Şimdi Ara

Ultra HD TV'ler 2013'de 3 milyon sınırını geride bıraktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="Ultra HD TV'ler 2013'de 3 milyon sınırını geride bıraktı"

Televizyon pazarının yeni trendi olan Ultra HD TV panellerini 2013’de 3 milyon sınırını geride bıraktı.

Panel imalatçılarını esas alan veriye göre Innolux, 2013’de üretilen UHD panellerinin %60’ının altına imza atarken; onu sırasıyla China Star Optoelectronics Technology ve ünlü panel üreticisi AU Optronics takip etti.

4.çeyrekteki satış sayısının yıllık bazda %14 artış ile 1,34 milyon olduğu TV pazarında, UHD panelli TV’lerin oranı %1,3’e yükselirken; 2013’deki tüm satışlar 3,1 milyon adet oldu.

Uzmanlar UHD panelli TV’lerin satış sayısının 2014’de 20 milyona yükselmesini bekliyor.

• 3 Trilyona Satılık Villa aklıma geldi nedense.Kim alıyor lan bu Ultra tvleri ?

• 2018 alırız ilk önce bi fulhd yada 3d televizyon alalım hoş daha kaliteli HD yayın yok
  • dünya genelinde 3 milyon satilmiş kim aliyomu. firmalar ihtiyaç sahipleri parasi olup gerçekten ihtiyaci olanlar almiş. ucuz layinca bizim gibi fakirlerde alacak işte 3 milyon cok abarti bi rakam değil. biz halla tüplü eski dev ekran kullananlardaniz. John Logie Baird bulsak televizyon isticez o derece.

• şuanki fıyatları ile bu pazarın işi çok zor.

• HD yayına ulaşamadımki daha uhd ne hacı??

• ihtiyaci olanlar almiş
  • Miyamoto Musashi kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulkemızde HD yayın varmıkı dogru duzgun ?
    FDH tv de bıle pıxeller sayılıyor massallahları var bunlarda heralde mac ızlerken 30 adam 1 top yerıne 30 adam 123123123 top goruruz?
  • hala 1024x768 plazma kullanıyorum, çokta memnunum valla.

• Valla bilmiyorum ben bizim FHD'nin pek hayrını görmedim eski tüplü daha iyidi sanki en azından SD yayınları bulanık izlemiyoduk bunda ATV hariç kanal izlemiyorum.

• $$$$$$$$$$$$$$$$$ hay gözünü sevdiğim ££££££££££. €€€€€€€€€€

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultra hd yayın hangi kanal veriyor merak ettim. Olmayan kanal için dünya para verilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

ulkemızde HD yayın varmıkı dogru duzgun ?
    FDH tv de bıle pıxeller sayılıyor massallahları var bunlarda heralde mac ızlerken 30 adam 1 top yerıne 30 adam 123123123 top goruruz?

İçlerinde bir tek TRT nin HD leri iyi diğerleri hikaye. Bu yayınlar yüzünden insanlar aldıkları tv lerden soğuyor.
  • albani usta gelse de konu şenlense

• Ülkemizde ''HD'' yayın TRT ve ATV dışında paralı. O yüzden UHD de gelse para verip platformlara üye olmadıktan sonra hiçbirini izlemeyeceğiz.

• Bize yayın gelmez ama en çok uhd tv biz de satılır. .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belki bizimde olur ileride. kim bilir
  • Dışarda 499$, bizde en ucuz 6999 lira,http://www.amazon.com/Seiki-Digital-SE39UY04-39-Inch-Ultra/dp/B00DOPGO2G/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1389995357&sr=8-1&keywords=uhd+tv

Burdan uygun fiyata bulursam tabiki alacağım ama TV izleme hatrına değil, PS4 ve XboxOne hatrına alacağım.

• 4k tivi alırsın ama full hd de izlersin :D

4k yayın yapan kanal veya film varmı ?

full hd ye geçemedim 4k mı ? hayırlısı be gülümm

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.