Şimdi Ara

Sonsuz koşu türündeki Small Fry oyunu iOS ve Android için indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sonsuz koşu türündeki Small Fry oyunu iOS ve Android için indirmeye sunuldu

Noodlecake Studios tarafından geliştirilen sonsuz koşu türündeki Small Fry, Android ve iOS platformu için indirmeye sunuldu.

Oyuncularda bağımlılık yaratma iddiasındaki oyun, Jetpack Joyride yapımına oynanış bakımından benziyor. Fry adlı balığımız ile peşimizdeki köpekbalığından kaçarken, altınlar toplamamız ve engellerden kaçınmamız gerekiyor. Bu esnada çeşitli güçlendirmeler de alabiliyoruz. Oyun ücretsiz olarak sunuluyor.

• bıktım şu tür oyunlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temple run 0z gerisi yalan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonsuz koşu denilince 3 oyun var.

Sonic Dash > Minion Rush > Temple Run Oz.

Minion Rush aslında Sonic Dash'ten daha iyi, ama pili çok tükettiği için bana göre sıralama budur.
  • Arcade oyunlar dokunmatik ekranlarda oynanabilecek en iyi oyun türü maalesef. Basit kontroller, eğlenceli oynanış ve kısa süreli bölümler... İnsan bir süre sonra kusacak gibi oluyor bunlardan o yüzden farklı fikirlerin gelmesi gerekiyor. Deemo var mesela gerçekten farklı bir yapım ve beni son zamanlarda telefonun başına kitleyen tek oyun. Onu bitirince ne yapacağım bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 17 Ocak 2014; 23:24:15 >
  • bir süre sonra aşırı sıkıcı hale geliyor bu tip oyunlar :(

• mario terk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.