Şimdi Ara

LG Optimus G Pro modeli KitKat güncellemesi ile bazı G2 özelliklerine kavuşabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LG Optimus G Pro modeli KitKat güncellemesi ile bazı G2 özelliklerine kavuşabilir

LG'nin geçen yıl başlarında piyasaya sürdüğü amiral gemi modeli olan ancak genelde Optimus G ve G2 arasındaki bir ara model olarak gösterilen Optimus G Pro, 4.4 KitKat güncellemesini bekleyen cihazlar arasında.

İtalya'dan gelen bilgilere göre Optimus G Pro, G Pro 2 modelinin piyasaya çıkışından önce önemli bir güncelleme alacak. Bu güncelleme ile G2 modelinin beğenilen yazılım özellikleri Optimus G Pro'ya da sunulacak. 

KnockOn özelliği ve QuickWindows hızlı ekran menüsü bunlar arasında gösteriliyor. Ayrıca Optimus G Pro için bir QuickWindows aksesuarı da satışa sunulacağı belirtiliyor. 

Güncellemenin 4.4 KitKat içerisinde yer alıp almayacağı bilinmiyor. Ancak ilk etapta Güney Kore'de başlayacağı bildiriliyor.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/LG-Optimus-G-Pro-to-get-updated-with-some-LG-G2-features-and-a-new-QuickWindows-case_id51566

• İyi geceler Ekrem Bey yatın uyuyun bence saat geç oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben g2 ye 4k video ozelliginin gelmesini bekliyorum ama bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam olucak gıbı lg :)

gecte olsa verıyor guncellemelerı ılk lg telefonum G2 ve pısman degılım suanlık :)
  • Abi su kiliflara bak ya insan bu kadar ozenti olamaz ki

• Haşşöyle lg bize bunlarla gel

• quote:

Orijinalden alıntı: tupacamaru

Ben g2 ye 4k video ozelliginin gelmesini bekliyorum ama bakalim

Dogru soyluyorsunuz artik her evde 4k tv var artik şart oldu 4k video çekme özelliği

• 4k değil normal video çekmiyor alet.
    Knock on'u nexus 4'te gördüm çok çekici bir şey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hi Guy

İyi geceler Ekrem Bey yatın uyuyun bence saat geç oldu

asmkflasmdlkas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Escobar

quote:

Orijinalden alıntı: Hi Guy

İyi geceler Ekrem Bey yatın uyuyun bence saat geç oldu

asmkflasmdlkas

Kskajakaafkzjqvaaanfş c

• quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

quote:

Orijinalden alıntı: tupacamaru

Ben g2 ye 4k video ozelliginin gelmesini bekliyorum ama bakalim

Dogru soyluyorsunuz artik her evde 4k tv var artik şart oldu 4k video çekme özelliği

şu forumun halinden bir türlü anlamadım düşüncesizce alıntılar yapıp herkes bir kulp takma peşinde bu lafım size değil genelleme yapıyorum parasını verdiğimiz telefonuna fazladan iyi kötü bir özellik gelecek anılarımı çekip pcye atıp 4k olarak saklamayı düşünüyorum şu anda trde 4k video çeken telefon yok olsaydı ben şahsen alırdım bunada itiraz edeceğinizi sanmıyorum zira ilk 3d li optimus 3d çıktığında foruma topic açmıştım optimus 3d alacağım diye farklı bir amaç için açmışken işin içine bazı kendini bilmezler kendini arkadaşım sanıp ne yapacaksın çüçük kadar ekranda 3d yi dediler zira şu an evde 3d li tvim var eşim videları 3d olarak çekiyor ve izliyoruz...

• Avustralya'dan getirttiğim (oraya da Singapur'dan geldi) LG G2, 03.01.2014 tarihinde yazılım güncellemesi aldı. 70 Mb.'a yakın uygulama iyileştirmeleri içermekteydi. Türkiye'den satınalan arkadaşlarda henüz bu güncelleme gözükmüyor ama yakında Kitkat (4.4.) alacağından gerek kalmayabilir.
    LG Optimus G Pro modeli KitKat güncellemesi ile bazı G2 özelliklerine kavuşabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

Avustralya'dan getirttiğim (oraya da Singapur'dan geldi) LG G2, 03.01.2014 tarihinde yazılım güncellemesi aldı. 70 Mb.'a yakın uygulama iyileştirmeleri içermekteydi. Türkiye'den satınalan arkadaşlarda henüz bu güncelleme gözükmüyor ama yakında Kitkat (4.4.) alacağından gerek kalmayabilir.

senin şuanki sürüm ne? lg tr garantili olanlarınkinin sürümü 10c bende dahil bu gruba

• Bu şekilde...

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

Bu şekilde...

10f seninki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.