Şimdi Ara

Huawei Ascend P6S resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Huawei Ascend P6S resmiyet kazandı

Huawei'nin en çok satan akıllı telefonu konumundaki Ascend P6 modelinin devamı olacak Ascend P6S resmi olarak lanse edildi.

Ascend P6S beklenenin aksine önceki modelden büyük farklılıklar barındırmıyor. Aksine kasa kalınlığı 6.5 mm'ye yükselmiş. İşlemci ise biraz daha hızlanmış. Önceki modelde 1.5GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli işlemci yerine bu kez 1.6GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemci kulanılmış. İşlemcinin detayları ise bilinmiyor.

Modelde 4.7 inçlik 720p ekran yer alırken, arka kısımda 8MP çözünürlükte, ön kısımda ise 5MP çözünürlükte bir kamera bulunuyor. LTE desteği mevcut değil ve çift SIM desteği sunuluyor.

Modelde 2GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, Android 4.2 işletim sistemi, Emotion 2.0 kullanıcı arayüzü, 2000mAh batarya şeklinde diğer özellikleri mevcut. Model ilk olarak Çin'de yaklaşık 500$ karşılığında satışa sunuldu. Global dağıtım tarihi şimdilik belli değil. Bilindiği gibi ilk nesil P6 modeli 3 milyon civarında satış yapmıştı. 

Kaynak:http://www.vmall.com/product/883.html

• 500 dolar.. Vay be paranın kıymeti kalmamış...

• Buraya hic getirmesin. O paraya o telefon ne ya? 1100tl vergisiz hali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan altta eşşek kadar boşluk var ekrandan çalmasanız ölürsünüz

• 2688 yuan 444$ civarı yapıyor. Ascend Mate 2 ile aynı fiyat.

Söylentiler doğru çıkarsa 28nm Cortex-A9 dört çekirdek olacak. P6'daki 40nm olduğu için daha az enerji tüketecek. Saat hızındaki hafif artışlar performansta da hafif bir artış olacaktır. GPU'sunun da Mali-450 olacağı söyleniyordu. 600-700Mhz hızında 6 veya 8 çekirdekli bir Mali-450 olursa iyi olur aslında.

O artan kalınlık nereye gitmiş merak ettim. 2000mAh'lik bataryaya bir %10-20 kadar eklenebilirdi.

Ocak'ta P6 için Kitkat gelecekti. Bunu da biraz bekleyip direk Kitkat ile sunabilirlerdi.
  • p6 kullanıcısıyım,çok memnunum,sadece kamerası daha iyi olabilirdi...

• Oysa ki biz K3V3 bekliyorduk. Rahatlıkla söyleyebilirim ki Ascend p6 yada p6s almaya niyetlenenler p6 alın arada ki fiyat farkı da sizde kalır. 2 model arasında kullanıcının hissedebileceği hiç bir fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesaverde -- 20 Ocak 2014; 0:26:19 >
  • P6 400dolardı yanlış hatırlamıyorsam. Aralarında önemli bir fark olmadığına ve teknolojinin her gün ucuzlamasına göre fiyat niye yükselmiş anlamadım.

• P6S'in şarjı daha çok gidecek, daha performanslı olacak, grafik performansı artabilir, uyumluluk sorunları ortadan kalkabilir. Dahili hafızası daha fazla. Ekran değişmiş olabilir.

P7 de geliyor. K3V3 onda olacak.
  • ya bi git işine Huawei hayal mi görüyorsun
    aaah ah şu xiaomi mi3 gelse şu güzel ülkeme de az damarlarımıza kan gitse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A72C1774 -- 20 Ocak 2014; 1:19:47 >
  • az bi aratin youtube da xiaomi mi3 2013 Conference diye resmi tanıtım da telefonu ve yeni televizyonlarini tanitiyorlar adamlar da fan olayı var aile gibiler menfaat yok karşılıklı sevgi var
    çok az ingilizce bilenler dahi anlayabilirler altyazili
    telefon akiyor resmen

• Bu sefer batırmıs, o fiyata o cerceve...

• Çinde mi3 zaten 300 dolara bulunabilirken olmamış o fiyat.
  • telefon batarya kapasitesi hariç güzel görünüyor.Fakat fiyat çok yüksek.Bu kadar çıkılmışken farklı telefon alternatifleri çoğalıyor..

• Huawei'de şımardı

• Huawei'in kafası kıyak herhalde.

• Çindeki cihazları düşünecek olursak o fiyatı hak etmiyor.

• Para tatlı gelmeye başlamasa bir de ah bir de...
  • p6 kullanıyorum androidi bana yeniden sevdirdi ama burda fiyat çok uçuk olmuş cinde xiaomi mi3 varken kmse buna bakmaz p6nın dejavantajları batarya ve grafik kartının tanınmamış olmasıydı bunları düzeltmişlerse yine başarılı bi model olacaktır

• Huawei'nin bu seneki bombası Mate 2 sanırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.