Şimdi Ara

SwiftKey 4.4.2 sürümüne güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• SwiftKey 4.4.2 sürümüne güncellendi

Android platformunun en popüler klavye uygulaması SwiftKey, pek çok önemli performans iyileştirmesi ile 4.4.2 sürümüne güncellendi.

4.4.2 güncellemesi ile uygulamaya gelen iyileştirmeler; Buz temasının daha az RAM tüketmesi, dil paketi yüklerken çökme hatasının giderilmesi, alt kısmın bazı cihazlarda görünmeme sorununun giderilmesi, hafıza ve performans hatalarının giderilmesi şeklinde sıralanıyor.

• klavyeye para verecek kadar telefonla bütünleşen varmı

• sfx kullanıcısına yanıt
    iPhone mu kullanıyorsun?
  • Bir bunu adamakıllı kullanmadım onun dışında bütün uygulamaları denedim acaba htc'nin klavyesinden iyi midir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • | OMG! | kullanıcısına yanıt
    hayır, note 2
    Sanırım ya mesajlaşmayacak kadar asosyalsin, ya iletişimini telefon ederek gerçekleştiriyorsun ya da iphone sahibisin klavye değiştiremiyorsun.
    Ha bir de teknolojiden anlamayıp bu tarz şeyleri bilmeyenler var,senin öyle biri olduğunu sanmam çünkü donanımhaberi ziyaret etmiş ve üye olmuşsun.

Teknolojiden anlayıp aynı zamanda mesajlaşanlar swiftkey ve swype'ın nasıl birer nimet olduğunu bilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

Sanırım ya mesajlaşmayacak kadar asosyalsin, ya iletişimini telefon ederek gerçekleştiriyorsun ya da iphone sahibisin klavye değiştiremiyorsun.
    Ha bir de teknolojiden anlamayıp bu tarz şeyleri bilmeyenler var,senin öyle biri olduğunu sanmam çünkü donanımhaberi ziyaret etmiş ve üye olmuşsun.

Teknolojiden anlayıp aynı zamanda mesajlaşanlar swiftkey ve swype'ın nasıl birer nimet olduğunu bilirler

Ben TouchPal kullanıyorum şahsen para vermeye gerek yok bence de klavyeye tabi herkesin rahat ettiği bir klavye vardır bilemeyiz ancak TouchPal denemenizi tavsiye ederim

• Denedim hocam onu da. Çok sık mesajlaştığım için klavye telefonda çok önemli bir unsur benim için. Touchpal'ın tahmin özellikleri diğerleri kadar iyi değildi.
    Bir çok klavye denedim ama swype içlerinde Türkçe diline en hakim olan tahmin ediyorum. Swiftkey'i daha önce almıştım,pişman oldum swype aldıktan sonra. Yolda yürürken telefona bakmadan parmağımı kaydırarak mesajlar yazabiliyorum,eğer "Türkçe" yazıyorsanız çok büyük bir oranda doğru yazıyor. Ve sanıyorum 1$ gibi bir fiyatı vardı. 2 lira bu kadar yardımcı olan bir uygulama için pek bir şey değil bence.
  • swype kullanıyordum. swiftkey i bir deneyeyim dedim. iyi ki geçmişim. çok memnunum. kelime tahimleri çok başarılı.
    Ben de bir günlüğüne swype+dragon kullanayım dedim, cinnet geçirecektim, bu kadar hantal bir klavye olamaz, touchpal kullanmak daha mantıklı...
    Swiftkey kesinlikle daha akıcı ve hızlı... Tahmin olayına girmiyorum bile...
    En önemli özelliği ise cloud desteği...(touchpal e yeni geldi bu özellik ama yıllık 3 dolar, swype da var mı hatırlamıyorum daha 2 hafta önce kullanmama rağmen)

Kim ne derse desin swiftkey
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Hocam yapmayın şimdi En son ne zaman swype kullandınız? İlk çıktığında basarak yazma konusunda berbattı,sadece kaydırarak yazabiliyordunuz ama son güncelleme ile o sorunu da hallettiler,diğerlerinden bir farkı kalmadı. Tahmin olayına girin bence,ikisinin tahmin yapısı farklı,Türkçe dilinin özelliklerini,kelime düzeltme ve Türkçe dilbilgisi konusunda swype kesinlikle daha üstün swiftkeyden.
    Kaydırarak yazma olayına da ben girmiyorum,swiftkey rezalet o konuda.
    Swype daha fazla ram tüketiyor,bence tek eksisi o.
    Cloud sync hepsinde var zaten.
    Bakın burada ikisinin karşılaştırıldığı bir yazı var,gözgezdirin bence
    http://www.akillirobot.com/2013/09/22/swiftkey-ve-swype-karsilastirmasi/

vaay beee,,, teşhise bak. güldürdün valla. mesajı okurken tüm sırlarımıda açığa çıkaracaksın sandım :D

asosyal hee.. çünkü parayla klavye almıyor yani mesajlaşmıyor- hmm yani paralı klavyeyle mesajlaşmamak asosyallik belirtisi.. bu arada klavye sadece sms vs için gerekli değil herşey için gerekli bişey.

