Şimdi Ara

3 saate karşılık 1 saat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
     3 saate karşılık 1 saat
     3 saate karşılık 1 saat

fotolardada görülen saatleri

büyük olanın modeli

casio mdv 302d

küçük olanın modeli hakkında bilgim yok kadranında ve arkasında "RİFLE" yazıyor

casio tr den alınma garanti belgesi var ve takriben daha 1 yıl garantili ortanın üzerinde büyüklükte ve gösterişli bir saat sanıyorum 42-43 mm çapı var

diğer saatimi ise hemen hemen 10 yıl kadar kullandım daha büyük saatlere merak sarınca hemen hemen 2 yıldır duruyor

genel anlamda temiz bir saat sadece üst taraftaki buton düştü ama su geçirmezliğinden bişey kaybeymedi bu şekilde iken bile duş yaparken veya yüzerken çıkartmadım

dijital olan model ise Q&Q citizen in yan ürünü dendi

birçok özelliği var:saat başı alarm,5 farklı günlük alarm,doğum günü hatırlatıcı,dünya saati vs vs

saatin ışığı iki farklı renkte ışık veriyor alt kısım yeşilimsi mavi üst kısım turuncu(sağ tarafta görünüyor)

oldukça hafif ve su geçirmez bir saat

bu 3 saati verip tekbir saat ile takas etmek istiyorum

casio protek dijital modelleri

gene casio nun dijital+analog saatleri ile olabilir af 121D,aq 164WD gibi

texas ins ez-430 deneysel saati

ancak farklı tekliflere de açığım

alacağım saatde aradığım özellik min 42-43 mm ,kadranın çok okunaklı kasa ve kordonun çelik ve/veya plastik olması.

teklifler pm den

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yogun54 -- 17 Nisan 2014; 16:11:45 >

• Casio güzel görünüyor elimde tam ekran dijital bi saat vardı bakıyım bulabilirsem takasa gireriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: maesstro_06

Casio güzel görünüyor elimde tam ekran dijital bi saat vardı bakıyım bulabilirsem takasa gireriz

bakın bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimaruf

disez dz 4037 var olurmu

dijital değil saatiniz
  • quote:

bi ara otomatik ışıklandırmalı bi saat elime geçmişti şöyleki saate bakınca ışığı otomatik yanıyordu

bu tür bi saat olursa süper olur

Hocam söylediğiniz özellik casio nun protrek ve g-shock modellerinin bazılarında var ama o saatlerin fiyatlarıda 250 liradan başlıyor yukarı doğru çıkıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WOWOZANGE

quote:

bi ara otomatik ışıklandırmalı bi saat elime geçmişti şöyleki saate bakınca ışığı otomatik yanıyordu

bu tür bi saat olursa süper olur

Hocam söylediğiniz özellik casio nun protrek ve g-shock modellerinin bazılarında var ama o saatlerin fiyatlarıda 250 liradan başlıyor yukarı doğru çıkıyor...

yanılıyorsunuz

saydığınız modellerin dışında da bazı modellerde o özellik var

mesela EFA-121D gibi

bu saatlerin sıfır fiyatları 200-250 lira civarında ikinci elde ise 100-130 lira civarında bulunmakta

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-bir-saatten-fazlasi-155718427/detay/

nakitte 120 liraya bıraktı vatandaş

• Konu başlığı sakat hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalax kullanıcısına yanıt
    kalbiniz kurum bağlamış sizin ben ne yapayım

bunca zamandır bi sizin aklınıza geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogun54

kalbiniz kurum bağlamış sizin ben ne yapayım

bunca zamandır bi sizin aklınıza geldi

Yok yahu o kadar ağır düşünmeyin, ortamı neşelendirmek istedim. Ama biraz yanlış anlaşılmış. Neyse iyi takaslar
  • sanalax kullanıcısına yanıt
    yanlış anlaşılma yok

bende espirili cevap verdim

sıkıntı yok yani

tşkler
  • illa takas mı istiyosun ? satmaz mısın ?
  • hat-tukai kullanıcısına yanıt
    tümüne 150 liraya verebilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.