Şimdi Ara

LG G Pad 8.3 - Ana Konu (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.985
Cevap
35
Favori
80.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arada oluyor ama fazla oyun oynamıyorum.Normal gezinirken başka yere dokunduğu oluyor.Ama ısınmadan yapıyor bunu.
  • infazci captain kullanıcısına yanıt
    Lollipop yükledin mi sen?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercnyvs

Dokunmatikle ilgili sıkıntısı olan var mı? Isındığı zaman işlemcinin ısındığı yerlerde dokunmatiğin çalışmadığı noktalar oluyor, dokunduğum yerden başka biyeri algıladığı oluyor. Bir ara çok fazla MC4 oynadım ondan oldu sanırım. Bir de ben bunu çok kastırıyorum ya basiretinin bağlandığı zamanlar oluyor hiç tepki vermiyor filan

İlk aldığımda algılamıyordu. Oyun falan çok oynuyordum. Şimdi oynamıyorum sorun da yok.

• Slitheen kullanıcısına yanıt
    Ben de oynamıyorum artık oyun fakat cihaz şarjda iken ısınıyor yine günlük kullanımda algılamama sorunları yine oluyor

• Hayır lollipop yüklemedim.Resmi yollardan çıkmasını bekliyorum.
  • garantisi varsa gönderin bence. dokunmatik problemi hiç olmadı bende. 1 yılı geçti cihazı alalı.
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Peki Ankara'ya geçince bi veririm garantiye bakalım ne diyecekler
  • Arkadaşlar ben de Kore versiyonuna yükseltmek içinhttp://forum.xda-developers.com/lg-g-pad-83/general/tutorial-korea-v30a-how-to-flash-t3076576 adresindeki dosyaları indirdim. Fakat bir türlü download mode'a giremedim. Yardımcı olabilir misiniz?
  • Benim micro usb girisinde isinma oluyor onceden olmuyordu bir kere sarjda iken yere dustu ve kablosu kirilmisti bir fikriniz var mi ?

• Arkadaşlar lollipop kore versiyonundan memnun musunuz? Bu lolipop versiyonunu rootlamak mumkun mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla fena değil. Pil aynı gidiyor gibi. Klavye kotüleşmiş bence. Son uygulamalar dakı kutucuk olayı güzel görünüyor. Ara sıra takılmalar dışında sıkıntı yok .ha bide whats app çalışmıyor ne yaptıysam

• Merhaba Arkadaşlar LG G PAd de ekran parlaklığı az geliyordu bana,
    dış ortamlarda güneş altında koyu yazılı uygulamaları görmek çok zordu,

Ekran parlaklığını arttırabilirmiyim diye araştırma yaparken xda da bir kernel buldum
    Stock ve Custom Rom'lara yükleniyormuş bende stock 4.4.2 rom var ve Rootlu ve Custom Recovery 'li

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2741405

bu linkteki kerneli kurdum bir tanesi sadece ekran parlaklıgını arttırıyor bir tanesinde hafif performans ayarları yapılmış, ben perfromans ayarlı olanı yukledim,
    Tablet rahatladı ve ekran artık daha parlak, LG logosunun orası biraz daha fazla ısınıyor kullanırken ona dikkat edin.

Yedek Almadan İşlem yapmayınız!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 28 Temmuz 2015; 8:53:22 >

• Bu cihaz için uygun çözünürlükte igo navigasyon olan bana pm atabilirmi şimdiden teşekkürler.
  • En iyisi nokia here maps kesinlikle dene

• Ben birkaç yere sygic navigasyon ile gitmiştim başarılı buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerynd

En iyisi nokia here maps kesinlikle dene

Nokia here ı kullanmayı Bi ben mı beceremiyorum ya. O kadar telefonda var Bi kere memnun kalamadım

• Ben lolipop kurdum ilk hoşuma giden uygulamları sd karta tasiya biliyorum 4.4.2 de root yapmama ramen tasiyamiyordum harika olmus klavyeye alismaya calisiyorum biraz degismis pil kullanimi ayni 3 parmak olayi kaldirilmis zaten kullanmiyordum g3 kullaniyorum nerdeyse ayni g3 5.0 gibi
    Foto g3 deki gibi ses komutuyla cekebiliyorsunuz el komutuyla cekebiliyorsunuz ilk izlenimler bunlar tesekkurler kolay gelsin herkeze

• Em ucuz nerden alabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: venezual

Ben lolipop kurdum ilk hoşuma giden uygulamları sd karta tasiya biliyorum 4.4.2 de root yapmama ramen tasiyamiyordum harika olmus klavyeye alismaya calisiyorum biraz degismis pil kullanimi ayni 3 parmak olayi kaldirilmis zaten kullanmiyordum g3 kullaniyorum nerdeyse ayni g3 5.0 gibi
    Foto g3 deki gibi ses komutuyla cekebiliyorsunuz el komutuyla cekebiliyorsunuz ilk izlenimler bunlar tesekkurler kolay gelsin herkeze

5.0 da root var mı?

• venezual kullanıcısına yanıt
    4.4.2 de doğrudan taşıma yok ama root yaptığınız için link2sd ile taşıyabilirdiniz. ben herşeyi taşıdım mesela
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.