yukarıda note 2 yazdım sana gözünden kaçmış galiba. bende bi teşhis yapayım bence note 2 hiç kullanmadın sen :)
    Swype Keyboard v1.6.5.23769
    bu sürümü kullanmıştım hocam :)
    kaydırarak yazmayı kullanamıyorum zaten :D
    siz swiftkey i ne zaman kullandınız peki
    4.5 sürümü ile numara satırı ve emojiler için kısayolda gelecek swift e hatta betasını kullanıyorum şuan, gayet hızlı, tahminler sayesinde de ilk haftadan sonra hiç klavyeyi kullanmadan sadece yukarıdaki kelimelere tıklayarak mesaj yazabiliyoruz :)
    Bir de alışkanlık meselesi hocam :) Size daha iyi gelebilir swype :)
    Hocam esprisine yaptım onu ya,iPhone da aynı şekilde güme gitti,anlarsınız sanmıştım
    Bu kadar spesifik bir konuda o kadar özel çıkarımlar çok absürd kaçıyor,klavyeye para verip vermeme ayrıntısı gibi

bu arada samsung'un her türlü cihazını kullandım,yerinizde olsam markete uğrar şu klavyeleri bir denerdim
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Gidip son sürümü kopyalamışsın
    İkisi de yüklü şuan cihazımda

evet betaya baktım geçen hafta smiley desteği vardı,swiftkey son iki sürümde swype yeniliklerini yakaladı şimdi öne geçiyor
    Aynen alışkanlık meselesi,tklayarak yazacaksam swiftkey seçerdim,kaydıracaksam swype seçerdim,artık swype da tıklanabilir hale gelince swiftkeyi bıraktım Yolda yürürken telefona bakmadan cevap yazıyorum,kaydırma benim işime çok yarıyor ya

esprileri cidden kaçırdım, sorry. burda hertip insan ve anlayış olduğu için kusura bakma.

programı zaten önceden baya incelemiştim haberden sonra tekrar indirip kontrol ettim yine samsungun klavyesi yerine para verecek kadar farklılık oluşmadı bende. swype dersen o da samsungda var ve çok kullanışlı. swiftkey in tek artısı bazı temaları güzel görünüyor.

ilk mesajda da değindiğim şeyi tekrar söyleyeyim bişeyler yazarken küçük farklılıkların olduğu bir klavyeye geçmek için 10 lira civarı bi para vermek sizin hayatınızı ne kadar kolaylaştıracak ? çok büyük farklar oluşturacaksa telefonla bütünleşme sürecine girmişsiniz buda bazı arkadaşları rencide etmişki eksiye yüklenmişler.
    Estağfurullah hocam.
    Çok kullandığım için telefonumda klavyeye önem veriyorum,mesela başkası instagram vs kullanıyordur fotoğraf uygulamalarına önem verir,indirir yükler,bir başkası oyun oynuyordur,mesela kuzenlerim dizi izliyor notelarından vs. Bu kişisel bir şeydir,o kadar para verip alınan telefonlardan insanların haliyle beklentisi oluyor,herkes bir şekilde kullandığı şeyleri özelleştiriyor. Bu tarz bir furyanın çıkması da buradan kaynaklanıyor,telefonla bütünleşmek çok uçuk bir tabir bence,telefonu kullanım alışkanlığına göre kişiselleştirmek daha yerinde olacaktır diye düşünüyorum,ki kişiselleştirme de android'in en büyük artısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfx

esprileri cidden kaçırdım, sorry. burda hertip insan ve anlayış olduğu için kusura bakma.

programı zaten önceden baya incelemiştim haberden sonra tekrar indirip kontrol ettim yine samsungun klavyesi yerine para verecek kadar farklılık oluşmadı bende. swype dersen o da samsungda var ve çok kullanışlı. swiftkey in tek artısı bazı temaları güzel görünüyor.

ilk mesajda da değindiğim şeyi tekrar söyleyeyim bişeyler yazarken küçük farklılıkların olduğu bir klavyeye geçmek için 10 lira civarı bi para vermek sizin hayatınızı ne kadar kolaylaştıracak ? çok büyük farklar oluşturacaksa telefonla bütünleşme sürecine girmişsiniz buda bazı arkadaşları rencide etmişki eksiye yüklenmişler.

Mesela ş,ç,ı,ğ,ü harflerini yazmak için 1 saniye beklememize gerek kalmıyor. Klavye boyutunu parmak yapımıza göre ayarlayabiliyoruz. Bir kelimeyi yanlış yazınca silmek durumda kalmıyoruz, kolayca yukardan öneriyi uyguluyoruz.

Bence değer bir kaç dolara. Gerçi sizin zihniyet hiçbir şeye para vermeyi uygun görmez.

Bu mesajı yazarken 6 kelimeyi (7 oldu) yanlış yazdım ve bir kere silmedim.

SwiftKey

• darkest earth kullanıcısına yanıt
    ç ş i ü ö bir artı ok. ama note da da rakamları direk girebiliyoruz+kelime düzeltme seçeneğide var yine default olarak. swype da var. vs. gerçi böyle gidersek bu tartışma saçma bi yere gidecek. klavye yarıştırmanın sonu yok çünkü milyon çeşit cihaz milyon çeşit klavye var burda takıldığım klavyeye para vermek. 10 lira büyük para değil ama klavyede para verilecek bişey değil bence. yada siz cihazlarınızın klavyesinden çok çektiğiniz için sizi anlamıyor olabilirim.

1 milyon kişi almış uygulamayı... 5 dolardan 5 milyon dolar ve hala default gelenin üzerine aman aman bişeyler katmış değiller. o paraya yeni işletim sistemide yapılabilir ne dersiniz ?
  • Normal Android 4.4.2 klavyesi gayet yeterli. Böyle uygulamalara para kaptırmaya gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.