Şimdi Ara

Düş - Kısa Film

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düş - Kısa Film - Bir T(h)ree Sanat Yapımı

Eleştirilerinizi bekliyoruz.

Düş - Kısa Film

İlk kısa filmimiz için ise şuraya tıklayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arandur -- 19 Ocak 2014; 20:31:13 >

• 10 üzerinden 3 veriyorum neden çünkü bence kız olan güzel rol yapamamış o kadar da
    sürekli bir müzik varken konuşup gülüşmeleri hoşuma gitmedi. onun yerine şu kahavaltı sahnesi gibi güzel sahnelere çekebilseydiniz keşke,bir de çocuk hani küçülmüş t- shirle içeri girmişti onun gibi şeyleri ekleseydiniz hani emin orda elini kaldırıyo göbeği açılıyo kız kıkır kıkır gülüyor sonra başka bi yanlışlık falan olsaydı daha iyi olurdu heralde
    ayrıca en sonda 1 ' i sinin öleceği belliydi konu sıradışı değil
    Emin son sahnede çok iyi rol yapmış 3 puanı ordan aldı
    Yerin dibi not : ilk defa kısa filme eleştirmen oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unknown Jack -- 19 Ocak 2014; 20:01:12 >

• Orta. Ölüm aklıma geldi 3 veriyorum
  • Yorumlar için teşekkür ediyorum, arkadaşlarla paylaşıyorum derhal.
  • Bence gayet iyi hanım kızımız pek rol yapamamış gibibe geldi bana. Eleştirmen değiliz ama 10 üzerinden puanlama yapmak gerekirse 6-7 arasında .
  • Dostum ölümü kabullenen bir tavır alarak bitirseydin keşke. Mezarlık sahnesinde müziğin acıklı hal alması çok banal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosark

Dostum ölümü kabullenen bir tavır alarak bitirseydin keşke. Mezarlık sahnesinde müziğin acıklı hal alması çok banal.

Genelde o kısım beğenildi ama elbette sizin dediğiniz bir yorum da olabilirdi.
  • Bayan oyuncuyu eleştirmişsiniz ama ondan daha çok eleştirilmesi gereken bence erkek oyuncu. İzlerken bazı sahnelerde duyguyu yansıtamadıgını düşünüyorum, özellikle; son sahnedeki oyunculuğu çok duygusuz ve yavan geldi bana. Filme gelirsek; senaryo çok sıradan, sonu etkileyeci bir şey şekilde çekilebilirdi ama yine de sıkmadan izlettirdi. Diğer filminizi de izleyeceğim, iyi çalışmalar.
  • @Zipperhoff yorumunuz için teşekkür ederim. Diğer film için de yorumunuzu beklerim.
  • filmin konusunda aslında bir olay yok ve filmde ne mesaj vermek istediniz anlamadım pek. çekimler harika olmuş ama filmin konusu cok ucuz.
  • Olmamış, böyle kısa film olmaz arkadaşım.
    Ayrıca videoda konuşmadığın için tepkilerinizi dilsizler gibi belli etmek zorunda değilsiniz, roller çok yapmacık.
  • Çekimin başları çok türk sineması vari olmuş. Her aşk sahnesinde gördüğümüz sahneler.
    Oyuncularda kendileri gibi olamamış hep kameranın varlığından kasılmış gibiler.
    Karakterler sıcak ve samimi aslında güzel şeyler yapılabilir.
    Emeğinize sağlık eleştirileri dikkate alırsanız çok başarılı kısa filmler çekebilirsiniz.
  • Kiz olmamis kizi cikarsak 6-7 kizli erkekli 4-5 basarilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence kızın da erkeğin de oyunculukları çok sıradan ve özellikle mimik ve bedensel hareketleri çok yapmacık. Bana sessiz film döneminden siyah beyaz filmleri (Charles Chaplin, Laurel & Hardy, Harold Lloyd gibi) hatırlatıyor, çok abartılmış bazı ifadeler. Seyirci artık o zamanki gibi değil, daha bilinçli ve bilgili, final sahnesindeki müzik bile birçok şeyi anlatır, mezar taşını o kadar okşamasına gerek yok. Yıkanıp çektikten sonra giyilen kazak ve sonrasındaki ifadeler de abartılı bence. Tek hoşuma giden, müzikler sahnelere uymuş.

(Yapıcı bir eleştiri olarak kabul edin, sonuçta eleştirmen değilim, ama iyi bir izleyiciyimdir...)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.