Şimdi Ara

Yorumcu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son iki super kupasinda da bu vardi, hatta Drogba'nin golunde adam top yere degdi yere degmeseydi gol olmazdi diye sacma sapan bi soz soylemisti.Te Allahim

bi de soyle bir yorumu var:

'fenerbahçe nin şampiyonluğunda da kıraç ın bestelediği o muhteşem marşın da katkısını unutmayalım
  • Konu açmak için girmiştim . Bezdirdi adam iki mactir. Galatasaray top oynarken ses cikmiyor. Kötü oynamaya baslayinca bülbül gibi. Sanki pelesin boş boş konusuyosun.
  • Spikerden başka herşey adam ne isterse dener istersen 1 0 10 oynar sistem sistem allahım yarabbim.
  • Dön 4-2-3-1 e dedi. 4lü savunmayı saydı ileri koyacak adamları sayamadı.
  • Omer Urundul'e kurban olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Adam kendi yorumunu yapıyor size yaranmak için gs söyle iyi böyle mükemmel diyecek hali yok. Yorumlarının cogunda da haklı. Galatasaray son derece etkisiz oynuyor, girdiği pozisyondan çok daha fazlasını veriyor. Riera'nin hareketi de net kırmızı kart. Ben yorumcu olsam tamamen aynı yorumları yapardım. Beğenmiyorsanız macı gs TV'den takip edebilirsiniz. Sizin beğendiğiniz yorumcular orada.

maçı, pozisyonları vs yorumlaması gerekiyor, takımları ya da takımların tekinik direktörlerini değil.
  • banada öyle geldi gerçekten maçı az izledim ama genede hep böyle denk geliyor..Atv sanırım Fenerli geçen süper kupa maçındada Fenerli bi spikeri koymuşlardı 2 sene önce penaltı pozisyonunda ağlıyordu hiç unutmam.

bu arada maça gelince Riera'ya 2 kırmızı , Sneijdere de kırmızı çıkması gerekirdi inşallah bunları atlamıyorsunuzdur.
  • Kusura bakma şef yorumcuyla ilgili bir konu da ben açmışım eş zamanlı olarak...
    Ben de acayip sinir oldum, Levent tüzemen kendisi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fathgoz

Kusura bakma şef yorumcuyla ilgili bir konu da ben açmışım eş zamanlı olarak...
    Ben de acayip sinir oldum, Levent tüzemen kendisi...

Ne kusuru hocam, adam ilk dakikadan beri o kadar taraflı ve boş konuşuyor ki kulaklarını çınlattım çokça.
  • Bu herife nasıl ulasabiliriz iyi niyetlerimi aktarmak istiyorum
  • Maçın başından beri eleştiri
  • Rezalet bir spikerlik.
  • vezlı zınayder diyo var mı ötesi beyler tövbe yarabbi
  • sırf yorumcuya sinirlenip girdim. maçı katletti resmen. nasıl bir taraf olmaktır bu. yazıklar olsun. levent tüzemen denen futbol katili.
  • Maçı evde izliyorum ama kahvede fanatik fenerli arkadaşımla maç izliyormuş gibi hissediyorum. Hayır sen kimsin de Mancinin taktik çalışmalarını "hakemin hatalarıni" irdeliyorsun ağzına ekmek koduğumun çocuğu, sanki Antalyaspor resmi kanalında maç sunuyor dunkof.
  • Konu açma ya gelmiştim bende.

Ulan ne boş bir adam bu ya.
    Televizyonun sesini kısmak zorunda kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Beyler kim bu yorumcu? Allah'ım sayıyla mı veriyolar bunları her Atv'deki maçta böyle yeter ya

+1905 Maç başladığından beri emre çolak ile rezalet spikere küfür ediyorum. acuze kadınlar gibi mübarek.
  • Atv heralde Antalya Tv olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

bu adam bi de sözde galatasaraylı :)

Hincal Uluc, Fatih Altayli, Levent Tuzemen vsvs. Medyadaki muhtesem taraftarlarimiz...
  • Bende konu acmak icin girmistim.Boyle rezillik olmaz.Adam her yorumunu galatasaray aleyine yapiyor.Maç zevkim kalmadi.Kapatilmiyor mu yorumcu sesi:)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.