Şimdi Ara

Zorlu Center Apple Store Son Durum ( Fotoğraflı )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün can sıkıntısından ne yapayım diye düşünürken arkadaşımla birlikte Zorlu Center AVM yi ziyaret etmeye karar verdik. İkimiz de büyük merakla apple mağazasının açılışını beklediğimiz için bir bakalım diye düşündük. Biraz zor da olsa içerisinden 1-2 fotoğraf çekmeyi başardım

Zorlu Center ın içinde lüks kat diye adlandırılan katta bulunuyor mağaza. Bu katta Prada gibi çok lüks markalarla ( Bir çantaya 56.000 ₺ istiyorlar ya insaf :)) komşu halde duruyor müstakbel mağazamız.alt katında da aynı büyüklükte bir mağaza daha var, fotoğrafları ekledim orta kısımda aşağıya iniş bölümünü görebilirsiniz. Mağazanın içerisinde AVM mesai saatleri içerisinde çalışmak Zorlu Holding tarafından yasaklandığından hiç işçi yoktu. Beni heycanlandıran bu mağazayı sizlerle de paylaşmak istedim. Sevgiler.
    (Fotoğraflar bizzat bana aittir alıntı yok )

Not:Fotoğraflar eklenmemiş olabilir mobilden yaIyorum şayet eklenmemişse 1-2 saat içerisinde ekleyeceğim kandırmaca yok

(17 Ocak 2014 tarihinde bu halde olan mağazanın şubat ya da mart ayına yetişeceğini pek sanmıyorum, düşünceleriniz nelerdir ?)

Zorlu Center Apple Store Son Durum ( Fotoğraflı ) Zorlu Center Apple Store Son Durum ( Fotoğraflı )
     Zorlu Center Apple Store Son Durum ( Fotoğraflı ) Zorlu Center Apple Store Son Durum ( Fotoğraflı ) Zorlu Center Apple Store Son Durum ( Fotoğraflı )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliekin -- 19 Ocak 2014; 20:40:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlısı
  • Nisan Dedik Nisan Anlayın Artık. Benim Konum Var Bizzat Akrabam Zorlu Center Yönetiminde Müdür.

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Nisan Dedik Nisan Anlayın Artık. Benim Konum Var Bizzat Akrabam Zorlu Center Yönetiminde Müdür.

Gördüm yazıklarını, kendin de mart yada nisan ayı demişsin. Ondan önce ne zaman açılacak beyler gibi sorularla merakını gidermeye de çalışmışsın. Ben birkaç fotoğraf çekip görmek isteyen arkadaşlara bilgi verdim en azından son durumu görecekler diye. Bunda gerginlik yaratacak birşey yok. Senin eski halin gibi insanlar da bilgi istiyor

• Ne magazaymis, acilamadi gitti

• Ne mağazaymış arkadaş kaç aydır bi bitmedi.

• quote:

Nisan Dedik Nisan Anlayın Artık. Benim Konum Var Bizzat Akrabam Zorlu Center Yönetiminde Müdür.

Apple Store açılacak denildiğinden beri dediğim tek şey: 1 yıldan önce yani Mart 2014'ten önce açılmaz. Millet de Eylülde açılacak dedi durdu, inanmadı. Bir bildiğimiz var ki konuşuyoruz. Boşver hacı, sinirlenmene gerek yok. Nasılsa açılınca sessizce bu tür konuları terk edecekler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler mağazanın içini çekmeniz büyük başarı nasıl içerisini çekebildiniz ?

• Hocam bir tane gazete iyi fiyata satabilirdiniz ama bura da paylaştığınız için teşekkürler.
  • 29 ekim'deaçılacak diyenler vardı

• Fotoğraflarda görülen kapalı alanın içini düzenleyip doldurmayacaklar bence. Ortadaki beton alanda, Apple'ın klasik camlı küp girişi olacak. Yani aşağıda çalışmalar sürüyor. En son o beton alanı camla kaplayıp, fotoğraflarda görünen yapıyı sökecekler. Tabi bunlar benim hayalgücüm.
  • Emek vermişsin teşekkür ederiz

Forumda İphone tavsiyesi isteyen 123456789 konu varken alimmi? Diye konu açanların ilk kez bu fotoğraflarla konu açana tepki vermesi manidar

• Bu mağaza açıldığında Apple fiyatlarında bir değişme olur mu acaba??
  • Resimdeki yer mağazanın üst kısmı.yani cam kısım olacak denilen yer.buranin ne kadar yapilip yapilmadigi bence onemli degil.cam küp şekli yapmak magaza icini yapmaktan kat kat kolaydir.onemli olan alt katin yani magazanin icinin ne kadar yapilip yapilmadigi.alt katin ne kadar yapildigini gormeden şu zaman açılır demek hic mantikli gelmiyor bana.

Not: bu arada ne zaman açılıp açılmayacağı hiç umramda değil :)) sadece fikrimi söylemek istedim

• Bitti bitecem diyor resimlerde
    Nisana rahat yetişir,çadırlar hazırlansın

• Ne mağazaymış kaç aydır bi bitmedi.
  • quote:

Tim Cook 1 Şubat'ta Türkiye'ye geliyor açılış için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gördüğüm kadarı ile ortada beyaz bi boşluk var ve bitmiş gibi görünüyor sadece oraya camdan bir giriş ekleyip olaya son şekli verilecek. Bu inşaat gibi görünen kısım zaten tamamen kalkacak yani orası aslında zemin, mağaza ile alakası yok bütün işler o beyaz yerin altına asıl oraya girip bi bakmak lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

Tebrikler mağazanın içini çekmeniz büyük başarı nasıl içerisini çekebildiniz ?

Valla pek kolay olmadı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.