Şimdi Ara

maksimum 700tl ye kadar tablet acilll lütfen yorum yapın bana yardımcı olun :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • maksimum 700tl ye kadar tablet önerisi olan aklımda var bir kaç tane ama kafam çok karıştı dark evo 9740 alıcaktım nerdese ama servisi kötü diye duydum vazgeçtim birde
    7inçten büyük olursa 9.7 gibi falan olursa iyi olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemayan17 -- 19 Ocak 2014; 23:26:50 >

• Daha bugün Teknosa'da satışa sunulan (benim bildiğim ilk kez buradan satışa çıktı) LG Gpad 8.3 '' ürünü düşünebilirsin. 799 TL.Ben almayı ciddi ciddi düşünüyorum.
  • bende aynı dertten muzdaribim. konuyu takipteyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuralkan

Daha bugün Teknosa'da satışa sunulan (benim bildiğim ilk kez buradan satışa çıktı) LG Gpad 8.3 '' ürünü düşünebilirsin. 799 TL.Ben almayı ciddi ciddi düşünüyorum.

LG Gpad 8.3 çok iyi özellikleri var. webden alınırsa 50 tl hediye çeki veriyorlar yani 750 ye geliyor. bir de kart kampanyası varsa daha ucuza alınabilir.

bu şartlarda ve bu özelliklerde şuanda alınabilecek tek tablet bu bence.

http://www.teknosa.com/urunler/125044052/lg-v500-siyah-tablet
     maksimum 700tl ye kadar tablet acilll lütfen yorum yapın bana yardımcı olun :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dirgen -- 25 Ocak 2014; 22:01:33 >

• Ben LG tableti almış durumdayım. Çok memnunum almış olmaktan. 1080 P MKV filmleri bile takılmadan gayet güzel oynatmakta. Ancak bu tabletin tek sorunu aksesuarının olmayışı. Ama onunda çözümü var. Ben Yurtdışından (aliexpress) kapaklı kılıf+silikon ikinci kılıf+ ekran koruyucuyu 25 USD bedelle sipariş verdim. Ayrıca Ebay'da da var benzerleri.
    Tablet uzun süreli kullanımda bile fazla ısınmıyor, Kısaca öneririm.
  • vuralkan V kullanıcısına yanıt
    hayrılı olsun,iyi günlerde kullanın!
    ekran parlaklığından memnun musunuz?
  • dirgen kullanıcısına yanıt
    Parlaklık bana göre oldukça iyi.Kişiye göre degisir beklenti elbette.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.