Şimdi Ara

İşte üniversiteli cinemaximum kampanyası (işbankası)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
4
Favori
3.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cinemaximum salonlarından 1 adet bilet al, sonraki sinema keyfin için çift kişilik biletin hediyemiz olsun.

Cinemaximum
    Çift kişilik sinema bileti hediye kampanyası
    15 Ocak – 15 Şubat 2014 tarihleri arasında İş’te Üniversiteli kredi kartınla Cinemaximum salonlarından 1 adet bilet al, Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istediğin film için çift kişilik biletin hediyemiz olsun!

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanyamızdan yalnızca İş’te Üniversiteli kredi kartınla bilet alırsan yararlanabilirsin.
    Kampanyamıza yalnızca Cinemaximum gişelerinde bulunan POS’lardan yapacağın işlemler dahil edilecek; ön satıştan, internet üzerinden ve kiosklardan alacağın biletler kampanyamıza dahil edilmeyecek.
    Kampanyamızdan kazanılan hediye sinema biletleri 28 Şubat 2014 tarihine kadar İş’te Üniversiteli kredi kartına yüklenecek. Yükleme yapıldığında Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numarana SMS ile bilgi verilecek.
    Hediye sinema biletlerini Cinemaximum sinema salonlarında, son kullanım tarihine kadar, Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istediğin filmde kullanabilirsin.
    Kazanacağın hediye biletlerin son kullanım tarihi 11.04.2014’dür. Bu tarihten sonra hediye biletlerin kullanımı ne yazık ki mümkün olamayacak.
    Hediye biletlerin kullanılabilmesi için Cinemaximum gişelerinde hediye bilet kullanmak istediğini belirtmen gerekli.
    Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bu nedenle kampanya kapsamında en fazla 2 kişilik sinema bileti kazanabilirsin.
    Bankamatik Kartı, Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, İş’te Üniversiteli kredi kartı dışındaki kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek.
    İade, iptal, itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecek.

• sadece saat 18.00 salı çarşamba seansında geçerli diyor. hadi o saatte hiç film yoksa? benim izlemek istediğim film yoksa? nasıl bir kampanya bu ya sırf pazartesi perşembe 1 alana 1 bedava kampanyası var diye sinemanın boş olduğu günlere bedava bilet vermişler ama saat limiti nedir abi ya
  • 3 bilet alıp tek bilet parası mı ödemiş olacağız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

sadece saat 18.00 salı çarşamba seansında geçerli diyor. hadi o saatte hiç film yoksa? benim izlemek istediğim film yoksa? nasıl bir kampanya bu ya sırf pazartesi perşembe 1 alana 1 bedava kampanyası var diye sinemanın boş olduğu günlere bedava bilet vermişler ama saat limiti nedir abi ya

Sadece bu iki gunde ve en gec 18 seansina kadar daha sonrasini kapsamiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam

• Daha önce de böyle bir kampanya yapmışlardı. Gün çok önemli değil ama saat sınırlamasınin olması sinir bozucu.

• Satın alınacak tek bileti de pazar günü al diye bir koşul konulsaymış tam .... kampanyası olurmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 18 demiyor.

18 seansına kadar diyor.

Bence güzel bir kampanya.

İşte üniversiteli kartım ilk defa bir işe yarayacaktı ki bulunduğum ilde cinemaximum yok :D

Kartı olmayanlar için yardımcı olabilirim.
  • pırt
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

quote:

sadece saat 18.00 salı çarşamba seansında geçerli diyor. hadi o saatte hiç film yoksa? benim izlemek istediğim film yoksa? nasıl bir kampanya bu ya sırf pazartesi perşembe 1 alana 1 bedava kampanyası var diye sinemanın boş olduğu günlere bedava bilet vermişler ama saat limiti nedir abi ya

yanlış okumuşum evet hocam. ama maalesef 9-18 çalışan insanlarız mezun olunca artık bu kart bana avantaj sağlamamaya başladı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Saat 18 demiyor.

18 seansına kadar diyor.

Bence güzel bir kampanya.

İşte üniversiteli kartım ilk defa bir işe yarayacaktı ki bulunduğum ilde cinemaximum yok :D

Kartı olmayanlar için yardımcı olabilirim.

bende yok hocam , nasıl yardım etceksiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkep

pırt

"ÇÖP"ten sonraki yeni akım bu sanırım. Pırt ve zırt.
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Sadece kart bilgileriyle çekim yapabiliyorlar mı bir sorun. (Birçok yer yapabiliyor)

Eğer olursa sanal kart oluşturup bilgileri veririm bileti alırsınız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

quote:

yanlış okumuşum evet hocam. ama maalesef 9-18 çalışan insanlarız mezun olunca artık bu kart bana avantaj sağlamamaya başladı :)

Hocam ben kartı kapatıcam yaz tatilinde pek bir getirisi yok worldun yanına bile yaklaşamıyor. Ama bu kampanyası iyi geldi 1 bilet fiyatına 3 bilet. Yalnıznaklımı karıştıran tek yarafı çift kişilk bileti teker teker alabiliyor muyuz yoksa filme iki kişi mi gitmek zorundayız

• Geçen kampanya güzel olmuştu maximum kartla iki bilet aldım (ikisi de 2d 2kisi gnctrkcll kampanyadan)
    Daha sonra karta iki kişilik bilet yükledi hem de 3d izledik.

2bilet parasina 3film izledik 2 kişi.

• saati kısıtlı
    günü kısıtlı
    kartı kısıtlı
    aynı gune degil birdaaki seferine diyor

tırtın tırtı

bende bilet kampanyası bekliyorum şu gelene bak hendek altlatacaklar
  • çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

saati kısıtlı
    günü kısıtlı
    kartı kısıtlı

tırtın tırtı

Aynı güne değil bir dahaki seferine derken?

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: merkep

pırt

"ÇÖP"ten sonraki yeni akım bu sanırım. Pırt ve zırt.

tırt?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert969

quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

saati kısıtlı
    günü kısıtlı
    kartı kısıtlı

tırtın tırtı

Aynı güne değil bir dahaki seferine derken?

15 Ocak – 15 Şubat 2014 arasında bir bilet alıcaksın
    15 şubattan sonra en gec 28 subata kadar hediye olanlar yuklenicek
    cok uzun bir kosul listesi yok okumak zor degil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.