Şimdi Ara

BOSCH WAK20210TR 8KG. ÇAMAŞIR MAK. 1055,00 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
9.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.tekcarsi.com/bosch-wak20210tr

KAMPANYA STOKLARLA SINIRLIDIR !!!

İSTANBUL İÇİ KARGO ÜCRETİ : 25,00 TL
    İSTANBUL DIŞI KARGO ÜCRETİ : 58,00 TL

BOSCH WAK20210TR 8KG. ÇAMAŞIR MAK. 1055,00 TL

Temel Özellikler
    A+++, 1000 Devir, 8 kg, VarioPerfect,, Titreşim önleyici yan duvarlar, WaveDrum tambur, ActiveWater akıllı su yönetim sistemi

Ürün Özellikleri

Güç/Tüketim
    Kapasite: 8 kg
    Enerji Verimlilik Sınıfı: A+++

Devir sayısı: 1000 dev./dak.

Programlar
    Özel programlar: , Koyu renkliler/Kot, Mix, Outdoor, Gömlek/Bluz, Sport/Fitness, AllergyPlus & Baby, Süper-Kısa 15', Yünlüler, Hassas/İpek

Opsiyonlar
    VarioPerfect: Mükemmel yıkama performansı sağlayan, optimum süre ve enerji kullanan programlar

Konfor/Güvenlik
    tambur hacmi: 63 l
    WaveDrum
    Çok katlı su koruması
    Display üzerinde program akışı, sıcaklık ve devir seçimi, kalan zamanı gösterme ve bitiş zamanının 24 h ertelenebilmesi
    Tüm yıkama programları ve özel fonksiyonlar için tam elektronik kontrol
    AntiVibration Design: Daha sessiz ve daha dayanıklı
    3 Boyutlu AquaSpar su ve enerji tasarruf sistemi
    ActiveWater™: Miktar otomatiği
    Yükleme önerisi
    Köpük tarama sistemi
    Dengesiz yük kontrolü
    Kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi
    Köpük ikaz
    Çocuk kilidi
    akustik sinyal

Metal kapı menteşesi
    Özel tasarımlı, çelik görünümlü mıknatıslı kapak

Teknik bilgi
    Boyutlar(Y x Gx D): 84.8 x 59.8 x 59 cm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TekÇarşı -- 18 Ocak 2014; 17:17:19 >

• TekÇarşı T kullanıcısına yanıt
    güzel fiyat
  • Türk yapımı değil mi?
    Bosch türkiye güvencesinde mi?
    yoksa sizin ithalatınız mı..yani kurumulunu türkiyedeki bosch servisleri yapacak mı
    biraz bu konularda bilgi verirmisiniz
  • Ben cevap vereyim, buradan alışverişim oldu, kargo ile makine geldikten sonra servis gelip kurulumunu yapıyor ve garantisini başlatıyor. Paralel ithalat değil anlayacağınız...
  • Ben cevap vereyim, buradan alışverişim oldu, kargo ile makine geldikten sonra servis gelip kurulumunu yapıyor ve garantisini başlatıyor. Paralel ithalat değil anlayacağınız...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1000 tl civarı bir çamaşır makinesi bakıyorum bende 1 aydır. Sizce nasıl bu fiyata almalı mıyım ya da başka önerebileceğiniz ürün var mı ?
  • Aynı ürünün alt modeli var bende, memnunum. Fiyat da uygun gibi. Bayilere bir sorsun alacak olanlar. Kargoyu da araştırın, getirip binanın önüne bırakırlar bizim işimiz buraya kadar diyip giderler.
  • bildiğim kadarıyla istanbul içine teslimatı kendi araçları ile yapıyolar, kargo ile uğraşmıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wak serisi eski seriymis sanirim turk mali ve sesli calisiyormus...alman uretimi degilmis bilginize...

• çok iyi fiyat
  • almandan şaşmayacan beyaz eşyada cep telefonu yapan firma ne anlasın çamaşır makinesindan
  • Aeg 7kg lık serisinde 67 lt kazan hacmi varken bunda 63 litre.Varın siz düşünün
  • oyüzden mi fiyat uygun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashcan

Ben cevap vereyim, buradan alışverişim oldu, kargo ile makine geldikten sonra servis gelip kurulumunu yapıyor ve garantisini başlatıyor. Paralel ithalat değil anlayacağınız...

Ne almıştınız, ben klima almak istedim, kurulumu ücretli yapılıyor denmişti, almadan önce sormak lazım siteye

• Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    Bu Model bosch'un Tekirdağ Çerkezköy tesislerinde üretiliyor.
    Bosch türkiye servisleri tarafından ücretsiz kurulum yaplıyor, garanti süresi 3 yıl (dilerseniz servise ek ücret ödeyerek +4 Yıl uzatabilirsiniz.)
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Sadece Vestel marka ürünlerimizin montaj ve kurulum hizmeti ücretlidir. Bu markanın dışında kalan tüm beyaz eşya ürünlerimizin montaj ve kurulum hizmeti ücretsizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozann

Aynı ürünün alt modeli var bende, memnunum. Fiyat da uygun gibi. Bayilere bir sorsun alacak olanlar. Kargoyu da araştırın, getirip binanın önüne bırakırlar bizim işimiz buraya kadar diyip giderler.

İstanbul içi siparişleri kendimiz teslim ediyoruz. Sipariş daireye kadar çıkartılıyor.
    İstanbul dışı teslimat kargo ile buzdolabı haricinde siparişleriniz dairenize kadar çıkartılıyor.
  • Fotoğraf makinesinde megapiksel neyse çamaşır makinesinde kilogram o. Tambur hacmi çamaşır makinesinde daha belirleyici bir unsur ona dikkat etmeli.
  • Aeg ve profilonun alman üretimleri dururken buna para verilmez 300 tl daha koyun kafanız 15 sene rahat etsin..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.