayenin yön bulması söz konusu.
    "The Long Dark" inşallah geliştirme aşamasında çuvallamaz ve iyi bir oyun ortaya çıkarırlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gökhan'ın oyunu iyiydi ama en azından oyun beta'da falan olsaydı grafik ve oynanış dinamiklerine dair bişiler görseydik güzel olurdu ama Talha'nın oyunu gerçekten çok değişik bi oyun oyum Talha'ya

• talha nın oyunu daha yenilikçi

• Gökhanın oyunun kötü yanı daha hazır olmaması. Oyunun vaad ettikleri çok güzel ama yolu daha uzun...

• Darkwood iyi gibi duruyo,tabi oynamak lazım
  • Talha abiye yapımcı ekibin para vermesi gerek müthiş sundu The Long Dark güzel oyun hakkını yememek gerek çok meraklandım izleyince çıkınca alırım büyük ihtimal ama Darkwood gibi oyunlar çok nadir ortaya çıkıyor ayrıca oyunun arkasında 3 kişi var ve çok gizemli açıkçası ben videoyu izlerken banyoda ki kadının,çocuğun kim olduğunu falan merak ettim insanı meraklandırıyor...Her ikisi de oynanmalı olsa da oyum Darkwood'a

• Darkwood bilgisayar oyunu mu? Nerden indirebiliyoruz? Nerede satılıyor? Steam'da var mı?

Oyunu tanıtıp konuya bir daha bakmamak yerine bir de şu bilgileri versek iyi olur.
  • gökhan bey,talhayla beraber Silent Hill Downpour video sunu çekermisiniz ikinizin muhteşem yorum ve esprileriniz izlemek iztiyoruzz lütfen
  • Gökhan'ın oyunu bildiğin Revolution dizisinin oyunu olmuş :D

Ben Talha'nın oyunu diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Darkwood bilgisayar oyunu mu? Nerden indirebiliyoruz? Nerede satılıyor? Steam'da var mı? <br> <br> Oyunu tanıtıp konuya bir daha bakmamak yerine bir de şu bilgileri versek iyi olur.

Hazan merhaba,

Darkwood şu anda yapım aşamasında olan bir oyun. Oyun için gerçekleştirilmiş olan bağış kampanyasına katılan kişiler sanırım oyunun betasından yararlanabilecekler. Onun dışında oyun için herhangi bir çıkış tarihi verilmiş değil. Sitemiz üzerinden künyesini takip ederek oyunla ilgili tüm güncellemelere ulaşabilirsiniz.

Talha Aynacı

• westwood candir suphesiz oyun dunyasini ra2 gibi eserlerle kokunden degistiren kendi kategorisinde devrim yapabilir bir seviyede en azindan ismi oyle dusunmeme sebep oluyor :D umarim yeni oyun oynanis olarakta guzel olur da populer fpslere 2 3 tokat atar da piyasa kendine gelir
  • bence Gökhan abinin oyunu fps ye dönüştürülebilir bir yapım bu yüzden Gökhan abinin oyunu daha iyi diyorum(Gökhan abiyle aynı kafadanız)fakat Talha abinin oyunuda iyi
  • Darkwood u uzun süredir takip ediyorum bana endense eski oyunlardan sanitarium u anımsatıyor çok nadir bu tarzda oyun çıkıyor bence destek verilmesi gerekiyor. bu arada gökhan abinin oyunuda hoş gözüküyor ama herşeyi bize sormalarını nedense sevemedim bu bizi oyun atmosferinden koparmaz mı ?
  • The Long Dark

• Gökhan eğer battlefield tarzı oyunu koysaydı Talhanın hiç şansı olmazdı. Battlefield ve call of duty tayfası aynı türden çöpte koysanız oyunu ona verir, karşıdaki oyunun bir önemi yoktur. Ama önerilen oyunlara göre Drakwood diyorum. The Long Dark fazlasıyla ham ve geliştirilmesi lazım.

• Talha abi giydiğin ayakkabının marka modeli nedir? Çok hoşuma gitti.
  • The Long Dark bence inanılmaz bir oyun olacak. Grafikleri gelişir sanıyorum öyle bir ekip yapıyorsa. Salt hayatta kalma oyunlarını sevmem ama bu sade bir oynanışa sahip görünüyor. Kalori yakmamak için yavaş yürümek vb. öğeler etkileyici. Oyunlarda hızlı hareket etmeye zorlanmak bence oyunların eksilerinden biri, çünkü ağır ağır ilerlediğimizde oyunun tadını alabiliyoruz, çabuk eskimiyor. Diğer oyun da fena değil ama bana göre bir oyun değil, tepeden oynanışın yanısıra çok yorucu bir oynanışa sahip gibi görünüyor. Birsürü incik boncukla uğraşmayı sevmiyorum ben. Ayrıca tepe yerine izometrik olsaymış daha iyi olurmuş, bu haliyle çok baş döndürücü. Neyse, dediğim gibi Long Dark bence bayağı popüler olur ve iyi bir hikaye bulunmuşsa aylar sonra "şu ankette beğenmemiştik" dersiniz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.P.E.C.I.A.L. -- 22 Nisan 2014; 22:16:20 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.