Şimdi Ara

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
831
Cevap
85
Favori
57.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orasını konuşuruz

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Afr0oo kullanıcısına yanıt
    Ben stickerleri uyguladim. Guzel oldu ama gonderdigim resimlerin renkleri soluk cikmis.
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

• gurnur G kullanıcısına yanıt
    Hocam ekranda ne görünüyorsa öyle basıyorum suana kadar renklerle ilgili hiç bir sıkıntı çıkmadı şaşırdım dogrusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Hocam ekranda ne görünüyorsa öyle basıyorum suana kadar renklerle ilgili hiç bir sıkıntı çıkmadı şaşırdım dogrusu

Demiradamda var sıkıntı. Bariz bir şekilde pastel çıkmış kirmizi. Size gonderdigim kan kirmiziydi. Farketmemeniz şaşırtıcı. Neyse olan olmus. Nasılsa değiştiririm ben bunu. Taslağını görmediğimden böyle bir sıkıntı oldu. Bu sekilde bastirmazdim zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurnur -- 6 Şubat 2014; 16:22:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurnur

Ben stickerleri uyguladim. Guzel oldu ama gonderdigim resimlerin renkleri soluk cikmis.
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

Bu da size gönderdiğim ironman.
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL
    Bu da size gönderdiğim Harry Potter. Yüzler yarım. Keşke taslağını görseydim.
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurnur -- 6 Şubat 2014; 17:01:11 >

• asaletin yeter...

• quote:

quote:

Bu da size gönderdiğim ironman.
    Bu da size gönderdiğim Harry Potter. Yüzler yarım. Keşke taslağını görseydim.

Yarın tekrardan yolluyorum o zaman ironmani istediğiniz gibi cikartabilirsiniz arkasını

• Bende almak isterim.lakin yapistirma olayi beni dusunduren

• math_tiger kullanıcısına yanıt
    Burdaki arkadaşlara da sorabilirsiniz hocam zor bir işlem değil tek başına da yapılabilir :) Yapıştırma videosuna bakabilirsiniz yardımcı olur büyük ölçüde :)

• iskender86 kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık abi çok güzel olmuş hayırlı olsun tekrardan :)

• Videoyu izledim bakalim orjinal resim arayisina girdim simdiden

• math_tiger kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Hd ve üzeri çözünürlüklerde olursa harika olur kolay gelsin şimdiden :)

• Helal olaun hocam sanat yapıyosun :) beşiktaş için sade bir örnek varmı elinde bu arada ds4 içinde örmekler o kadarmı ?

• Teşekkür ederim hocam sağolun :) Beşiktaş için sencer abimize yaptığımız isimsiz hali var şuan direk hazır olarak şimdi bile elden teslim edebilirim. İstediğiniz herhangi bir fotoyuda yapmamız mümkün ne isterseniz hd çözünürlüklerde atmanız yeterli :) Ds4 içinse çeşidimiz çok onda da istediğiniz bir logo varsa yaparız :)

• Laptolara yapıyor musun ? (Toshiba Satellite )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juniorİskender

Laptolara yapıyor musun ? (Toshiba Satellite )

Yapıyoruz hocam pm atmanız yeterli :)

• Bende stickerı uyguladım
    Bu da ds4 cover ı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxjamesbond -- 8 Şubat 2014; 16:14:16 >

• Son durum. Yenilenen stickerler. AFR0OO'ya teşekkür ederim. Stickerleri yenileriyle değiştirdiği için. Ancak kendiniz takmaya çalışmayın. Az çok taşmalar olabiliyor. Onları maket bıçağıyle temizlemek gerekiyor.
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurnur -- 8 Şubat 2014; 14:46:30 >

• bende bu sanatınızdan yararlanmak isterim pm attım dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbgstudios

bende bu sanatınızdan yararlanmak isterim pm attım dostum

Tabiki hocam :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.